Autor Wątek: Uratować przed zapomnieniem  (Przeczytany 9758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Uratować przed zapomnieniem
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 24, 2015, 23:53:09 pm »
a jednak tu jesteś, kiedy inne dawno utonęły we własnym gównie (jeśli trzymać się bagnistych analogii). Znaczy, nie było z tym ŚP aż tak źle.

anyway kalendarium, osobny art czy rozdział, co powinno się tam znaleźć warto wskazać, choćby po to by nie było potem marudzenia. O daty pytam tylko dlatego, że nawet z tej praktycznej historii której nie trzeba się wstydzić  nie zawsze pamiętam co było przed czym, a poza tym niekoniecznie to ja będę to pisał.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Uratować przed zapomnieniem
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 25, 2015, 09:04:20 am »
Co do daty Salve - pisałem w swoim pierwszym poście, 1 kwietnia 2006

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Uratować przed zapomnieniem
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 25, 2015, 18:02:25 pm »
Zresztą coraz bardziej skłaniam się ku opcji, by zrobić "normalne" kalendarium na TN, takie dla oldmembersów, i art na portal gdzie napisalibyśmy w skrócie kim jesteśmy, skąd się wzięliśmy, jak wyglądały nasze wzloty i upadki (wiec jest miejsce na dwa zdania komentarza czym jest salve).
Tego nigdy nie negowałem, bo to najrozsądniejsza propozycja, jeśli już mamy komuś przypominać dawne idiotyzmy.

Na głównej nie można zrobić bardziej szczegółowego kalendarium, bo statystyczny piwniczak nie lubi, gdy jest nazywany piwniczakiem. Pomyśli "haha, ale banda frajerów, pewnie życia nie mają" i dalej będzie zabijał smoki w MMO, w przerwie między cyckami z chińskich bajek.

Dopiero jak już tu posiedzi to można mu pokazać kalendarium, bo już będzie się z nami utożsamiał. Nie będzie czuł się źle, jeśli wykryje analogie między swoim życiem, a tymi wydarzeniami.

Zresztą wyżej padły dobre pytania o słuszność jakiegokolwiek kalendarium.
Klasztor - Fechtmistrz

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Uratować przed zapomnieniem
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 25, 2015, 22:29:00 pm »
a jednak tu jesteś
Wiem, też się czasem zastanawiam... <klik>

ŚP to coś, co można wspominać pozytywnie głównie dlatego, że potrafiło w niejednym obudzić iskrę kreatywności. To jest głównie warte przedstawienia w opowiadaniu o tej całej przygodzie.

Pozostałe rzeczy...
Cytuj
Roszady na stołkach
Dramatyczny exodus
Multikonta i polowania na czarownice
"Spowiedź ŚP"
Wynoszenie "tajemnic zakonnych"
Salvetarion
Forteca Bandytów
Tuziny zwieraczy napiętych mocniej, niż struny w gitarze Joe Satrianiego
Licznik postów to, licznik tamto
Blisko rok funkcjonowania forumowego fanklubu na radosnym gimbazjalnym spontanie, następnie ponad dekada "dostrzegania potrzeby reanimacji fanklubu"
Festiwal srania sobie na łby na linii moderacja - kapituły
Wielka rewolucja i wędrówka do Kanaanu, a w konsekwencji robienie dalej tego samego po staremu
Nadal mam nadzieję, że w końcu uda nam się to zostawić daleko w tyle.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Uratować przed zapomnieniem
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 29, 2015, 19:27:50 pm »
Gorący njus, dla gorących pisarzy z gorącymi aspiracjami na gorące korekty tekstu.
Czyli:
Zrobiłem renowację tekstu o drugich Wojnach Bogów i przydała by się korekta (no ja nie jestem pisarzem pokroju Dassa :D). Jest to w zasadzie nasza historia i trzeba by o nią zadbać, tak wiec każdy chętny do korekty, niech się zgłasza.

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz