80
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Roszpunek dnia Grudnia 01, 2022, 14:21:15 pm »
Bardzo polecam attack on titan- szczególnie dwa ostatnie sezony, w których zwroty akcji mnie wbijały w fotel. Dalej Damon Slayer, na pewno lżejszy charakter, trochę humoru, ale i też poważniejszych scen.