Autor Wątek: Gothic - Sesja  (Przeczytany 80235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Gothic - Sesja
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 04, 2015, 15:55:04 pm »
-Plan jak każdy inny-czyli debilny. Serio, jakiś czas temu odrzuciłem jako idiotyczny plan wpierdolenia temu tutaj - kiwam głową w kierunku Diego - żebym mógł je zastrzelić z jego łuku. Nie jestem pewien, czy twój plan nie jest głupszy. No ale cóż, jak tak bardzo chcecie - odklejam się od ściany - to zróbmy to. Tylko nie spodziewajcie się żebym zbliżył się od niego od dzioba
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Gothic - Sesja
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 04, 2015, 16:37:40 pm »
- Najwyżej później Cię pozszywam. - Karl uśmiechnął się lekko. - Pewnie, sam chętnie bym je usmażył kulami ognia, ale bez zwojów gówno mogę. Mam tylko cholerny kij i nic lepszego tutaj nie znajdę.
Przygotowuję się do wspólnego ataku, wykorzystam atut mojej broni, utrzymam dystans od ptaszyska, będę celował w punkty krytyczne. W razie gdyby ścierwojad na mnie zaszarżował, będę próbował wytrącić go z równowagi uderzać w łapy i robiąc uniki na boki. Byle utrzymać dystans.

( od razu rzucam, bo nie wiem, czy będę mógł dzisiaj odpisać)
Atak 1d20 : 8, total 8


Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Gothic - Sesja
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 04, 2015, 16:48:20 pm »
- No dobrze, skoro wszyscy jesteśmy zgodni to zaczynajmy.
Przemytnik pozbierał co większe kamienie i udał się na most.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Gothic - Sesja
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 04, 2015, 16:49:16 pm »
No, no, powstrzymał się, więc nie jest taki głupi na jakiego wygląda, ale na pewno jest mściwy, muszę się pilnować.
- M pasuje - odpowiedział Orvenowi i sięgnął po miecz. Alvaro poczeka, aż stary oszust wespnie się na most, następnie, na ugiętych nogach zacznie podkradać się do ptaszyska od prawej strony, tak by inni mogli zajść go od frontu, gdy tylko rozsierdzony ścierwojad ruszy do ataku na nowicjusza, morderca zaatakuje go od tyłu, lub w bok, zależnie od ustawienia.

Rolled 1d20 : 15, total 15
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Gothic - Sesja
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 04, 2015, 16:56:37 pm »
Widząc że pojeby ruszają do akcji, ruszam i ja. Jako ze Alvaro obchodzi od prawej, ruszam lewą stroną, maksymalnie szeroko, starając znaleźć się z boku przeciwnika, albo nawet trochę za. Nie wchodzę jednak w jego bezpieczną strefę, nie chce go prowokować. Jednocześnie pilnuje także, by nie wejść w bezpieczną strefę tego drugiego ścierwojada, jeśli te dwie strefy się zetkną, zatrzymam się (bądź wyjdę, jeśli wyląduje już na niej) i poczekam aż inni sprowokują bestię do ataku.

Rolled 1d20 : 16, total 16
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Gothic - Sesja
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 08, 2015, 10:29:33 am »
Gdy cała drużyna ruszyła na swoje pozycje, Diego uważnie przyglądał się ich poczynaniom. Ciężko było stwierdzić, czy w razie czego popędzi im na ratunek, ale na pewno w przypadku ich spektakularnego zwycięstwa byłby pod wrażeniem.

Ścierwojad przez pewien czas nie był świadomy nadciągającego niebezpieczeństwa i spokojnie grzebał pazurami w ziemi. Alvaro skradał się już od prawej strony, Sooren od lewej, obaj niemal przyciśnięci do górskich ścian. Karl ruszył środkiem, a Orven szykował się do rozproszenia uwagi potwora. Gdy uznał, że jego kamraci byli już wystarczająco blisko, rzucił pierwszy kamień. Ścierwojad podniósł gwałtownie głowę do góry słysząc spadający "pocisk". Podszedł do niego i zaczął go oglądać ze wszystkich stron, odsłaniając się tym samym na atak. Alvaro ruszył pierwszy, gdy spostrzegł, że zdezorientowany stwór stał teraz do niego tyłem. Uderzył zwierzę w plecy, a bestia ryknęła - po części z bólu, po części ze wściekłości. Odwrócił się i już szykował się do dziabnięcia mężczyzny, gdy otrzymał kolejny cios w plecy, tym razem od Soorena. Stwór wściekł się jeszcze bardziej, zaczął rzucać się na wszystkie strony próbując odgonić przeciwników. Aby nie zostać trafionymi, zarówno Sooren jak i Alvaro cofnęli się o kilka kroków. Gdy Ścierwojad nieco opanował emocje, spostrzegł idącego traktem Karla i natychmiast zaszarżował. Karl chwycił mocniej swoją prowizoryczną broń i przygotował się do odparcia ataku, jednak cios, który wyprowadził w łapę Ścierwojada był dość nieudolny. Bestia odskoczyła w bok w ostatniej chwili, po czym zaczęła krążyć wokół byłego nowicjusza, groźnie skrzecząc i ewidentnie wyczekując dobrej okazji do ataku.

Tymczasem, drugi Ścierwojad, do tej pory żerujący kawałek dalej, zwrócił uwagę na odgłosy walki i ryki swojego pobratymca. Uważnie przyglądał się całej sytuacji, jakby był gotów ruszyć do ataku, gdyby tylko walczący stwór zaczął wyraźnie przegrywać.

(Ścierwojad stracił jakąś 1/3 życia po dwóch dobrych ciosach)

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Gothic - Sesja
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 08, 2015, 11:33:15 am »
Okej, początek ładny. To nawet wygląda jakby miało się udać, i to bez poważniejszych ran pośród nas. Choć w sumie... czy my mu coś więcej zrobiliśmy? Choć dobra, pan morderca ma miecz, aczkolwiek ja z tą pałką to gówno mogę, skurwielstwo ma za twarde kości.
W dodatku ten drugi ścierwojad... szlag. Czy ja jestem najbliżej niego? Cudownie.
Gestem wskazuję obecnego przeciwnika Alvaro, po czym ostrożnie się odsuwam i odwracam w kierunku drugiego ptaka. Jeżeli jest on gdzieś po drodze (czyli nie muszę się po niego cofać w kierunku pierwszej bestii) staram się przemieścić taką drogą, by podnieść wbity w ziemię miecz. Jeśli uda się pozyskać nową broń, przekładam pałkę do lewej ręki, zaś w prawej trzymam miecz, jeśli nie... no cóż, wciąż mam pałkę w prawej. Nie chcę naruszać bezpiecznej strefy drugiego ze ścierwojadów, ani go w żaden sposób prowokować, a tylko być pomiędzy nim a walczącymi. Ponadto słucham tego co się za mną dzieje, aby nie zostać zaskoczony przez dziób wbijający się w moje plecy.

Rolled 1d20 : 2, total 2
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Gothic - Sesja
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 08, 2015, 12:31:47 pm »
- Ja pierdolę!
Utrzymuję dystans, uniki są priorytetem. Ten stwór nie może mnie dziobnąć. Jeśli będę miał okazję uderzyć, bez zbytniego odsłaniania się, to celuję w szyję.

Rolled 1d20 : 10, total 10

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Gothic - Sesja
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 08, 2015, 12:45:52 pm »
Orven zaczął rzucać kamieniami w ścierwojada atakującego Karla.

Rolled 1d20 : 1, total 1
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Gothic - Sesja
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 08, 2015, 16:31:47 pm »
Alvaro widząc dalszy rozwój sytuacji postanowił jak najszybciej pomóc Karlowi wykorzystując swoją pozycje i atakując stwora od tyłu.  Kiwnął Soorenowi, że zajmie się tym ścierwojadem. Morderca zaatakuje ścierwojada od tyłu, celując w tors, spróbuje pchnięcia, tak by uszkodzić jak najwięcej organów wewnętrznych, ma nadzieje, że trafi na jakieś witalne organy. Jeżeli będzie miał możliwość wykonania następnego ciosu, będzie to cięcie po całym tułowi stwora.

Rolled 1d20 : 15, total 15
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Gothic - Sesja
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 09, 2015, 13:40:44 pm »
Sooren zdążył zrobić dwa kroki naprzód nim zwrócił na siebie uwagę drugiego Ścierwojada. Bestia zaszarżowała na mężczyznę i nim ten zdążył się wycofać lub w ogóle przygotować do odparcia ataku, stwór był już obok niego. Uniósł głowę w górę i zamachnął się, by dziabnąć skazańca od góry.

Karl tymczasem desperacko odpierał ataki pierwszego ze Ścierwojadów. Zwierzę wyprowadzało jedno uderzenie za drugim, i chociaż nie zdołało trafić swojego przeciwnika, to kontynuowało natarcie. Młodzieniec nie mógł znaleźć ani jednej okazji do kontrataku, byłoby to zbyt ryzykowne.

Orven chwycił jeden z kamieni, które wcześniej pozbierał i zamierzał rzucić nim w Ścierwojada, by odciążyć pozostającego w defensywie Karla. Wziął jednak zbyt gwałtowny zamach i złapał go skurcz - wypuścił kamień z dłoni i złapał się za bolące ramię.

Alvaro z kolei, ruszył z mieczem na Ścierwojada, który spychał Karla do ściany. Wyprowadził pchnięcie i dotkliwie zranił zwierzę. Stwór ryknął z bólu, ale tym razem, zamiast zmienić swój cel, postanowił rzucić się na Karla. Osobnika, który zaatakował od tyłu, Ścierwojad spróbował zaś odgonić kopnięciem potężnej łapy.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Gothic - Sesja
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 09, 2015, 14:51:15 pm »
Popierdoliło go? Szarżować bez uprzedzenia??? Co się stało ze ścierwojadami pod tą pierdoloną kopułą??? Co jeszcze tu spotkam? Kurwa, ja tu się będę musiał łowiectwa na nowo uczyć chyba.
Jeśli przeżyje to starcie, Diego będzie kolejny do skopania mu dupy.
Chwytając pałkę lewą ręką za drugi koniec, skaczę do przodu, pchając drewno całym ciężarem ciała w odsłoniętą szyję bestii, mając zamiar uniemożliwić ptakowi opuszczenie głowy, może nawet zgnieść mu tchawicę.

Rolled 1d20 : 7, total 7
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Gothic - Sesja
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 09, 2015, 15:03:58 pm »
[Uff, bałem się, że oberwę kamieniem]

Kontynuuje strategię uników, wciąż wypatruję dobrej okazji do uderzenia.
- Dobij go!

Rolled 1d20 : 10, total 10

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Gothic - Sesja
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 09, 2015, 17:23:01 pm »
Cholera, Alvaro próbuje odskoczyć przed atakiem stwora, jeśli mu się to uda, zaszarżuje na niego, miarkując cięcie z boku, być może w kark, mając nadzieje, że to już wykończy ścierwojada.

Rolled 1d20 : 16, total 16
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Gothic - Sesja
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 10, 2015, 15:35:43 pm »
Bestia szarżująca na Soorena zdołała odbić dziobem pałkę, a następnie uderzyła głową z impetem w klatkę piersiową mężczyzny. Siła zderzenia odepchnęła skazańca kilka kroków w tył, a Ścierwojad zatrzymał się na chwilę i uważnie obserwował przeciwnika, czekając na okazję do kolejnego ataku.

Alvaro zdołał odskoczyć w bok przed kopnięciem bestii, a następnie ciął ją mieczem w szyję z prawej strony. Zwierzę zatoczyło po tym trafieniu i wyglądało na oszołomione. Tą okazję wykorzystał Karl, który z całej siły uderzył w łeb Ścierwojada swoją pałką. Stwór zaczął się chwiać - wyglądało na to, że pozostało jedynie go dobić.