Autor Wątek: Gry po promocyjnych cenach  (Przeczytany 195374 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #585 dnia: Grudzień 08, 2014, 13:01:34 pm »
Właśnie przechodzę Djuka 2 raz. Na najtrudniejszym. I powiem, że gra jest słabsza niż dwunastoletnie marzenia fanów, ale to nadal kawał dobrego Djuk Person Shootera :). Multi też spoko.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #586 dnia: Grudzień 09, 2014, 08:28:03 am »
parę fajnych przecen na steam - death to spies i praetorians za grosze, Road Redemtion.. no za dość dużo, bo 15 euro i wczesny dostęp, ale to uroczy odstresowywacz

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #587 dnia: Grudzień 09, 2014, 11:35:40 am »
Cytuj
Road Redemtion.. no za dość dużo, bo 15 euro i wczesny dostęp, ale to uroczy odstresowywacz
[...patrzy na screeny gry i inne pierdółki]
(click to show/hide)

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #588 dnia: Grudzień 09, 2014, 11:58:22 am »
gra jest brzydka, ale ma epicki gameplay. Jak ktoś pamięta Road Rasha - to to samo, tylko znacznie lepsze. Zresztą, gameplay:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=nJu1xQgJEzU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=nJu1xQgJEzU</a>
wprawdzie to wersja gry sprzed pół roku i wiele rzeczy wygląda już lepiej (jak interfejs) ale daje pojęcie z czym ma się do czynienia. W końcu w ilu tytułach chwytasz jadącego obok przeciwnika za szmaty i trzymasz, póki nie nie zatrzyma się on ryjem na nadjeżdżającej z naprzeciwka ciężarówce, a następnie klepiesz kataną jadącego obok ścigającego was policjanta? A to wszystko podczas szalonego wyścigu po dachach wieżowców, podczas deszczu spadających z nieba samochodów? :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2014, 16:43:54 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #589 dnia: Grudzień 09, 2014, 14:13:06 pm »
No ok, ale póki co w pełen szazbot można polecieć w podobnym stylu z Saints Row 3/4, na które są teraz ciągle wyprze i promocje, a są to gry ukończone i na długie godziny.

HOT EDIT!!!: Jeśli ktoś jeszcze nie zna smaku rozczarowania, a chciałby go poznać, to na muve.pl jest właśnie nowy Thiaf za 17,50cbl.

LIQUID COOL EDIT: Hohohohohoho, chyba nawet celowo podnieśli ceny oryginalnej trylogii Thief i poszczególnych części - one tyle nie kosztują chyba nawet na co dzień, pamiętam że antologię wyhaczyłem za mniej niż dychę xD boże jak śmiesznie, co ten Fagget szalony, desperackie próby ratowania Thiafa są desperackie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2014, 14:50:14 pm wysłana przez GuRt »
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #590 dnia: Grudzień 09, 2014, 16:47:39 pm »
No ok, ale póki co w pełen szazbot można polecieć w podobnym stylu z Saints Row 3/4, na które są teraz ciągle wyprze i promocje, a są to gry ukończone i na długie godziny.
well, point. Ale też mówię, że trochę dużo te 15 euro, jak będzie za 10 i gotowe, to już mozna bez większego bólu się przytulić.

przy okazji poprawiłem linka, bo ofc zjebałem :F

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #591 dnia: Grudzień 09, 2014, 18:43:16 pm »
Ja wczoraj chciałem sobie kupić Twierdze + Twierdze Krzyżowiec, które były oferowane jako klucz Steam. Może mi ktoś wyjaśnić, jakim cudem w takim przypadku może wyskoczyć napis "brak w sprzedaży"?
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #592 dnia: Grudzień 09, 2014, 18:44:23 pm »
Przypomnienie konkursu z 40 kluczami Star Citizena:
http://rog.asus.com/forum/showthread.php?54136-Win-a-Star-Citizen-Game-Code-Mid-Month-Mantle-Madness-December&p=453001#post453001
wystarczy posiadać jakąkolwiek płytę główną ASUSa pod procek AMD, lub jakiegokolwiek Radeona od ASUSa.
Start jutro o 6 GMT ( czyli o 7 czasu polskiego).

Sam jedynego ASUSa w domu mam pod LGA775, więc odpadam.

Klimek: Może klucze się wyczerpały? BTw. kolekcja HD wychodziła taniej.

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #593 dnia: Grudzień 09, 2014, 20:46:44 pm »
Myślałem, że nie mają zgromadzonych zapasów kluczy tylko jakiś generator czy coś takiego. Tak czy siak się rozczarowałem, bo chciałem to upolować.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #594 dnia: Grudzień 09, 2014, 21:37:56 pm »
uwielbiam te konkursy pod usa, bo akurat jutro akurat o 8am CET to ja w robociesiedzę, a nie odpalam benchmarki z opcją autopostowania screenów :F

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #595 dnia: Grudzień 09, 2014, 22:01:13 pm »
Sim City 2000 za darmo na origin.
Dobry wybór.
Polecam Ewa Wachowicz

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #596 dnia: Grudzień 10, 2014, 21:01:28 pm »
Biorę!

Edit: kurde, only englisz ;x
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2014, 21:03:16 pm wysłana przez Klimek »
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #597 dnia: Grudzień 10, 2014, 21:26:50 pm »
brałbym, ale origin. Oh well, kiedyś kupię tę czwórkę na gogu

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #598 dnia: Grudzień 19, 2014, 19:41:11 pm »
co by nie mówić, w tym roku promo na steam jest mniej, za to są ciekawsze. Np najtańszy póki co Batman origins (acz bez przeceny na dlc), wczoraj  MS flight simulator X za kilka dolców (stara gra, ale nowość na steamie, to jakby  TIE fightera rzucić od razu w promo 80%), a także Valkyria Chronicles o ktorej ostatnio się produkowałem w jRPG gdzie mnie zignorowano :<

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #599 dnia: Grudzień 19, 2014, 21:26:17 pm »
na steam 33% przeceny na cs global ofensive - jak sądzicie, będzie na święta jeszcze większa przecena, czy raczej nie ma szans? Bo i tak się przymierzam do kupna od dawna i nie wiem czy jeszcze to przeczekać

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia