Autor Wątek: W co gracie?  (Przeczytany 6957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 12, 2013, 00:59:31 am »
Póki co nie mam czasu grać, ale prawdopodobnie wkrótce znowu będę pruł przez bezdroża tysiąc mil na godzinę pod wpływem skoomy.
A ja właśnie to robię, hehe. Morrowind wiecznie żywy ;)

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 17, 2013, 16:58:48 pm »
Hej wszystkim.
Ja obecnie pocinam w Fallout New Vegas. Jakos wciagnelo mnie po 2 dniach podchodow i teraz nie moge sie oderwac. Mam 27 lvl.
STR 8
PER 8
END 8
CHR 1
INT 10
AGL 10
LCK 10

Mam wszystkie implanty poza +1CHR, sporo inwestowalem w trening S.P.E.C.I.A.L. Latam z Hunting Rifle podrasowana na maksa i Raulem The Ghoulem (Machete podklada pod niego glos) w ekipie no i oczywiscie eye-botem ED-E. Od poczatku inwestowalem w Guns, Lockipick i Repair, pozniej Barter, Medicine itd. Gram na Hard poziomie trudnosci, poniewaz jade 2 raz w te gre. Za pierwszym razem przerwalem na 10 lvlu i zaczalem od nowa bo mi sie nie podobalo pare spraw zwiazanych z moja postacia i rozgrywka.

Jest naprawde wporzo i w ogole nie kojarzy mi sie z Oblivionem. Poza paroma detalami takimi jak pauza w tle podczas rozmowy z npc. Nigdy nie gralem w Fallout 1 i 2 wiec 3 i New Vegas przypadly mi do gustu. Z taka roznica ze 3 mi nie dziala na Widowsie 7 i zadne latki itp sposoby nie pomagaja z zalatwieniem problemu. Zrezygnowalem wiec z przejscia pierwszej Bethesdowej odslony i rzucilem sie na Obsidianowa New Vegas. Z poczatku jest tak sobie. Ale ta klasyczna muzyka jak juz sie dojdzie do nowego Vegas, kasyna, maszyny, black jack, gang kroli ktorzy odkryli stara szkole Elvisa na ktorej wzoruja swoj wizerunek i nawet glos. Nie wiem czemu tak wielu narzeka... mi sie to bardzo spodobalo.
Za to moja dziewczyne przeraza. Mowi, ze jest cos w tej grze przerazajacego na tyle, ze nie moze patrzec. Np genialne questy zwiazane z historia innych Vaultow takich jak 11, ktory odkrylem sobie zupelnie przypadkiem i zaglebiajac sie w questa stwierdzilem, ze moglby z tego powstac niezly film gdyby uzupelnic go w sceny erotyczne.
http://www.youtube.com/watch?v=jyN_fmTeohg

Jeszcze raz polecam przejsc przynajmniej raz. Podobno zakonczenia sa do ustepu. To co? Mass Effect tez ma zakonczenia beznadziejne a mimo wszystko oferuje wspaniala przejazdzke wczucia sie w kogos kim raczej w obecnej rzeczywistosci nigdy sie nie bedzie...Podejmowanie wyborow i ich konsekwencje zawsze spoko w kazdych grach...
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Antigod

  • Wiadomości: 35
  • antihuman hate generator
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 03, 2013, 13:56:11 pm »
Aktualnie odświeżam sobie Morrowinda, starając się zgłębić w szczegóły, odkryć kilka ciekawych miejsc o których istnieniu nie miałem pojęcia, ogólnie pobawić się grą.
Podziemie - Poszukiwacz


Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 03, 2013, 14:22:48 pm »
Cisnę od paru tygodni w Stalker: Zew Prypeci. Nie pamiętam, w której ostatnimi czasy grze tak bardzo chciało mi się przechodzić wszelkie misje, jakie mi się napatoczą. Gdyby tylko był tam klimat porównywalny choć z Cieniem Czarnobyla...
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 03, 2013, 17:50:48 pm »
W Wiedźmaka pykam, a co ;)

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 04, 2013, 16:25:13 pm »
Giants Citizen Kabuto!
O tak!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 13, 2014, 17:16:07 pm »
Nareszcie dorwałem się do Mrocznych i Dusznych i gotuję się na śmierć w pancerzu elity rycerstwa. Gdyby ktoś był zainteresowany radosną kooperacją, żłopaniem estusa i kopaniem tyłków, to niech doda mnie na Windows Live albo na Steam. Mój tag na tym pierwszym to Cadrin Werecat.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 23, 2014, 12:50:37 pm »
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Antigod

  • Wiadomości: 35
  • antihuman hate generator
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 20, 2014, 08:48:33 am »
Ponowne podejście do Fallout New Vegas - postacią mam przegrane jakieś 30 godzin, ostatni raz grę odpalałem jakiś rok temu...Ciężko się odnaleźć trochę, ale ta część, w przeciwieństwie do Trójki, potrafi przykuć. Na płytce czekają też Fallout 1 i 2...yeah.
Podziemie - Poszukiwacz


Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 12, 2016, 19:34:06 pm »
Co do TORtanica - gówno do kwadratu. MMO z contentem endgame'owym dla solo graczy. Tyle, że gra ma wszystkie wady MMO i singli, a zalet praktycznie żadnych. No i ta beznadziejna fabuła, która zażyna poniekąd niezłe lore KoTORów. Wstyd, hańba i plaga na Bioware za stworzenie tego potwora.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 12, 2016, 21:45:24 pm »
w sumie zabawne, bo sturm twierdzil ze na SW sie nie zna ale rozgrywka (gameplay) jest calkiem spoko. Inna sprawa, że on bawił się też w klany wota, wiec moze miec skrzywione pojecie rozrywki

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 12, 2016, 22:27:01 pm »
scalcie może  ten temat http://forum.rpg-center.pl/index.php?topic=1122.0 z tym.


_________
Pobrałem SWTORa, testuje.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 12, 2016, 22:47:47 pm »
https://youtu.be/DMIry-Qksyo?t=1m52s

Pozdro. Kurwa. Szejset.

Ni to beczqa, ni to na poważnie.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta