Autor Wątek: Gildia Grafików  (Przeczytany 22815 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xsant

  • Wiadomości: 169
  • Zakała Algaroth
Gildia Grafików
« dnia: Sierpień 16, 2013, 10:07:07 am »

-Witaj w Gildii Grafików, nieznajomy! - powiedziała postać siedząca przy stole obok.
-A więc to tutaj... Czym się zajmujecie? - zapytał nieznajomy.
-Jak sama nazwa wskazuje, grafiką oczywiście. Tworzymy dla członków Świętego Przymierza awatary oraz sygnatury na zamówienie. Jesteś może zainteresowany? - zapytał osobnik siedzący przy biurku. Nie odrywał ani na chwilę oczu od kartki na której starannie coś szkicował.
-No cóż... A ile mnie to będzie kosztować? - zapytał z namysłem przybysz.
-Myślę, że zwykłe "dziękuję" wystarczy. Tak więc? - powiedział grafik.
-Może się pokuszę... A gdybym tak chciał wstąpić do waszej Gildii? Jest taka możliwość? - spytał coraz bardziej podekscytowany nieznajomy.
-Oczywiście... Jeśli tylko masz talent... Pokaż nam co potrafisz, a może cię przyjmiemy. - odpowiedział grafik, mieżąc wzrokiem swojego rozmówcę.
-A w ogóle co z tego macie? - zapytał ciekawski nieznajomy.
-Trochę łatwiej jest awansować w hierarchii swojego zakonu pracując jako grafik. A sama praca też całkiem przyjemna... - odpowiedział członek gildii.
-Pozwól, że jeszcze cię o coś zapytam... - przybysz urwał w pół zdania.
-Jeśli byś mógł... Jestem teraz bardzo zajęty, jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij do mnie prywatną wiadomość. A teraz, proszę, odejdź. - powiedział lekko zirytowany grafik.
-Do zobaczenia...

Regulamin:
1. Gildia Grafików zajmuje się w głównej mierze tworzeniem awatarów, sygnatur, herbów oraz innych grafik dla członków ŚP. Jej członkowie mogą również podjąć się stworzenia grafik na potrzeby ogółu forum/wortalu. Gildia Grafików nie podejmuje się tworzenia grafik do innych celów.
2. Aby gildia wykonała zlecenie, klient ma obowiązek napisać je w temacie oraz:
-w miarę DOKŁADNIE je opisać
-zamówienie klienta nie może przekraczać norm wyznaczonych przez regulamin
3. Wszystkie wypowiedzi powinny być pisane w stylu RPG.
4. Offtopic jest zakazany.
5. Do gildii grafików może dołączyć każdy, kto udowodni, że zna się na fachu. Zgłoszenia należy wysyłać na PM do mnie.
6. Zamówienia składać mogą jedynie członkowie Świętego Przymierza oraz administracja (grafiki na potrzeby forum/wortalu).
7. Łamanie powyższego regulaminu będzie odpowiednio karane.

Aktualni członkowie gildii:
-Xsant
-DoneR
-Elrath
-Margon
-xeroloth
-Ajacied
-LukST


Współpracownicy na chwilę obecną: Dżordż i Błażej (wymyśleni, nie jedzą i nie dokładają się do czynszu)

Wszelkie zamówienia należy składać w tym temacie.
Ewentualne pytania zadawajcie w OwO.

Prace wykonane przez Grafików:

Xsant:

inverse:

xeroloth:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2013, 00:41:50 am wysłana przez Testoviron »
¯\_(ツ)_/¯
Podziemie Beliara
Adept Mrocznego Ostrza

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2013, 10:29:37 am »
Morean doczłapał do siedziby Gildii. Od razu przechodząc do rzeczy, rzekł:
- Widzę, że poprzednie zamówienie się zawieruszyło, więc ponawiam. Proszę, oto wytyczne.


Zamówienie:
1. Avatar. Przedstawiający maestro Holopainena podczas gry na zestawie keyboardowym. Może być ten obrazek lub jakikolwiek inny, liczę na was.
2. Tag do wykonania. Z tego obrazka.

Z góry dziękuję Panowie! :)
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Xsant

  • Wiadomości: 169
  • Zakała Algaroth
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2013, 11:11:44 am »
Krasnolud schował wszystkie prace do koperty, podpisał ją "Dla Moreana. PS. Mam nadzieję, że będą Ci odpowiadać.", po czym zostawił na swoim biurku w Gildii i wyszedł.
¯\_(ツ)_/¯
Podziemie Beliara
Adept Mrocznego Ostrza

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2013, 11:36:05 am »
Elf rozejrzał się po pomieszczeniu. Dojrzał leżącą na stole kopertę, otworzył i ukontentowany rzekł:
- Świetna robota. Dobra, tylko gdzie ja miałem tę sakiewkę z zapłatą? O, tu jest.
Rzucił monety na biurko, zabrał kopertę i wyszedł.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Hoshi

  • Gość
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2013, 12:37:20 pm »
Nieaktualne...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2013, 15:26:42 pm wysłana przez Hoshi »

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 18, 2013, 13:07:07 pm »
- Przekaż grafikom moje podziękowania za poprzednią pracę oraz to. -  Powiedział Endorn do Błażeja, który właśnie otworzył przed nim drzwi do nowej, dopiero co postawionej Gildii. Równocześnie podał mu zwitek papierów. - Wcześniej nie zdążyli tego wykonać.
Błażej zabrał kartki i zatrzasnął drzwi przed nosem krasnoluda.


Moje zamówienie:
Avatar przedstawiający krasnoluda. http://wall.alphacoders.com/ Na tej stronie są naprawdę fajne, ale wcale nie muszę być akurat te. Jeżeli już to np. ten czy ten.

Xsant

  • Wiadomości: 169
  • Zakała Algaroth
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 18, 2013, 13:38:01 pm »
Krasnolud podniósł głowę ze swojego biurka. Po lewej leżała pusta flaszka po przednim winie. Po prawej zwitek z zamówieniem Endarona. Xsant rzucił na nie okiem, po czym zabrał się do pracy. Po paru chwilach wkładał już gotowe prace do koperty podpisanej "Dla Endariona".
¯\_(ツ)_/¯
Podziemie Beliara
Adept Mrocznego Ostrza

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 18, 2013, 14:27:03 pm »
Endaron wszedł do otawrtej Gildii i zobaczył kopertę z jego imieniem. Zabrał ją i od razu otworzył. Skinął głową z uznaniem. Przez chwilę męczył się, którą podobiznę wybrać. "A, niech będzie ta!" Rzekł do siebie i wyszedł zadowolony pokazując wszystkim przechodniom pracę i wychwalając Grafików.

Sandro

  • Wiadomości: 72
  • Nekromanta
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 19, 2013, 18:46:48 pm »
Przed posępnym, lekko popadającym w ruinę gmachem Gildii Grafików, stanęła wysoka postać w czarnej szacie. W świetle księżyca pobłyskiwała jej blada, goła czaszka. Sandro otworzył drzwi do budynku, w którym zastał tylko Dżordża, który coś spisywał na karteczce. Kiedy pracownik gildii zobaczył Czarnego Maga, włosy lekko stanęły mu dęba. Sandro zmierzył młodzieńca wzrokiem, położył na stole liścik, po czym wyszedł bez słowa. Wyglądało to tak, jakby gdzieś się spieszył.

Cytat:  treść liściku
Ave!
 Prosiłbym o wykonanie dla mnie sygnatury z tego obrazka. Niech w lewym górnym rogu znajdzie się napis "Podziemie", a w prawym dolnym "Zatracony Mag".
 Z poważaniem, Sandro. 
 
III Najlepszy Gladiator ŚP | II Najlepszy Sędzia Gladiatorów ŚP | Pancerna Rękawica

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 19, 2013, 19:10:19 pm »
Kassler przekroczywszy próg Gildii Grafików, natychmiast pospieszył w stronę centralnie położonego stołu. Położył na nim kawałek pergaminu i poplamiony kawą rysunek. Po chwili skierował swe kroki w kierunku wyjścia i ostrożnie przywarł drzwi.

Cytuj
Witam,

Proszę o wykonania avatara z niniejszej grafiki.
Byłbym zobowiązany.

Pozdrawiam,
Kassler

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

Xsant

  • Wiadomości: 169
  • Zakała Algaroth
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 19, 2013, 19:25:32 pm »
Drzwi Gildii otwarły się i do budynku wkroczył jak zawsze zamyślony Xsant. Przechodząc koło biurka Dżordża, kątem dojrzał liścik. Rozdygotanego człowieka całkowicie zignorował, nigdy zresztą nie miał on nic ciekawego do powiedzenia. Krasnolud rozsiadł się za swym biurkiem, przeczytał list i zabrał się do pracy. Po kilku chwilach zamówienie było gotowe. Nie chcąc marnować papieru, wojownik chwycił liścik od Sandro i na drugiej stronie kartki napisał:

"Oto Twoje zamówienie. Zamieszczam jeszcze drugą wersję, która moim zdaniem trochę lepiej się prezentuje."

Kiedy skończył to robić, na stole dojrzał jeszcze jeden pergamin. Rozwinął go, przyjrzał się obrazowi i zabrał do pracy. Ukończywszy robotę dołączył swoje prace do pergaminu. Oba zamówienia zostawił na biurku i wyszedł.
¯\_(ツ)_/¯
Podziemie Beliara
Adept Mrocznego Ostrza

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 19, 2013, 19:33:56 pm »
Zaraz po nim wszedł wysoki akolita, rzucił na stół zamówienie dla Zatraconego Maga, po czym spojrzał na zwitek papieru i dopisał 'Jeśli nie zadowoli Cię praca mojego poprzednika, dołaczam również swoją'. Kiedy skończył, usiadł wygodnie w fotelu.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:08:31 pm »
Do budynku gildii wleciała nagle sowa z przywiązaną do nogi olbrzymią kopertą. W kopercie znajdowały się dwa obrazy i list, który głosił:
"Do pracowników Gildii
Proszę o wykonanie sygnatury z tej grafiki z napisem "Fechtmistrz Algaroth" najlepiej gdzieś z lewej strony.
Oraz o avatar z tej grafiki.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Fechtmistrz Carduin"

@Xsant - mi się wyświetla normalnie, ale jak coś to tutaj
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2013, 19:10:43 pm wysłana przez Carduin »
P.A 65%

Xsant

  • Wiadomości: 169
  • Zakała Algaroth
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 21, 2013, 19:01:08 pm »
Xsant otworzył oczy i niechętnie stwierdził, że znowu zasnął z twarzą na biurku po pracy do późnej nocy. Rozejrzał się po blacie mebla w poszukiwaniu karafki z winem. Nie mogąc jej znaleźć z rozpaczą zaczął się rozglądać wokół siebie. Przed jego oczami przemknął widok olbrzymiej koperty, jednak wzrok skupił się na makabrycznym widoku rozbitego na podłodze naczynia. Poza szkłem nie dojrzał jednak żadnej szkarłatnej kałuży, tak jak się spodziewał. Odetchnął z niewielką ulga, że przynajmniej cenny trunek nie poszedł na zmarnowanie i wrócił do koperty. Przeczytał liścik, przyjrzał się obrazom i zabrał do roboty. Po chwili pisał już odpowiedź dla Cardiuna.

"Oto sygnatura. Co do avatara: Nie mogę się zorientować o jaką grafikę chodzi, najlepiej podeślij do niej bezpośredni link, tak jak to zrobiłeś przy sygnaturze."

Skończywszy pisać, Uczeń Miecza wstał i ruszył na poszukiwanie wina.

Edit. Avatary
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2013, 19:43:57 pm wysłana przez Xsant »
¯\_(ツ)_/¯
Podziemie Beliara
Adept Mrocznego Ostrza

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 22, 2013, 14:10:36 pm »
Do gildii tym razem przyszedł kurier, który odebrał zamówione obrazy i zostawił mieszek oraz list. W liście napisane było:

"Do członków Gildii
Dzięki za obrazy, obejrzę je u siebie. Następnym razem przyjdę osobiście z czymś mocniejszym

Pozdrawiam,
Carduin, Fechtmistrz Algaroth"
P.A 65%