Autor Wątek: "Absolutnie obiektywna" lista 50 najlepszych strategii wg. Rock Paper Shotgun  (Przeczytany 8260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iselor

  • Wiadomości: 15
Odp: "Absolutnie obiektywna" lista 50 najlepszych strategii wg. Rock Paper Shotgun
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 09, 2015, 16:23:03 pm »
Ja stworzyłem top listę 10 cRPG i zawsze bardzo prosze o konstruktywną krytykę jeśli ktoś się nie zgadza:P Top lista może być stworzona przez jedną osobę czy grupę ale fajnie jeśli te osoby/osoba faktycznie mają pojęcie o czym piszą. Tutaj zaś mamy do czynienia z bełkotem - to tak jakby ktoś wziął rzutki i woreczek z napisanymi tytułami wyjął z woreczka "Warcraft III", rzucił rzutką w cyfrę 34 i dał Warcraftowi III to miejsce. Bo inaczej tego wyjaśnić nie umiem skąd takie tytuły i takie pozycje..

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: "Absolutnie obiektywna" lista 50 najlepszych strategii wg. Rock Paper Shotgun
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 09, 2015, 19:06:29 pm »
xero - jak robisz jak ty mówisz, to potem się okazuje, że takie do bólu przeciętne gry jak W2 czy DAO to najlepsze gry ever.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: "Absolutnie obiektywna" lista 50 najlepszych strategii wg. Rock Paper Shotgun
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 09, 2015, 19:13:38 pm »
Wg mnie najlepsze Civki to 1, 2 i 5 za innowacyjność, dodawane elementy a także za ilość perfidnych zagrań AI (lub skopanej mechaniki).

Z WarCraftów też bardziej lubię 2 za klimat i muzykę wojenną (ach te bębny :3)

Może my zrobimy taką listę The Best of RTS itp.? Bo Topy na portalach to zazwyczaj są takie jak ten właśnie z RPS

Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: "Absolutnie obiektywna" lista 50 najlepszych strategii wg. Rock Paper Shotgun
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 09, 2015, 19:19:16 pm »
Będzie za 5 minut.