Autor Wątek: Konkurs na Opis Inkantacji  (Przeczytany 17727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Konkurs na Opis Inkantacji
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 11, 2015, 23:11:53 pm »
Ok, deadline zostaje przesunięty do piątku 14 sierpnia włącznie. Można ewentualnie dosłać poprawione prace. A spóznialscy - do roboty ;)

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Konkurs na Opis Inkantacji
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 15, 2015, 00:01:20 am »
Wysłem idealnie w termienie  8)

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Konkurs na Opis Inkantacji
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 15, 2015, 17:07:59 pm »
ile osób finalnie wzięło udział? i kiedy mniej więcej wyniki?
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Konkurs na Opis Inkantacji
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 15, 2015, 17:18:20 pm »
Jest 6 prac, wyniki do dwóch tygodni. Web jest na wakacjach i będzie musiał czytać prace w mniej komfortowych warunkach.

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

Webster

  • Wiadomości: 81
  • Jeże! Jeże! Uber Alles!
Odp: Konkurs na Opis Inkantacji
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 23, 2015, 21:28:30 pm »
Wróciłem. Możliwie najwcześniej postaram się sprawdzić i ocenić prace.
Gdy nadejdzie Czas Białego Zimna, nie jedz żółtego śniegu

Rekrut - Królestwo

Webster

  • Wiadomości: 81
  • Jeże! Jeże! Uber Alles!
Odp: Konkurs na Opis Inkantacji
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 27, 2015, 16:22:00 pm »
Wybaczcie, ze tak długo zwlekam, ale tak to już jest, ze po urlopie trzeba przygotować sie na zapierdol. Oceny wyślę napóźniej w niedziele wieczorem.
Gdy nadejdzie Czas Białego Zimna, nie jedz żółtego śniegu

Rekrut - Królestwo

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Konkurs na Opis Inkantacji
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 31, 2015, 14:09:25 pm »
dzie oceny >:(

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Konkurs na Opis Inkantacji
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 31, 2015, 14:38:53 pm »
C, spokojnie, Kasl dostał wczoraj w nocy oceny od weba, daj mu dzień-dwa na podliczenie tego i zredagowanie odpowiedzi
bo dostał oceny, prawda web?
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Konkurs na Opis Inkantacji
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 31, 2015, 14:42:41 pm »
O ile dobrze pamiętam, konkursy w ŚP mają to do siebie, że sędziowie dają wyniki w stosunkowo późniejszym terminie od tego, który pierwotnie zapowiadają. Póki co opóźnienie jest znikome, zatem naprawdę nie ma absolutnie żadnego sensu, by pojękiwać tak, jakby zwłoka trwała kilka tygodni (albo nawet testovironówek).
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Webster

  • Wiadomości: 81
  • Jeże! Jeże! Uber Alles!
Odp: Konkurs na Opis Inkantacji
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 31, 2015, 16:29:17 pm »
Ocen jeszcze nie dostał. Najzwyczajniej w świecie nie mam za dużo czasu od kiedy skończyłem urlop. Dla uspokojenia waszych dusz dodam, że do ocenienia zostały mi tylko dwie prace, które postaram się przeczytać dzisiaj wieczorem. Przepraszam was bardzo mocno.
Gdy nadejdzie Czas Białego Zimna, nie jedz żółtego śniegu

Rekrut - Królestwo

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Konkurs na Opis Inkantacji
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 31, 2015, 17:14:37 pm »
<odpina smycz C>
kotołaku do boju
a tak na serio, to nie ma spiny, aż tak się chyba nikomu nie spieszy. z drugiej strony, podejście "kiedyś czekaliśmy pół roku, opóźnienie tydzień-dwa jest spoko" to przeginka w drugą stronę, każde opóźnienie jest złe
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Konkurs na Opis Inkantacji
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 31, 2015, 17:29:09 pm »
Cytuj
z drugiej strony, podejście "kiedyś czekaliśmy pół roku, opóźnienie tydzień-dwa jest spoko" to przeginka w drugą stronę, każde opóźnienie jest złe

Ale ja przecież nie mówię nic w stylu, że "kiedyś wyniki wakacyjnych konkursów ukazywały się na Gwiazdkę, to teraz nie beczeć, jak jest parę/kilka dni zwłoki". Daleko mi do tego, zwłaszcza, że sam jeszcze na GS-ie kilkakrotnie narzekałem na sędziowską zwłokę. Owszem, tak samo jak ci, którzy prace oddają, muszą trzymać się terminów, tak i sędziowie - zwłaszcza, że do sprawdzenia jest mimo wszystko tylko 6 prac po max 3 strony. Tylko nie popadajmy ze skrajności w skrajność i nie rzucajmy się na sędziów z pretensjami po pierwszym dniu zwłoki - jedynie o to mi chodzi. Trochę rozsądku.

Btw. Tak tylko przypominam, że niektórzy z wysyłających też potrzebowali przedłużenia ostatecznego terminu, więc bądźmy uczciwi :P
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Konkurs na Opis Inkantacji
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 31, 2015, 17:42:24 pm »
Tylko przypominam, chłopaki, nie jestem tak naprawdę zły. Po prostu super by było, gdyby termin został dotrzymany, bo mam w gotowości jeden obrazek, który niedługo straci ważność i pali mi dziurę w folderze, by w końcu go użyć. Czekam cierpliwie.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Konkurs na Opis Inkantacji
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 04, 2015, 21:27:46 pm »
Nadeszła długo oczekiwana chwila ogłoszenia wyników Konkursu na Opis Inkantacji. Co ciekawe, spośród sześciu przesłanych prac, aż... PIĘĆ zajęło miejsce na podium! Nie przedłużając, oto rezultaty:

I miejsce
Pierwszą pozycję zajął opis samobójczej inkantacji, przeprowadzonej przez klasztornego oficera na polu z wolna przegrywanej bitwy. Do zwycięzcy trafia oczywiście Rubin Przywoływacza - magiczny kamień szlachetny, wzmacniający ogólny potencjał czarodziejski posiadacza. Na stopniu stanął:
(click to show/hide)

II miejsce
Drugi poziom pudła stał się właściwie esencją Świętego Przymierza. Ściskają się tutaj przedstawiciele trzech zakonów, będący autorami zupełnie odmiennych pomysłów na pracę konkursową. Są nimi:
(click to show/hide)

III miejsce
Trzecie miejsce przypadło komuś, kto podjął trud sparafrazowania... starotestamentalnej Księgi Wyjścia! Jest nim reprezentant Królestwa:
(click to show/hide)


Za wysłanie czegokolwiek dziękujemy tymczasem Legionowi :D Prawdopodobnie bez jego głosu, konkurs w ogóle nie doszedłby do skutku.


OCENY SĘDZIÓW
(click to show/hide)

Gratulacje dla uczestników, podziękowania dla Webstera za sprawny sędziunek. Zapraszam do udziału w kolejnych konkursach. 

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Konkurs na Opis Inkantacji
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 04, 2015, 21:31:57 pm »
Gratulację dla Dollana i reszty - nader licznych tym razem xD - podiumowiczów! Fajnie, że kolejny konkurs wypalił.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-