Autor Wątek: Sensorium  (Przeczytany 7282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Sensorium
« dnia: Sierpień 15, 2013, 22:26:36 pm »
Sensorium jest miejscem upamiętniających najwybitniejszych członków Świętego Przymierza. Poniżej znajduje się spis tych osób oraz zapisy dotyczące ich osiągnięć.

---

Regulamin:
1. Swoje miejsce w Sensorium mogą zająć jedynie osoby, które nie są już członkami Świętego Przymierza.
2. Decyzję o umieszczeniu osoby w Sensorium podejmuje kapituła zakonu, do którego należała ta osoba.
3. Prośby o dodanie osoby do Sensorium należy kierować do Lifu.
4. Treść prośby powinna zawierać parę słów o zasłużonej osobie oraz, w miarę możliwości, grafikę reprezentującą ją (np. avatar).
5. Ten temat nie służy do dyskusji, wszelkie uwagi proszę kierować do OwO, ewentualnie na PW.

----

Lista zasłużonych:

Podziemie:
Kalessin d'Nertea
MaRay
Melek
Seziel
Rezydent
Dunger
Fein
Kaim
Ertix
Xilk


Królestwo:
Bandyda
Mag Cypek
Yzerman
Piromaniack
Pyllo
Flamerox

Klasztor:
Ardhad
Ronin_Tire
Lowc@
DRIVER
Magnat
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2013, 23:46:02 pm wysłana przez Lifu »

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Sensorium
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2013, 22:38:40 pm »
Rezydent


Rezydent by Kaseven

Znany również jako hubihubi. W chwili odejścia Czarny Rycerz. Był jednym z najlepszych literatów Świętego Przymierza, do jego zasług należy między innymi stworzenie opisu Siedziby Podziemia, który do dziś pozostaje uznawany w niemal niezmienionej formie.
Rezydent był również prekursorem „tawernian fantasy”. Postać wielkiego karczmarza-barbarzyńcy z zamiłowaniem do mleka cieniostwórów zapadła w pamięć wszystkim członkom ówczesnego Podziemia.
Poza tym, Rezydent był znany ze swojego niezwykłego poczucia humoru oraz talentu do dyskusji.
Jako jedyny członek zakonu Beliara uzyskał trzy awanse w ciągu jednego miesiąca.

Cytat: inni o Rezydencie
  • Co tu dużo mówić – Pana Samochodzika po prostu nie można nie lubić.  Potrafi rozśmieszyć człowieka bez wysiłku i każdą sytuację załagodzić  żartem.
     Zabójcze poczucie humoru! :-)
  • My mastah ;D Był świetnym Opiekunem ( dlatego wlaśnie wyroslem w Podziemiu na ludzi muahaha) . Facet wie , co pisze - zawsze to powtarzam.
     No i to jego poczucie humoru... ;D

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Sensorium
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2013, 22:54:03 pm »
Dunger


Dunger by Kaseven

Były Nekromanta, niezapomniany mistrz pojedynków, świetny pisarz. Prowadził liczne sesje RPG, a wiele jego dzieł literackich, takich jak „Igraszki Bogów” nadal można znaleźć na A&SF.
Podczas swojego pobytu w ŚP, Dunger zwyciężył w licznych konkursach. Warto wspomnieć o konkursie „Inny Świat”, w którym wraz z pomocą Kaseven zajął pierwsze miejsce, opisując w najdrobniejszych szczegółach fantastyczne uniwersum Laranii.
Poza działalnością na terenie ŚP wykazał się również aktywnością przy projekcie TWOG, gdzie zajmował się potworami, przedmiotami i światem.
Przez długi okres czasu jeden z najaktywniejszych członków Podziemia i Świętego Przymierza.

Cytat: inni o Dungerze
   
  • Łoho... z nim przeszedłem sporą drogę, nie raz mieliśmy niezłe koleiny, ale i tak nam się zawsze udawało...
  • Mam coś o nim pisac? Drugiej takiej cholery nie znajdę na świecie, kto będzie mnie maltretował na sesjach? Z kim będę gnębił Mistrzów Gry głupimi czynnościami? Kto bedzie mnie kopał po ja... Ekhem, pomińmy... Ale ogólnie mój pierwszy przyjaciel w Świętym Przymierzu [ekhu, ekhu] i ogólnie spoko ziom
  • Ta, pamiętam go jeszcze, gdy dopiero zaczynał w Podziemiu. W pierwszych miesiącach ja, Alchorius i właśnie Dunger rozgrywaliśmy pojedynki, by poćwiczyć i sprawdzić swoją formę. Już wtedy było widać, że Dunger posiada sporą wiedzę, przez co potrafił sprawdzić się jako sędzia, jak i zawodnik. Później ujawnił też swój talent pisarski i wciąż nie mogę pojąć jakim cudem on pisze tak dobre i długie opowiadania.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2013, 22:58:23 pm wysłana przez Lifu »

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Sensorium
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2013, 23:01:40 pm »
Kalessin d'Nertea



Założyciel Świętego Przymierza, za czasów Starego ŚP Najczarniejszy Sługa Beliara, za czasów NŚP Poszukiwacz.
Zdolny grafik, dobry MG. W 2007 roku założył i prowadził sesje Play by Forum, których archiwum do dzisiaj można oglądać na subforum w dziale Fantastyka.

Cytat: inni o Kalessinie
  • Spox ziom z nastewiniem do życia w 100% innym niż ja [czyt. wierzy ze mu się wszystko uda], cholerny maniak L5K z którym spoko się gada o tym nie mając zielonego pojęcia o czym prawi tenże jegomość. No i oczywiście maniak Japonii!
  • Mało aktywny, ale chyba lubi pisać, bo często udziela się w atrakcjach w Podziemiu w których trzeba sporo napisać/coś ciekawego wymyślić. I całkiem niezły grafik

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Sensorium
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 15, 2013, 23:05:25 pm »
MaRay


MaRay by Kaseven

Były Adept Nekromancji. Najbardziej pomysłowa osoba w historii Podziemia.
Przez długi czas uczestniczył w oficjalnych oraz zakonnych pojedynkach , zdobywając bardzo dobre wyniki.
W fantastycznych realiach ŚP znany jako uwielbiający cygara, używający telekinezy, fioletowoskóry glukkon, jedna z najbardziej charakterystycznych postaci.

Cytat: inni o MaRayu
  • Siła napędowa konkursów w podziemiu, prawie wszystkie wychodzą od niego, a jeśli nie, to w nich sędziuje. Jednak zastanawia mnie, czy fonetyczne brzmienie nicka ("maraj") to jakiś podtekst ; )
  • Maszyna do wymyślania konkursów, a oprócz tego straszny palacz i spoko ziomek.
  • Dla niego chyba nie ma rzeczy, której nie potrafiłby wymyślić. Nie wiem, czym go karmią, ale to działa!

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Sensorium
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 15, 2013, 23:19:45 pm »
Seziel


Seziel by Kaseven

Były Czarny i Wielki Czarny Mistrz, Pan Smoków i Anioł Śmierci.
Pomysłodawca Salvetarionu. Na Terytorium Neutralnym okrzyknięty tytułem największego pomysłodawcy.

Cytat: inni o Sezielu
  • Boss [wcześniej vice Boss], Lostomaniak, poważny ktoś, lepiej nie drażnić, zachowuje dystans wobec swych poddanych [czyt. mało się ostatnio pojawia na IRCu tylko siedzi na GG z Ka7], poza tym yy... no w sumie jest tak skryty że trudno coś konkretnego napisać. Może że ma dosyć osobliwe poczucie humoru związane z degradacją, awansami, upomnieniami i Zapiskami Podziemia?
  • Jeden z najlepszych członków Podziemia. Musiałem czekać ponad miesiąc aż mnie przyjmie do zakonu, ale opłaciło się.

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Sensorium
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 15, 2013, 23:26:52 pm »
Melek



Były Wielki Czarny Mistrz, w momencie odejścia Pan Smoków.
Przez wielu uważany za najlepszego WCM w historii.
Swoją nadzwyczaj poważną postawą wzbudzał wielki szacunek wśród podwładnych, co tworzyło w zakonie niepowtarzalny klimat.

Cytat: inni o Melku
  • Najbardziej szanowana i respektowana przeze mnie postać w podziemiu. IMO najlepszy WCM.
  • Najlepszy WCM w historii, tylko wszystko zbyt na poważnie brał.

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Sensorium
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 15, 2013, 23:33:16 pm »
Fein


Fein by Kaseven

Znany również jako Zgredek oraz Alchorius. Były Mistrz i Wielki Mistrz zakonu, Nekromanta w chwili odejścia.
Angażował się w organizację licznych projektów.
Okrzyknięty tytułem najbardziej zasłużonej osoby w Podziemiu.

Cytat: inni o Feinie
  • Uwielbiam to jego terroryzowanie różnych projektów ciągłym krzyczeniem „VETO!” Mówi bez ogródek co mu leży na duszy i ma mnóstwo naprawdę zakręconych pomysłów. Z nim raczej nudzić się nie można! Tylko czasami za mocno usiłuje narzucić innym swoje zdanie.
  • Fajny człek - można z nim pogadać na luzie a i załatwić różne sprawy sie da.
  • Dobry przyjaciel. Gada się z nim fajnie, lecz chyba nie było okazji na rozmowy inne niż dotyczące Podziemia. W miarę poważny, jednak czasami ukazuje to swojskie poczucie humoru :-)
  • Gdyby nie ta osoba, to nie byłoby mnie tu. Dużo mi pomógł... Zabawne, że to właśnie go najbardziej szanuję w Podziemiu ;-) Nawet nazwałem jego imieniem chowańca w Neverwinter Nights. Przecież ogromny pająk idealnie pasuje do jego charakteru ;-) Szkoda, że zginął przy pierwszej potyczce.
  • Stary dobry Zgredek :] Mój pierwszy prawdziwy kumpel w ŚP i to on mnie właściwie tutaj wprowadził we wszystko. Pamiętam jak istniały czasy zastoju, kiedy w ciągu tygodnia pojawiało się w Podziemiu kilka postów, musieliśmy prawie że sami je rozruszać

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Sensorium
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 15, 2013, 23:37:58 pm »
Ronin_Tire

---

Data odejścia: Czasy Starego Świętego Przymierza
Pełniona funkcja: Najjaśniejszy Głosiciel Słowa Adanosa
O wyznawcy: Pierwszy przywódca Klasztoru, noszący wówczas tytuł Największego Głosiciela Słowa Adanosa. Poświęcał wiele swego cennego czasu na rozwijanie i upiększanie Algaroth, jak i całego Świętego Przymierza. Prawdziwa legenda, sprawował długie rządy, które dały podwaliny dalszego rozwoju ŚP. Odszedł do Adanosa nagle, bez konkretnego powodu, jednakże jego wielkie zasługi pozostały w sercach najstarszych wyznawców.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2013, 23:44:57 pm wysłana przez Lifu »

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Sensorium
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 15, 2013, 23:41:52 pm »
DRIVER

---

Data odejścia: Czasy Nowego Świętego Przymierza
Pełniona funkcja: Zastępca Najjaśniejszego Głosiciela Słowa Adanosa
O wyznawcy: Jeden z założycieli Zakonu Adanosa. Pierwszy zastępca NSGA. Aktywny i zawsze chętny do współpracy. Człowiek, który potrafił połączyć władzę z luzem. Chociaż nie wsławił się niczym wielkim należy oceniać go jak najbardziej pozytywnie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2013, 23:44:40 pm wysłana przez Lifu »

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Sensorium
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 15, 2013, 23:43:04 pm »
Ardhad

 

Ardhad by Kaseven

Data odejścia: Czasy Trzeciego Świętego Przymierza
Pełniona funkcja: Wielki Mistrz Wody
O wyznawcy: Największy z Mistrzów Algaroth. Jeden z nielicznych  Głosicieli Słowa Adanosa, który tak angażował się w życie Świętego  Przymierza i tak mocno chciał je usprawnić. Wprowadzał wspaniały klimat  do Zakonu i pozostawił tu "część siebie". Jego surowe i długie rządy  sprawiły, że Klasztor rozkwitł jak nigdy. Z zamiłowania, pisarz z pasją.  Jego największym dziełem było opowiadanie "Wyspa Holarn", które weszło  do kanonu Świętego Przymierza.

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Sensorium
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 15, 2013, 23:46:55 pm »
Magnat

 

Data odejścia: Czasy Trzeciego Świętego Przymierza
Pełniona funkcja: Mistrz Wody
O wyznawcy: Znany i szanowany w całym Świętym Przymierzu. W rządach nie  był dostatecznie surowy, jednak razem z Ardhadem tworzył wspaniały duet  we władzy. W swojej kadencji Mistrza Wody wprowadził zasadę klimatu  zakonnego, która niestety obecnie podupadła. Wybitny pisarz, był  prawdziwym fanatykiem literatury.

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Sensorium
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 15, 2013, 23:48:35 pm »
Lowc@

 
---
 
Data odejścia: ??.??.2005
Pełniona funkcja: Aktywista
O wyznawcy: Pierwszy prawdziwy aktywista Zakonu jak i ŚP. Można  powiedzieć, że to dzięki niemu w fanklubie pojawiły się różne atrakcje,  konkursy. Jego aktywność była długofalowa, jednak dawno temu opuścił  nas.

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!