Autor Wątek: Lignum Vitae - Karty Postaci  (Przeczytany 3440 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Lignum Vitae - Karty Postaci
« dnia: Wrzesień 01, 2015, 19:37:19 pm »
Tutaj też niestety się nie rozpiszę :\

Co jest potrzebne by wasza karta postaci była wystarczająco dobra (schemat):

Imię
Wiek
Wygląd: (dobrze by było mieć też jakieś foto, przedstawiajace wygląd postaci)
Charakter
Umiejętności: oczywiście nie mogą być zbyt przekokszone :P
Początkowy ekwipunek: to samo co przy umiejętnościach. Nie można zbyt przeginać.
Krótka historia: czyli opisanie tego co robiliście przed znalezieniem się na wyspie. Można tam opisać powiązania z niektórymi z postaci niezależnych o ile takowe istnieją.

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


Barnabas III Wielki

  • Wiadomości: 34
  • Triniti's, tym się żyje i tym się jest
    • Triniti's
Odp: Lignum Vitae - Karty Postaci
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2015, 22:13:42 pm »
(click to show/hide)
Imię: Barnabas I
Wiek: 32 lata
Wygląd: 180 cm wzrostu. Włosy i broda w kolorze ciemnego blondu. Długie, brudne włosy sięgają poniżej uszu a broda, równie brudna jak włosy, sięga do klatki piersiowej. Wychudzony, skórę zdobi mu niezliczona ilość drobnych blizn, choć posiada też niezłe szramy.
Charakter: Samotnik, nie lubi dzielić się tym co ma. Pomocny ale lubi mieć z tego korzyść. Trzyma się tylko zaufanych ludzi.
Umiejętności: Zna podstawy przetrwania w dziczy (rozpalanie ognia, tworzenie prymitywnych narzędzi), itd.
Początkowy ekwipunek: Resztka skórzanych spodni, torba zrobiona z górnej części ubioru. Miecz złamany prawie przy rękojeści, zaostrzony tak żeby można było wykorzystać go jako nóż, pozłacany medalion ze szmaragdem. Napisane jest na nim "Initium Exitus".
Krótka historia: Uciekł właśnie z bezludnej wyspy. Dryfował po morzu na tratwie kiedy załoga statku go odnalazła. Na pokładzie szybko nabrał ciałka i wypoczął.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2015, 22:07:12 pm wysłana przez Barnabas III Wielki »

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Lignum Vitae - Karty Postaci
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2015, 20:32:28 pm »
Imię: Réamonn (czyt. Rimon)
Wiek: 28
Wygląd: Dość wysoki, dobrze umięśniony, opanoly. Pociągła twarz, wąskie usta, orli nos, duże, bystre, czarne oczy. Brązowe włosy opadające na ramiona, krótki zarost, również brązowy. Silne, spracowane dłonie, poznaczone setkami drobnych blizn. Nosi wysokie, brązowe marynarskie buty, czarne portki, szeroki, także czarny pas, i białą (dawniej, w skutek długiego noszenia obecnie szarawą) koszulę.
Charakter: Spokojny i opanowany, głos rozsądku na pokładzie. Lojalny, aczkolwiek nie ślepo wierny. Niezwykle pracowity, wymaga tego od wszystkich wokoło. Przyjazny, wielce odpowiedzialny, słowny.
Umiejętności: Wszystko, co jest potrzebne do utrzymania okrętu na wodzie. Tak więc ciesielstwo, powroźnictwo, podstawy ślusarki i krawiectwa. Jak każdy na pokładzie wielce zwinny, doskonale wspina się po masztach i linach, po drzewach pewnie też dałby radę. Dobry organizator.
Początkowy ekwipunek: Ubiór opisany powyżej. Żelazny młotek z ciosłem po przeciwnej stronie obucha, strug, niewielka siekierka i krótki nożyk.
Krótka historia: Wychowany w wielkim, portowym mieście jako syn cieśli, w wieku 17 lat nawiał z domu i zaciągnął się na pierwszy lepszy okręt. Szybko się ucząc przyswoił błyskawicznie zasady pracy na pokładzie oraz inne rzemiosła konieczne na statku. Włócząc się kilka lat po różnych statkach trafił w końcu na karawelę "Puta de Maar" pod dowództwem kapitan O'Marrley, na której został pierw prawą ręką cieśli okrętowego, a następnie (4 lata temu, gdy cieśla zaginął w czasie sztormu) przejął to stanowisko.
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć