Autor Wątek: Diablo III  (Przeczytany 4895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Diablo III
« dnia: Listopad 16, 2015, 18:07:23 pm »
Well, well, well. Skoro możemy mieć całe działy takich nonRPG jak Star Citizen (czy cuś), to about fuckin' time, żeby założyć temat o trzeciej części najlepszej serii h'n's evur.


Sam napieprzam jak głupi, bo mi się sezon 4 niedługo skończy, a niesamowitego niebieskiego psa jako flavour item muszę mieć. I ekstra ramkę wokół portretu.

Osobiście byłem niesamowicie negatywnie nastawiony do D3 na samym początku, ze względu na Auction House za realne pieniądze. Na szczęście Blizzard usunął ten crap i gra jest bardzo spoko. Polecam.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: Diablo III
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2015, 19:57:21 pm »
Mam samą podstawkę, na RoS nie miałem zwyczajnie wolnej gotówki. Przeszedłem grę monkiem (jedyną postacią, która interesowała mnie na tyle mocno, aby w końcu nabyć Trzeciego Diabła) i muszę przyznać, że rozgrywka nim jest bardzo miodna. Nawet nie zauważyłem kiedy dobrnąłem do końca gry. Minusem imo są malutkie mapy i niesamowicie prości bossowie... Serio, więcej problemów sprawiały mi potwory elitarne... Do tego dosyć krótka to gra ;_; Na szczęście broni się dość zmyślną jak na dzisiejsze czasy fabułą i jak zawsze cudownie wykonanymi, epickimi cutscenkami. Grajcie, polecam <daje_okejkę>.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Diablo III
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2015, 20:20:02 pm »
Akurat wziąłeś chyba najbardziej OP postać, bo monkiem wystarczy stanąć, wcisnąć shift, lewy klawisz myszy i chill na normalu. Gorzej jest na wyższym poziomach trudności. Mój monk na 65 lvlu nie mógł zrobić Maltaela na Mistrzu, a jest jeszcze 10 poziomów Udręki. :| Not enuff dps.

Poza tym, w każdym patchu wychodzą nowe lokacje w trybie przygodowym, który jest najlepszą rzeczą, jaką można było zrobić w Diablo. DII w endgame to nudne grindowanie Baala i reset. W D3 legedarne przedmioty mogą wypaść dosłownie z wszystkiego, a robienie questów w trybie przygodowym jest ciekawsze i bardziej wartościowe niż grindowanie bossów z end game.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: Diablo III
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2015, 21:23:13 pm »
Zauważyłem właśnie, że monk jest motzno op ale i tak było przyjemnie. Kolejny raz wrócę do tej gry jak zakupię RoS i pogram pewnikiem Demon Hunterem (chociaż Barbarian też mnie przyciąga, chyba moja ulubiona klasa z DII). Wtedy też zapoznam się z trybem przygodowym.

@Down
Zauważyłem, że były promo ale nawet 6 dych nie miałem wtenczas ;_; Na marginesie D3 wyhaczyłem za niecałe 50 złociszy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2015, 22:01:55 pm wysłana przez Zając »

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Diablo III
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2015, 21:40:31 pm »
Jak przygarniesz RoS to daj znać, pośmigamy razem.

<Notabene było za 66,60 na cdp.pl niedawno>

Ogólnie dobrym sposobem jest pójście w party tymi samymi klasami, bo jest większa szansa, z wypadnie np. dwa razy buty komuś, to da innej osobie itd.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Diablo III
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2015, 06:35:55 am »
Nie zagram w to badziewie. Zjebali drzewko postaci, a fabuła to jakiś żart.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Diablo III
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 18, 2015, 08:10:50 am »
Wiedziałem, ze przyjdzie Atrion i jak to prawicowiec będzie gadał, chociaż nie grał. :D
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: Diablo III
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 18, 2015, 08:36:10 am »
Tak, Blizz powinien dowalić Diablo 2,5. Jak już coś zmienić to jedynie grafikę a tworzenie fabuły pozostawić malkontentom... Drzewko jak drzewko, wybierasz sobie pasywne i aktywne skille, które możesz przykoksić runami. W praktyce sprowadza się to do jednego może dwóch, zależnie od klasy postaci, sensownych buildów - analogicznie jak w D2. Więc nie marudź tylko jak coś ci zalatuje kupą to omijaj z daleka zamiast narażać otoczenie na negatywne wibracje hyhyh.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Diablo III
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 18, 2015, 08:50:32 am »
Wiedziałem, ze przyjdzie Atrion i jak to prawicowiec będzie gadał, chociaż nie grał. :D
Normalnie jak sent :D

Blizz szuka ludzi do pracy przy swoich klasykach zajączku. ;)
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: Diablo III
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 18, 2015, 11:18:42 am »
Szuka ludzi do współpracy, nie oddaje projekt.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Diablo III
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 18, 2015, 13:09:48 pm »
Tak do D2, W3 i SC2. Ale wieść gminna niesie, ze zakupili też firmę zajmująca się platforma mobilna, więc pewnie szykuje się akcja na tablety.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Diablo III
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 18, 2015, 14:59:06 pm »
Wiedziałem, ze przyjdzie Atrion i jak to prawicowiec będzie gadał, chociaż nie grał. :D

Nie muszę grać, żeby mieć zdanie o tak oczywistych rzeczach, które są nawet opisane na stronach. Ale po Tobie się spodziewałem niełykania papki growej :P Pewnie w F3 i 4 grałeś potajemnie po nocach zachwycając się nimi a tu hejtujesz ;d

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Diablo III
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 18, 2015, 15:34:12 pm »

Normalnie jak sent :D

odezwał się przedpremierowy fan Fallouta 4 :D

Zając - a Diablo 2 nazywasz diablo 1.5? Nie wnikam w dyskusje o trójce bo nigdy mnie nie interesowała, ale to że coś ewoluuje zamiast wywracać to do góry nogami nie znaczy, że jest kastratem i w ogóle olaboga ci wredni fanboje chcieliby grafiki rodem z 1995.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2015, 15:36:18 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Diablo III
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 18, 2015, 16:05:37 pm »
Akurat jak wspominałem, D2 jest nudne w endgame, bo farmisz Baala i resetujesz. I tak w kółko. W DIII tego nie ma, bo od farmy masz tryb przygodowy.
A fabuła jest bardzo spoko. Lea na propsie jest jako nowa postać.
Z drugiej strony, doszukiwanie się dobrej fabuły w Diablo... Żadna część majstersztykiem nie była.
I jak wspominał Zając, drzewko umiejętności jest o wiele lepsze od tego w DII, bo mimo prostoty ma o wiele więcej kombinacji.

Ogólnie rzecz biorąc zrobili wszystkiego więcej i lepiej w stosunku do DII.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: Diablo III
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 18, 2015, 16:49:13 pm »
Sent, chyba mnie nie zrozumiałeś : D Tekst o D2,5 to była szydera na wypowiedź Atriona.