Autor Wątek: jaka konsola?  (Przeczytany 8741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: jaka konsola?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 26, 2013, 21:25:22 pm »
Poszukaj w małych sklepikach z grami, często można znaleźć znacznie lepsze oferty.
Problem w tym, że w mojej okolicy takich nie ma. Musiałbym pojechać do Lublina (to nie jest aż taki wielki problem, ale pewna niedogodność na pewno).
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: jaka konsola?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 02, 2013, 22:02:05 pm »
Jest jakaś różnica pomiędzy nową a używaną konsolą? (poza tym, że jest... nowa/używana oczywiście)
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: jaka konsola?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 03, 2013, 03:31:35 am »
Jeżeli masz pecha, to trafisz na X360 z Red Ring of Death.

Poza tym, no laser się zużywa, nie? Zwłaszcza w Sony.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: jaka konsola?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 04, 2013, 10:25:57 am »
Z tego co wiem to Sony chwali się awaryjnością PS3 na poziomie 2%... Z Microsoftem trochę gorzej, zwłaszcza te co starsze serie mają duże problemy z chłodzeniem.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: jaka konsola?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 15, 2013, 12:38:54 pm »
Nie no, nie zamierzam kupić konsoli używanej przez kilka lat, tylko taką włączoną kilka razy (a można takie zdobyć). Chodziło mi o to, czy pierwsi właściciele nie mają jakichś przywilejów, które mają odstraszyć ludzi, którzy konsole pożyczają lub odkupują (powszechnie wiadomo, że pożyczanie gier i sprzętu to dla producentów takie samo przekleństwo jak piractwo).
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: jaka konsola?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 19, 2013, 18:56:40 pm »
Słyszałem też o możliwości podpięcia myszy i klawiatury do konsoli. Jak to z tym jest? Potrzeba jakichś specjalnych modeli tych sprzętów bądź dostosowanej (przerobionej) PS3?
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: jaka konsola?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 19, 2013, 19:47:51 pm »
Ale, ale...

Po co? :|

Duży wydatek tak czy siak. Nie ma kabli panie, więc musisz kupić jakiś zmieniać sygnału na bluetooth i mieć właśnie klawę i mysze pod bluetooth.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2013, 19:55:36 pm wysłana przez Master of Gorzała »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: jaka konsola?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 19, 2013, 22:35:58 pm »
Po to, że granie w shootery na padzie przypomina mi jedzenie zupy widelcem albo bieganie na rękach. Niby można się przyzwyczaić, ale po co? Do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Chciałem po prostu wiedzieć, czy to prosta sprawa, czy też trochę jest z tym pieprzenia. W tym drugim wypadku od początku zakładałem odpuszczenie sobie. Dzięki.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

KrzysheK

  • Wiadomości: 76
  • XI
Odp: jaka konsola?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 29, 2013, 16:32:16 pm »
Są zestawy do PS3 specjalne. Ale kosztują krocie, więc imo się średnio opłaca. No chyba, że ktoś jest wielkim fanem strategii i shooterów i chce koniecznie grać w nie na konsoli. Większość gier tego typu i tak ma nieco zaniżony poziom trudności albo ułatwione celowanie bo jednak... mysz to mysz. Gamepadem jej nie zastąpisz.
Królewski Rzemieślnik

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: jaka konsola?
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 30, 2013, 08:54:52 am »
Nie no, odpuszczę sobie.

Jest jakaś większa różnica pomiędzy Slim i Super Slim? Ta druga jest nowsza, mniejsza i lżejsza, ale czytałem mieszane recenzje. Ponoć przez swoją niewielką wagę jest wykonana z gorszej jakości plastiku, szybciej się brudzi (palcuje) i pracuje głośniej. Chyba nie ma żadnych różnic w hardware, a w SS dodano tylko pamięć zewnętrzną i napęd innego typu, tak?
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

KrzysheK

  • Wiadomości: 76
  • XI
Odp: jaka konsola?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 06, 2013, 17:10:35 pm »
Jeśli chodzi o sam sprzęt to jest to dokładnie to samo. Te same osiągi, te same części, tylko nieco inaczej upchane. Ja osobiście brałbym klasycznego Slima. Super slim, po wzięciu w ręce wydaje się wybitnie tandetny. Ja rozumiem że mam łapy jak kowal, ale to trzeszczy mi w rękach za każdym razem jak wykładam to na półkę sklepową. Z normalnym Slimem tak nie ma. No i jest matowy więc łatwiej zachować go w czystości. Jedynym zarówno plusem jak i minusem super slima jest dostęp do lasera. Możesz go wyczyścić jak się zabrudzi ale... przez to że jest do niego wolny dostęp łatwiej go zabrudzić.
Królewski Rzemieślnik

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: jaka konsola?
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 08, 2013, 00:03:03 am »
Już wcześniej zdążyłem zamówić PS3 Slim 320 GB. Dzisiaj przyszła. Dzięki wszystkim za udzielone porady.

Wydaje mi się, że temat można zostawić otwarty, by pełnił rolę wątku zbiorczego dla osób, które miały taki problem jak ja. Niedługo premiera nowej generacji konsol - niewykluczone, że ktoś będzie chciał którąś kupić, ale nie będzie się mógł zdecydować.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: jaka konsola?
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 08, 2013, 12:41:27 pm »
Konsole są dla noobów.

Zaiste, ten post mnóstwo wnosi do tematu.

Anyway, ja osobiście na początku byłem za PSem, jednak po dłuższym czasie przekonałem się do XBoxa. Dodatkowo mój kumpel ostatnio wynalazł ciekawą rzecz (pewnie to żadna nowość), że można spiracić oryginalną grę w taki sposób, iż wgrywa się oryginał na dysk i w jakimś tam sposób ona zostaje nie wiem, czy spakowana, czy coś innego, natomiast zostaje na dysku i można w nią grać bez użycia płyty. Generalnie bardzo przyjemnie gra się chociażby w SC, Fifę, GTA czy inne bajery.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: jaka konsola?
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 08, 2013, 20:46:51 pm »
Odnoszę wrażenie, że nie sprawdziłeś działu, w którym się znajdujesz i nie przeczytałeś pierwszego postu.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: jaka konsola?
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 08, 2013, 23:06:18 pm »
Odnoszę wrażenie, że nie sprawdziłeś działu, w którym się znajdujesz i nie przeczytałeś pierwszego postu.

Jako tako mój post był poleceniem konsoli Xbox dla tych, którzy mają wątpliwości. Co prawda, Ty upierałeś się przy Sony, także możliwe, że to nie ma nic wspólnego. Natomiast nie uważasz, że post nade mną jeszcze mniej wniósł do tematu niż moja wypowiedź?
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz