Autor Wątek: Gildia Grafików  (Przeczytany 23694 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 23, 2013, 15:31:22 pm »
Do pracowni przyleciał gołąb pocztowy, niosąc zwitek papierów. Wśród nich był pergamin z malunkiem, dobrze znanym grafikom, oraz list następującej treści:

Cytuj
Witam waćpanów grafików
Prosił bym o wykonanie dla mnie nowej sygmy, z tego samego obrazu (czyli tego) co ostatnio, ino ze zmianą napisu na "Rekrót Królestwa". Poza tym poprosił bym aby nowa sygma była trochę niższa (można obciąć tą fioletową flagę na dole, podobnie jak nogę siedzącej postaci) i szersza.
Wardasz
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 12, 2013, 18:44:51 pm »
Przez okno wleciał nagle ogromny jastrząb, który upuścił na biurko list, po czym wyleciał tą samą drogą, którą się dostał.

Cytuj
Szanowni Graficy!
Postanowiłem skorzystać z Waszych usług i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Moje zlecenie polega na wykonaniu sygnatury z tego obrazu. Nie chcę na nim żadnych napisów a jedynie o ładną, pasującą do całości ramkę. Z samym obrazkiem też można coś zrobić, byleby pozostał w podobnej kolorystyce.
Carduin
P.A 65%

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 15, 2013, 22:26:29 pm »
Endaron stanął przed drzwiami do Gildii, zapukał, zostawił zwitek papierów na ziemi i odszedł. Po chwili wyszedł Błażej, podniósł kartki i wrócił do środka mrucząc coś pod nosem.

Cytuj
Prosiłbym o wykonanie avatara z tego najlepiej wyśrodkowanie na twarzy. Sygnaturę z tego z małym napisem "Poszukiwacz podziemia" gdzieś z boku.

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 28, 2013, 00:38:55 am »
LukST przeczytał list Endarona i zabrał się do pracy. Po całym dniu ciężkiej harówki pojawiły się efekty.
Sygnaturka
Sygnaturka ver2
Avatar
W razie czego mogę zmienić rozmiary sygnatury/avatara lub czcionki, nie ma problemu.
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 31, 2013, 13:25:13 pm »
LukST w stanie lekkiego odurzenia przeczytał list od wardasza po czym złapał się za głowę  i udał się do pracowni wypijając koktajl na kaca. Po pracowitej nocy skończył zlecenie i wypił jeszcze trochę złotego eliksiru życia. Oto Twoja sygnaturka wardaszu, jeśli coś jest nie tak, nie bój się i pisz o poprawki.
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 31, 2013, 14:34:14 pm »
Było już dość późno wieczorem, gdy jaszczuroczłek ponownie zawitał do Siedziby Gildii Grafików. Spojrzał na tablicę, po czym zdjął z niej kopertę zaadresowaną do siebie. Otworzył i wyjął z niej wykonaną przez współwyznawcę sygmę.
-No, na coś takiego warto było poczekać. - powiedział do siebie i tablicy, po czym rzucił na stół mieszek z zapłatą i wyszedł
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 08, 2014, 20:17:47 pm »
Gdy tylko Błażej zobaczył Endarona zbliżającego się do Gildii, pobiegł po jego zamówienie i nie czekając, wyszedł i wręczył mu je do ręki. Ten w podzięce rzucił mu jakąś błyskotkę, której Błażej nie złapał i musiał szukać na ziemi.
Krasnolud rzucił okiem na prace i uśmiechnął się lekko po czym ruszył w swoją stronę..

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 21, 2014, 21:06:59 pm »
Grafik po ostatnich opijaniach nowego pióra ruszył się aby zrobić ostatnie zlecenie. Usiadł do stołu, zaczął kreśli, ciąć, malować. Po czym wyszła taka praca. Zawołał Carduina i czeka na odpowiedź czy taka praca może być, a tymczasem wraca do picia eliksiru życia czyli szkockiej...
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 21, 2014, 21:21:04 pm »
"Trzeba będzie to zmniejszyć" - pomyślał Carduin - Ale postarał się, więc niech zna moją szczodrość. Mag rzucił sakiewkę na stolik, po czym wyszedł szeleszcząc płaszczem.
P.A 65%

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 30, 2015, 23:25:53 pm »
Do pustych, nieużywanych od lat sal wpadł wyraźnie zdenerwowany i nie mający zbyt wiele czasu jaszczuroczłek. Błyskawiczna inspekcja gildii wykazała brak jakiegokolwiek grafika, ale klatki z gołębiami pocztowymi dawały szansę kontaktu z (miejmy nadzieję wciąż aktywnymi) grafikami. Klient nabazgrał na znalezionym kawałku pergaminu kilka szybkich zdań, po czym dołączył do arkusza kilka grafik i wszystko razem przyczepił do gołębiej nogi, po czym puścił ptaka w przestworza.

Cytuj
Witam obsadę gildii grafików
Kolejny awans, kolejna prosta praca. Proszę o wykonanie nowej sygnatury, ponownie z tego samego obrazka, kadrowanego tak samo jak poprzednio (czyli to co mam w sygmie teraz). Tym razem napis miałby brzmieć "Strażnik Ognia", czcionka najlepiej by była ta sama lub w miarę podobna. Umiejscowienie napisu i jego zwijanie jak poprzednio.
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Gildia Grafików
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 31, 2015, 09:02:10 am »
Nie mogłem znaleźć identycznej czcionki u siebie, więc wybrałem najbardziej podobną z tych, które mam. Ponadto wymiar może delikatnie się różnić, bo musiałem od nowa wycinać z całego obrazka nie mając pojęcia jak to wycinał poprzedni grafik. Proszę
Cytuj

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia