Autor Wątek: Khorinis-temat organizacyjny  (Przeczytany 18079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Khorinis-temat organizacyjny
« dnia: Listopad 25, 2015, 13:33:30 pm »
Wyprawa Lorda Hagena do Górniczej Doliny zakończyła się fiaskiem. Co więcej, orkowie nie poprzestali na rozbiciu jego wojsk, ale przeszli przez przełęcz. Po kilku dniach ciężkich walk połączone siły straży miejskiej, resztek paladynów, najemników, magów wody i przybyszy z-nie-wiadomo-kąd rozsypały się i w popłochu zbiegły za mury miejskie. Mimo wielkiej ofiarności mieszkańców i ocalałych obrońców, po kilku dniach oblężenia miasto upadło. Wielu poległo, wielu uciekło przez morze, szukając schronienia po okolicznych wyspach i zatokach. Jednak byli też tacy, którzy korzystając z luki w formacjach orków zbiegli do lasów wokoło miasta. Samotni, nieliczny, pozostawieni przez los na opanowanej przez orków wyspie. Czy zdołacie przetrwać? Może z łaską Innosa uda wam się jakoś zaszkodzić orkom, może nawet odbić wyspę? A może skończycie padając pod orkowymi toporami?

Otoczka fabularna na bok, czas na informacje. Sesja dzieje się kilka tygodni po zakończeniu Gothic 2 Noc Kruka, na wyspie Khorinis, w jej centralnej części (wypraw do Górniczej Doliny ani Jankendaru puki co nie planuję, ale kto wie...). O tym co dokładnie się działo przez ten czas, napisze za parę dni w temacie o uniwersum, wraz z informacjami o mieście i wyspie Khorinis dla tych, co w Gothica nie grali. Generalnym sensem i treścią kampanii jest tworzenie buntowniczego podziemia i walka z orkami... ale to za jakiś czas, gdy już dojdziecie do jako takiego bezpieczeństwa. Macie być ludźmi umiejącymi walczyć, aczkolwiek jest to wiedza bardzo świerza, niepełna-mile widziani świerzo zrekrutowani członkowie straży miejskiej, farmerzy "przyjęci" warunkowo do najemników, myśliwi czy po prostu mieszczanie, który w czasie oblężenia i tuż przed nim przeszli przyspieszony trening bojowy. Mimo tego, możecie mieć lepsze EQ-znaczy, coś lepszego od pałki czy zardzewiałego miecza, który pasowałby do takiego poziomu wyszkolenia. Pancerze straży, skórzane zbroje, niezłej jakości miecze i topory. Oręża w Khoronis było pełno. Jak ktoś bardzo chce, znajdzie się miejsce dla JEDNEGO nowicjusza, aczkolwiek postać ta dołączy do drużyny ciut później (w zależności od tego jak szybko będzie szła akcja, od tygodnia do miesiąca po rozpoczęciu kampanii.

To kto ma ochotę pobawić się w partyzanta?
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Khorinis-temat organizacyjny
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2015, 15:54:59 pm »
Partyzantka? Toż to nasza wielowiekowa tradycja. :P
Wchodzę w to, ale ten, jest w ogóle gdzie uprawiać partyzantkę na khornis? Północne lasy które już w grze były domeną orków? Jedyne sensowne miejsce, to czarny troll i tamtejsze jezioro.
Chyba, że odpowiednio przeskalujemy wielkości wyspy. :)
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Khorinis-temat organizacyjny
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2015, 16:54:31 pm »
primo, to że w grze był gdzieś patrol orków, nie znaczy że teraz tam będą. i na odwrót oczywiście :D
secondo, tak, planuję przeskalować wyspę. mapa zostaje taka sama, ale dystans będzie większy, dodam też trochę drobnych obiektów (np grot i jaskiń). tak więc miejsca będzie sporo-spore lasy wokoło miasta, za farmą akila, wokoło farmy onara, góry na północnym-wschodzie i wiele innych
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Khorinis-temat organizacyjny
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2015, 19:32:52 pm »
W sumie, to czemu by nie  ;D

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Khorinis-temat organizacyjny
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 26, 2015, 15:25:26 pm »
Pojawił się temat w bibliotece uniwersum, zawierający rozwój akcji pomiędzy G2 a sesją
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Khorinis-temat organizacyjny
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 26, 2015, 15:56:09 pm »
Cytuj
ustał chandel morski

Cytuj
Onara, właściciela największej farmy na wyspie,
Onar był właścicielem ziemski i miał kilka farm. Farma Bengara i Sekoba należały do niego.

A ten drugi post.. jakbym czytał uber kiepskie opowiadanie - telenowele napisaną przez gimbusa . :x
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Khorinis-temat organizacyjny
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 26, 2015, 16:15:05 pm »
chciałem żeby to było krótkie i treściwe. chciałeś żebym umieścił pełną wersję? 36 stron A5 zapisanych pismem wysokości jednej kratki. sooo... chyba taka opcja lepsza, prawda?
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Khorinis-temat organizacyjny
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 26, 2015, 16:55:53 pm »
Fakt jest krótkie, krótkie i chujowe, pełne treści fakt, treści tyle, że robi się wielki misz masz i cały tekst jest słaby. 2/10
Serio, stać Cie na coś lepszego, bo ten tekst mnie tylko zniechęcił od sesji.

Serio, jak dłuższy jest lepszy, to dawaj.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Khorinis-temat organizacyjny
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 26, 2015, 17:14:52 pm »
36 stron. pomyśl jeszcze raz legion. 36 STRON
nie chce mi się tego do kompa przepisywać, wieki mi to zajmie. ale postaram się poprawić nieco ten drugi post
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Khorinis-temat organizacyjny
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 26, 2015, 17:52:56 pm »
Daj zdjęcia, niech się Blady męczy :D

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Khorinis-temat organizacyjny
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 26, 2015, 18:28:29 pm »
36 stron a5 pisma to wbrew pozorom mało. To jest 18 a4. Na dobra sprawę do 10 a4 maszynopisu. Nawet mniej, zależnie od stylu pisma i jego gęstości.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Khorinis-temat organizacyjny
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 26, 2015, 19:45:58 pm »
pismo wysokości jednej kratki, pisałem. więc normalną czcionką to będzie koło 25 drukowanych kartek a4 zapewne
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Khorinis-temat organizacyjny
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 26, 2015, 19:48:01 pm »
Nie. Nie będzie. Zwłaszcza że 36 a5 to 18 a4. A pismo maszynowe zawsze będzie zwiezlejsze niż ręczne. Co że wysokość jednej kratki? A jaką gęstość? Co kratkę czy co drugą?
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Khorinis-temat organizacyjny
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 26, 2015, 20:17:33 pm »
To skanuj to dzieło i pokazuj. Mnie tyle stron nie przeraża :P

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Khorinis-temat organizacyjny
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 26, 2015, 20:28:14 pm »
może kiedyś zeskanuje, teraz mam inne sprawy na głowie
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć