Autor Wątek: [ŚP] Zjazd - sesja  (Przeczytany 68339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: [ŚP] Zjazd - sesja
« Odpowiedź #315 dnia: Wrzesień 21, 2015, 12:49:43 pm »
Elero: Naszyjnik który wziąłeś uległ zniszczeniu.
Szybko wziąłeś 3 pozostałe ze skrzyni numer 4.
Rozglądając się za wyjściem dostrzegłeś za skrzyniami w kącie wąskie schody w dół. Obok znajdowała się duża kamienna płyta w kolorze posadzki.

Dass-team:
Era i Konrad podeszli do was od tyłu. Najemnik wokół klatki piersiowej miał zawiązaną dużą ilość materiału.
- Uch, widzę, że medyk też oberwał - Konrad wspierał się na elfce.

Barnabas:
Twój pies stal się bardzo niespokojny, kręcił się w kółko i zaczął wyć. Coś go wystraszyło i to mocno.

Wardasz:
Nie masz sznurka, ale nadwyżka "bandażu", którą zdjąłeś z Elero powinna starczyć.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2015, 18:44:05 pm wysłana przez Lowcap »

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: [ŚP] Zjazd - sesja
« Odpowiedź #316 dnia: Wrzesień 21, 2015, 20:44:54 pm »
No to mam swoje ukryte przejście. Tylko, że jakieś mendy dostały się tam przede mną. Ummmm...

Elero nie widząc większego sensu w szukaniu innego wyjścia, skierował się w stronę zejścia w dół. Starał się poruszać jak najciszej. Spodziewał się, że w przejściu może napotkać jakieś nieprzyjemności.

Rolled 1d20 : 11, total 11

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


Barnabas III Wielki

  • Wiadomości: 34
  • Triniti's, tym się żyje i tym się jest
    • Triniti's
Odp: [ŚP] Zjazd - sesja
« Odpowiedź #317 dnia: Wrzesień 21, 2015, 20:53:05 pm »
-Oho- rzekł pod nosem Barnabas. Miał bardzo złe przeczucia związane z tym co mogło  kryć się w pobliżu. Barbas dawno nie był tak poruszony. Barnabas kazał psu siedzieć cicho, złapał za miecz i dosyć wolnym krokiem zaczął zbliżać się do reszty drużyny bacznie obserwując otoczenie.

Rolled 1d20 : 3, total 3

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: [ŚP] Zjazd - sesja
« Odpowiedź #318 dnia: Wrzesień 23, 2015, 19:12:12 pm »
błeeeeeeeeee - Legio sceptycznie przyjrzał się zawartości swojego żołądka - błeeee, tfuu, chybaaa. skończyłem. - Nowicjusz wyprostował się i wysmarkał nos w palce. - Na Ogień, te czary nie powinny tak, uhh, zadziałać.. czułem.. czułem jakiś wstrząs magiczny.. potężny.. wybuch magii. Uhhh - Verge wzdycha ciężko, spazmatycznie łapie się za brzuch, by opróżnić swój żołądek ze wszystkiego. Po wszystkim ponownie oczyszcza nos. - Uff, to było gdzieś naprawdę bardzo blisko i założę się, że ten jebak leśny, ten zawszony bękart maczał w tym place. - Legio rozgląda się po placu i patrzy na świątynie. - Jak nic, to dobiegło stamtąd, daj mi chwile, odsapnę, zajmij się więźniem i idziemy tam.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: [ŚP] Zjazd - sesja
« Odpowiedź #319 dnia: Wrzesień 25, 2015, 13:38:12 pm »
Barnabas: dopiero teraz spostrzegłeś, że twój miecz jest uszkodzony. Kilka uderzeń i może się złamać.

Wszyscy bez Elero: Ziemia się zatrzęsła.
Wielki słup ognia i dymu pojawił się północy, z kierunku traktu. Kilka sekund później usłyszeliście potężną eksplozję.

Elero:
Ledwo co wszedłeś do tunelu, gdy wszystko wokół zaczęło się trząść. Bum! Huk był tak wielki, że przestałeś słyszeć cokolwiek, tylko głośny pisk bez końca. Chmura pyłu z tunelu uderzyła prosto w ciebie, odrzuciła cię. Nie możesz oddychać, za dużo pyłu.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: [ŚP] Zjazd - sesja
« Odpowiedź #320 dnia: Wrzesień 25, 2015, 13:50:36 pm »
Okej, szmaty też się nadadzą. Zaczynam wiązać skubańca, jednocześnie podnoszę głowę ku Legio
-Nie wiem nics o magiii, ale huk dochodsssił...
Puzdu, pilar of flames, apokalipsa, atomowy grzyb na północy, Huk bębenki rozrywa, ziemia się trzęsie, nie ma co czas spierdalać.
-JEBACS TO. Legio, ssspiepsssamy, bo sarasss tu tłumy będą
Przerywając wiązanie podnoszę łuk, przecinając cięciwę (chuj z nią, mam zapasowe) wkładam go do sajdaka, przerzucam se delikwenta przez ramię i, chwytając w wolną rękę dzidę, wstaję, rozglądając się za drogą ucieczki. Mam cichą nadzieję że magiczny pedant Legio ogarnie zarówno swoje kiszki, jak i okolicę, w skaże bezpieczną drogę ucieczki. Nie chcę by coś pierdolnęło mi pod stopami.
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: [ŚP] Zjazd - sesja
« Odpowiedź #321 dnia: Wrzesień 25, 2015, 15:04:38 pm »
Elero myślał, że już nic gorszego nie może go spotkać. Mylił się. Bum. Sru. I nie można oddychać.
Cesarzu. Wiem, że to twoja sprawka. Jak tylko wrócę to będę rzucał jajkami w twoich strażników!
Zachichotał, a bynajmniej spróbował. Praktycznie nie dało się oddychać.
Ommm... Trzeba się stąd wydostać... ZNOWU TO SAMO!

Rolled 1d20 : 10, total 10

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


Barnabas III Wielki

  • Wiadomości: 34
  • Triniti's, tym się żyje i tym się jest
    • Triniti's
Odp: [ŚP] Zjazd - sesja
« Odpowiedź #322 dnia: Wrzesień 25, 2015, 18:47:21 pm »
Barnabas poczuł, że jego miecz jest źle wyważony. Okazał się być uszkodzony. Na całe szczęście podczas wyprawy udało mu się zdobyć zapasową broń - Buzdygan kultysty. Włożył miecz do pochwy, wyjął pałkę i starał się nawet na chwilkę nie przestać obserwować obszaru w okół siebie.

Rolled 1d20 : 2, total 2

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: [ŚP] Zjazd - sesja
« Odpowiedź #323 dnia: Wrzesień 28, 2015, 20:11:32 pm »
- Jebło, to jebło, trzeba sprawdzić co jebło. Idziemy. - Legio skierował swój krok w stronę świątyni.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: [ŚP] Zjazd - sesja
« Odpowiedź #324 dnia: Wrzesień 30, 2015, 22:23:46 pm »
Elero:
Z wielkim trudem wyczołgałeś się na górę, więcej powietrza, ale wciąż pył cię drażnił, a pisk nie cichł. Widzisz mroczki przed oczami, mięśnie odmawiają posłuszeństwa.

Legio:
Pył zaczął wydobywać się ze "sanktuarium". Na piętrze, w nieprzeszklonych oknach pojawiło się kilka głów. Były dosyć nisko, przy dolnej krawędzi.

Wardasz:
Widzisz jedynie główną bramę otworzoną na oścież, Legio ruszył w przeciwnym kierunku.
Kultysta waży swoje, ale powinieneś dać sobie z nim radę. Ból w nodze nasila się.

Barnabas: Dostrzegasz coś w oddali, za Dassanarem, Konradem i Erą. Jeźdźcy - minimum kilka osób.

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: [ŚP] Zjazd - sesja
« Odpowiedź #325 dnia: Październik 01, 2015, 21:58:36 pm »
Zatańczył bym sobie
Elero czuł się, jakby na jego barkach wylądował największy morświn jaki się kiedykolwiek narodził. Marzył tylko o tym, aby zjeść kawałek szarlotki i potańczyć. I przy okazji zdobyć więcej wybuchowych kryształków. Dzięki temu zabawa mogła być nieziemska.
Bo ja tanczyć chcę...
Elf podjął próby wstania na nogi. W końcu nie mógł leżeć tak w nieskończoność.

Rolled 1d20 : 19, total 19

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: [ŚP] Zjazd - sesja
« Odpowiedź #326 dnia: Październik 01, 2015, 22:27:21 pm »
Chyba go popierdoliło. Do źródła, do najświętszego miejsca w tym kompleksie, do miejsca gdzie zaraz zaroi się od kultystów. Najgorzej. Z drugiej strony... Legio jest magiem. Początkującym, ledwo nowicjusz, ale mimo to... ma zmysł. Ma zmysł i ma intuicję, ostatnio miał rację. No dobra, ostatnio to było więzienie, tam zjebał, ale w czasie poprzedniej wyprawy miał rację?
Zdrowy rozsądek czy zaufanie do zdolności i intuicji Legio?
Chuj. Hierarchia Zakonu. Czynnik przeważający szalę.
-Nienawidssse tego - syczę bardziej do siebie niż do kogoś w okolicy.
Ruszam w ślad za towarzyszem, ale w tym momencie chmura pyłu wyłoniła się z sanktuarium. Najgorzej. Nie znam się na tym, ale taki pył kojarzy mi się jednoznacznie z rychłym upadkiem budynku. Staję.
-Legio, ssstój-staram się krzyknąć, gardło argonian nie jest przystosowane do podnoszenia głosu w artykułowanych okrzykach - Ten budynek sssarasss runie, sssmywajmy sssię ssstąd
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: [ŚP] Zjazd - sesja
« Odpowiedź #327 dnia: Październik 02, 2015, 01:39:13 am »
- Taa - odparł Konradowi. - Jak pech, to pech. Mam nadzieję, że jakoś się wyliżesz.

Gdy poczuł dziwne zawirowania magiczne, zmarszczył brwi. Zdążył się już nieco rozluźnić, uwierzyć, że co najmniej gorsze niebezpieczeństwa już za nimi. Teraz jednak ponownie wyostrzył zmysły i począł się instynktownie rozglądać.

Rolled 1d20 : 15, total 15
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: [ŚP] Zjazd - sesja
« Odpowiedź #328 dnia: Październik 02, 2015, 08:35:59 am »
- ehh - legio się zatrzymał i czeka na wardasza, bo może mieć racje, jednocześnie rozgląda się za jakąś kryjówką, która może ich ochronić przed potencjalnym ostrzałem ze świątyni czy chmurą pyłu dy ona runie.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: [ŚP] Zjazd - sesja
« Odpowiedź #329 dnia: Październik 02, 2015, 11:22:55 am »
-Po prossstu sssię ssstąd wynosssmy - wskazuję wyjście z placu. Jeśli Legio ruszy tą drogą, podążę za nim.
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć