Autor Wątek: Gry po promocyjnych cenach  (Przeczytany 193796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #465 dnia: Wrzesień 04, 2014, 13:13:05 pm »

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #466 dnia: Wrzesień 04, 2014, 19:00:56 pm »
Mam F.E.A.R. PL całego z dodatkami na płytach, a chciałbym mieć kopię cyfrową. Szkoda, że nie jest PL. F2 na steamie jest PL. 3 też...

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #467 dnia: Wrzesień 05, 2014, 10:22:45 am »
Ja kupiłem tego z muve i potem spolszczyłem, działało bez szwanku. ; p

Z tego latobrania kupiłem sobie F.3.A.R. i w ciemno Batmana Arkham Origins i Deus Ex Human Revolution i przyznam, że w ogóle nie żałuje bo gierki wypas.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #468 dnia: Wrzesień 05, 2014, 12:29:15 pm »
9 dzień muve:
Civ 5 - complete - 40 zł ( jeśli ktoś ma tylko podstawkę to ta wersja najbardziej się opłaca)
Civ 5 - Brave New World - 20 zł
Rage - 8,75 zł
Total war - promocje chyba na większosć serii
Stronghold collection - 17,50 zł
Kotor - 8,75 zł

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #469 dnia: Wrzesień 05, 2014, 14:16:45 pm »
To Civ5 za 40 zł jest na MACa. I nie ma już w sklepie go :D

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #470 dnia: Wrzesień 05, 2014, 14:46:21 pm »
nawet jak na maca, to na steam i tak odpalisz na PC. Przynajmniej z tego co wiem.

Zresztą te podane przez łowcę są akurat takie se, ciekawsze jest Jedi Academy i Jedi outcast po 8 zeta (klucze steam, może nawet działa na nowych kompach) oraz Naval war arctic circle, świetna strategia skupiająca się na dowodzeniu współczesną flotą (tylko nie podchodzić do niej bez mniej niż 8GB ram, bo inaczej się zawiesza i crashuje)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #471 dnia: Wrzesień 05, 2014, 17:48:05 pm »
Muad - na turniej MK nas póki co chyba za mało jest, bo jeśli chodzi o tutejszy skład, to ogranicza się do ciebie, mnie i Dollana. Gravereński i Pola grali w Mortal Kombat(2011), ale na PS3. Jak znam życie to się nie dadzą przekonać na przesiadkę na klawiaturę (albo ciągle coś będzie nie tak ze sterownikami do podłączenia pada PS3 do peceta) i dokupienie jeszcze raz tej samej gry, mimo że za jedyne dwanaście zeta. No chyba że się dadzą namówić, to mamy wtedy co najmniej 5 osób. Co prawda te klucze za 12 zł się obecnie skończyły, ale w razie czego można coś wykombinować.

Krótkie sprawozdanie z kupna i instalacji zestawu Heroes I-IV na muve: gry są pozbawione DRM, sprawnie się ściągnęły downwloaderem od muve, działają wszystkie idealnie na win 7, wersja PL, kosztowały niecałe 9 zł. Kolejny +rep dla muve.pl. I ani nawet pół jeba nie było dane o tonę niepowiązanych z zakupem gier w dystrybucji cyfrowej poważnych problemów i mankamentów.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #472 dnia: Wrzesień 05, 2014, 18:01:42 pm »
szczęście że inni nigdy nie mają problemów i mankamentów gurt.

anyway też mam MK. Podejrzewam,  że jeszcze parę osób też się nie przyznaje.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #473 dnia: Wrzesień 05, 2014, 19:39:42 pm »
Albo MK albo w Civkę 5 : D

Z kolei Morrek od muve ma limit aktywacji równy 10 : /

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #474 dnia: Wrzesień 06, 2014, 00:30:23 am »
szczęście że inni nigdy nie mają problemów i mankamentów gurt.

Tak długo, jak są to problemy i mankamenty niezwiązane z kupnem cyfrowych wersji gier w muve.pl, tak długo nie mają nic wspólnego z tematem. Jeb pozostaje niedany.

Na rozluźnienie żartobliwa anegdotka:
Kazik, zapytany o to, dlaczego tak bardzo nie lubi reprezentacji Niemiec w piłkę nożną, odpowiedział "bo nas napadli w trzydziestym dziewiątym".
(click to show/hide)

anyway też mam MK. Podejrzewam,  że jeszcze parę osób też się nie przyznaje.
Cool. To niech się jeszcze ujawnią :Q

Albo MK albo w Civkę 5 : D

Z kolei Morrek od muve ma limit aktywacji równy 10 : /
Do MK może się znajdzie jeszcze parę osób w takim razie. Póki co potencjalnie jest około 6.

Co do aktywacji - tak, limit wynosi 10 aktywacji. Równoczesnych. Przed odinstalowaniem dezaktywujesz grę i użyta aktywacja wraca do puli. W razie problemów z deaktywacją (nagła awaria dysku/systemu), kontakt z pomocą techniczną załatwia sprawę - albo wykorzystujesz kolejną, jak ci zostało ich dużo i nie boisz się, że coś się rypnie na ostatniej dostępnej. Nieskomplikowane zabezpieczenie, brzmi o wiele gorzej niż to wygląda w rzeczywistości.

A teraz coś świeżego:
https://www.humblebundle.com/weekly
Hanburu Banduru zawierające różne gry, których nie znam. Oraz w tierze za 1 dolara World of Goo i Audiosurf, które osobiście przekurewsko polecam i przyznaję znaczek jakości Q.
Standardowo, każda już z tych dwóch gier to rozrywka starczająca na o wiele dłużej, niż dwa browary w puszce (ich równowartość w piniondzach polskich).

PS. Jutro jak wezmę, to będę miał do sprezentowania jeden kluczyk na Audiosurfa.
PS2. Niestety, OST są do ściągnięcia z chyba każdej gry z paczki, tylko do Audiosurfa jednak nie dają, a szkoda, bo w AS jest zajebista muzyka. *wink*
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2014, 00:33:54 am wysłana przez GuRt »
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #475 dnia: Wrzesień 06, 2014, 07:21:32 am »
Co do aktywacji - tak, limit wynosi 10 aktywacji. Równoczesnych. Przed odinstalowaniem dezaktywujesz grę i użyta aktywacja wraca do puli. W razie problemów z deaktywacją (nagła awaria dysku/systemu), kontakt z pomocą techniczną załatwia sprawę - albo wykorzystujesz kolejną, jak ci zostało ich dużo i nie boisz się, że coś się rypnie na ostatniej dostępnej. Nieskomplikowane zabezpieczenie, brzmi o wiele gorzej niż to wygląda w rzeczywistości.

No właśnie jak deaktywowałem gierke, to limit deaktywacji nadal wynosi 9. Na razie stawiam system wiec nie bede sie w to zagłębiał.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #476 dnia: Wrzesień 06, 2014, 12:02:00 pm »
Możliwe, że pula aktywacji uzupełni się po czasie. W przeciwnym wypadku zawsze zostaje kontakt z technicznymi albo olanie, zależy jak często musiałbyś przeinstalować tego Morrowinda, zanim ci się znudzi.

Co do Audiosurf, dwie informacje. Mam jeden klucz Steam do sprezentowania (piszcie na PM, jak chcecie). Druga rzecz, bardzo ważna ideologicznie: biorąc tą paczkę z HB dostajemy też audiosurf w wersji DRM-free.


Dzisiaj ostatni dzień Latobrania na muve.pl, wszystkie promocje wróciły. Możecie mieć problem z wbiciem się na stronę czy dostaniem jeszcze czegoś, ale to raczej zrozumiałe - ostatni dzień, wyprzedaż totalna, czyszczenie cyfrowego magazynu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2014, 13:41:19 pm wysłana przez GuRt »
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #477 dnia: Wrzesień 06, 2014, 20:44:26 pm »
Ciekawostka: Mortal Kombat:KE jest teraz za 8,75 (kupuje), Mafia II znowu za 7,5, kto nie kupił znowu może dorwać morrowinda.

http://www.neonet.pl/gra_pc_diablo_ii.html
Diablo II + LoD 20 zł
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2014, 17:18:02 pm wysłana przez Lowcap »

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #478 dnia: Wrzesień 08, 2014, 15:28:12 pm »
http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/urodzinowa-promocja-gogu-dzien-pierwszy/
rocznica goga, Settlers 2 za grosze (przepłaciłem dolara za mojego :<), pierwsze R6, Tex Murphy, Septerra Core, dużo dóbr. Polecam tylko przełączyć na dole strony, by  ceny były w dolcach a nie ojro.

http://lowcygier.pl/darmowe/darmowe-doladowania-paypal-wysokosci-5-wykorzystania-wybranych-sklepach-steam/
i kod wart 5$ od paypala.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #479 dnia: Wrzesień 08, 2014, 16:26:28 pm »
Nie mam paypala ;(