Autor Wątek: UNDERTALE  (Przeczytany 27624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: UNDERTALE
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 23, 2015, 02:19:51 am »
Zagraj w nią wreszcie! W międzyczasie postuję jeden z najfajniejszych artów z postaciami z gry. Wyśmienity.


Pełna/nieskompresowana wersja obrazka do pobrania tutaj: http://extyrannomon.deviantart.com/art/undertale-567669906

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: UNDERTALE
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 23, 2015, 07:09:49 am »
myślę, że powinieneś o to zapytać po winter promo :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: UNDERTALE
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 23, 2015, 14:41:32 pm »
Gra wciąż sprzedaje się w liczbie średnio tysiąca-dwóch kopii dziennie, więc prawdopodobnie nie będzie tańsza w halloweenowej wyprzedaży, ewentualnie po obniżce ok. 20%. Jasne, nie można ryzykować wyrzucenia ośmiu złotych na śmieci.

Inny ładny rysunek


[X]

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: UNDERTALE
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 23, 2015, 15:18:01 pm »
bardziej chodzi o to że bawię się AoDem na zmianę z nowym wastelandem i nie czuję potrzeby kupowania kolejnej gry do kupki wstydu. W okolicach zimowych wyprzedaży powinienem mieć czas na zainteresowanie się undertale

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: UNDERTALE
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 24, 2015, 12:12:07 pm »
Zgadzam się z Sentem, jeśli ktoś teraz nie zagrał, to za tą cenę prawdopodobnie już nie zagra (z małymi wyjątkami, bo np. ja świadomie okładam zagranie na listopad, kiedy będę miał urlop :P). Lepszy efekt osiągniesz męcząc ludzi pod pretekstem tej 20% zniżki.

A ostatni fanart zajebisty. Dodałbym jakiś inny kolor dla lekkiego kontrastu, ale i tak jest świetny.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: UNDERTALE
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 29, 2015, 11:11:40 am »
święta makrelo

Potrzebuję tego w moim życiu, ale muszę oszczędzać pieniądze do znalezienia pracy, hnnnnnnnng

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: UNDERTALE
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 29, 2015, 18:40:50 pm »
albo mozesz zostać koszulkowym piratem i oszczędzić 40 zeta

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: UNDERTALE
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 01, 2015, 04:37:15 am »
Sentenza, nie! To oficjalny towar, w sensie, że pieniądze ze sprzedaży trafiają do autora gry. Mogę jeść fasolę z puszki przez miesiąc, jeśli to oznacza, że odłożę wystarczająco dużo pieniędzy.

Wygląda na to, że siedzę po pas w fanbazie gry. Tworzy czasami całkiem miłe rzeczy. Na przykład ten metalowy cover motywu ostatniego bossa (spoilery, sprawdzanie na własną odpowiedzialność, itp.)

W miesiąc po premierze internet jest już przesycony spoilerami dotyczącymi gry. Próby szukania czegoś na jej temat mogą oznaczać przypadkowe poznanie paru zwrotów fabularnych. Wiedziałem, że dobrym pomysłem będzie zagranie w nią najszybciej, jak to możliwe, gdy tylko połapałem się, że mogę mieć do czynienia z czymś naprawdę dobrym, by uniknąć kliknięcia w coś, co mogłoby nadpsuć mi zabawę z odkrywania fabuły.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2015, 14:00:11 pm wysłana przez C »

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: UNDERTALE
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 06, 2015, 12:17:08 pm »
Tak, ta gra zdecydowanie sporo zyskuje, gdy wkracza się w nią, wiedząc jak najmniej. Dzikus coś mówił o tym, że dobra gra "obroni się" nawet, jeśli graczowi zepsuto zabawę z odkrywania zwrotów fabularnych. Pewnie. JEDNAKŻE, efekt zaskoczenia daje jej przewagę i możliwość przejścia z obrony do ataku.

Przygody szkielebraci, animowane w SFM.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eNxI_H2aZB4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eNxI_H2aZB4</a>

W międzyczasie RichaadEB, osoba coverująca motyw last bossa zalinkowanego w poprzednim poście, zrobiła metalowy cover jednego z moich ulubionych utworów w całym (bardzo dobrym) soundtracku: Death by Glamour. Bardzo fajny występ, choć syntezator gdzieś tak w środkowej części mógłby być moim zdaniem głośniejszy.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: UNDERTALE
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 10, 2015, 18:00:13 pm »
Zobaczmy o co to całe zamieszanie. 8)
(click to show/hide)
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: UNDERTALE
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 10, 2015, 19:30:57 pm »

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: UNDERTALE
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 11, 2015, 21:47:17 pm »
Tostuję więcej artów. Nie zbieram źródeł, ale ktoś z Tumblra.


mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: UNDERTALE
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 11, 2015, 21:56:08 pm »
Skąd w podziemiu mogą brać się ludzkie kreskówki?


mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: UNDERTALE
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 11, 2015, 22:15:45 pm »
Mam ponad 600 obrazków związanych z UT i chciałbym przynajmniej częścią z nich się podzielić, ale chyba wystarczy jak na jeden raz.


mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: UNDERTALE
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 22, 2015, 01:55:37 am »
Więc na początku listopada amerykański serwis Gamefaqs urządził u siebie konkurs popularności na "najlepszą grę EVER" organizowany tam co średnio 5 lat. Kuriozalnym zbiegiem okoliczności wśród 128 gier, które stanęły do walki o tytuł w serii głosowań 1vs1 znalazła się też Undertale. Szczegółowe wyniki są dostępne na zalinkowanej przeze mnie stronie, ale wystarczy powiedzieć, że Podpowieść zwyciężyła nad takimi tytułami, jak szalenie popularny w Stanach hit na konsole Nintendo, Legend of Zelda: Ocarina of Time, a także Super Mario 64, i zajęła pierwsze miejsce.

Czy to ma jakikolwiek wpływ na cokolwiek? Być może obnaża tylko niesamowitą zdolność fanów tej gry do mobilizacji i głosowania tydzień w tydzień. Z drugiej strony według Steamspy, ilość posiadanych egzemplarzy Undertale na Steamie wzrosła do ponad pół miliona.

Osobiście chciałbym tylko powtórzyć: to jest dobra gra i myślę, że warto w nią zagrać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2015, 01:57:32 am wysłana przez C »

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')