Autor Wątek: Gry po promocyjnych cenach  (Przeczytany 194808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 15, 2014, 21:09:38 pm »
Dobrej gry? Wiem tyle, że to coś w rodzaju horroru, łazisz po lesie z latarką itd. Czy fabuła spoko, grywalna, ogólne opinie.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 15, 2014, 21:23:34 pm »
Jeżeli podobał ci się "Max Payne", a w grach cenisz niebanalną i złożoną fabułę, nie powinieneś być zawiedziony. Poza tym, to jest gra, którą się albo uwielbia, albo nie cierpi - m.in. przez oryginalny system walki (drugiego takiego nie ma nigdzie indziej) i względnie dość wysoki poziom trudności (ale wiadomo, to kwestia indywidualna). Pośrednie stany są rzadko spotykane. Za tak niewielkie pieniądze na pewno opłaca się ją kupić - w najgorszym razie nie będziesz wiele stratny.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 15, 2014, 23:14:17 pm »
Dobrej gry? Wiem tyle, że to coś w rodzaju horroru, łazisz po lesie z latarką itd. Czy fabuła spoko, grywalna, ogólne opinie.
Powiem tak: Dupy nie urywa, atmosfera jest o wiele rzadsza niż trailery mogłyby sugerować. To raczej gra akcji z małą ilością światła niż horror. Fabuła jest nietypowa, ale jakoś nie mogłem polubić postaci. Ogólnie taki przeciętniak - za te pieniądze możesz obczaić(szczególnie jeśli lubisz Kinga, bo klimat jest bardzo podobny do niektórych opek), ale fajerwerków bym się nie spodziewał.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 15, 2014, 23:24:59 pm »
Właśnie Dungeon Keeper, na yt widziałem jak większość starszych gier, dobry dubbing.
Ma ktoś polską wersję gry, żeby podesłać dialogi do gierki?

Ja mam ale nie wiem jak je wydobyć. Zresztą jak użyjesz KeeperFX (działa z wersją GOGa) to ponoć ma w sobie te pliki PL także. Ale nie jestem pewien na 100%. Tylko tak pisali na forum.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 15, 2014, 23:30:40 pm »
W Empiku "Batman: Arkham Origins" z racji promocyjnej 50-procentowej obniżki ceny kosztuje 75 zł. Przystępna cena jak na grę z października/listopada ubiegłego roku, mimo że ponoć jest o klasę słabsza od poprzedniczek (ale tego można było się spodziewać po zmianie studia tworzącego grę).
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #200 dnia: Luty 16, 2014, 00:33:40 am »
W Empiku "Batman: Arkham Origins" z racji promocyjnej 50-procentowej obniżki ceny kosztuje 75 zł. Przystępna cena jak na grę z października/listopada ubiegłego roku, mimo że ponoć jest o klasę słabsza od poprzedniczek (ale tego można było się spodziewać po zmianie studia tworzącego grę).

Ja bym spasował. Kopia AC pod wieloma względami (nawet bossowie). Poza tym nie będą robić więcej łatek bo siedzą nad DLC :D A gra mocno średnia.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #201 dnia: Luty 16, 2014, 12:07:30 pm »
tbh, jeśli pominąć to
Poza tym nie będą robić więcej łatek bo siedzą nad DLC :D
(bo gra ponoć strasznie dziurawa) to mam wrażenie że większośc marudzeni wynika tylko z tego, że zmienił się developer, a nie z powodu gry jako takiej. Już City mimo ciekawych patentów jak miasto było monotonne, zwłaszcza przez walkę (już w AA mnie męczyło to, że pewni przeciwnicy są do pokonania tylko jednym atakiem, ale AC pociągnął to do granic absurdu), i z niezbyt ciekawą fabułą (jeśli pominąć końcówkę). Ale city robili twórcy AA więc było ok, a tutaj nowy team i nagle nudne. Oh well.
Ale ta, 75 zł to dużo, za tyle to ja kupiłem tydzień po premierze Arkham Asylum.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #202 dnia: Luty 16, 2014, 17:06:40 pm »
Polookaj na YT to zobaczysz jakie kopiuj-wklej zrobili walki z bossami z AC. Kumpel grał i twierdzi, że sterowanie jakoś słabsze jest. Mini lagi czy coś.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #203 dnia: Luty 17, 2014, 21:32:50 pm »
OH OH OH, dwie ciekawostki
1) Alpha Protocol, jak ciągle ktoś go nie ma, to radzę mu wyjść z jaskini bo to absolutny must have, awet jeśli animacja skradania jest najgorszą w historii gier video http://lowcygier.pl/r.php?r=eJzLKCkpsNLXLy7JL0rVKy5JTcwtyC9PLUpN0UvOz9VPLCjQNzYxMDTQBwAzmg33

2) Inquisitor, wraz z Realms of Arkania i jakimiś pierdółkami, nawet jeśli nie są to hity dekady, za te bundlowe grosze żal nie wziąć http://www.bundlestars.com/all-bundles/neo-retro-bundle/

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #204 dnia: Luty 17, 2014, 21:44:58 pm »
1) Alpha Protocol, jak ciągle ktoś go nie ma, to radzę mu wyjść z jaskini bo to absolutny must have
Grałem kiedyś. Przez jakieś sześć i pół minuty.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #205 dnia: Luty 19, 2014, 12:56:02 pm »
2) Inquisitor, wraz z Realms of Arkania i jakimiś pierdółkami, nawet jeśli nie są to hity dekady, za te bundlowe grosze żal nie wziąć http://www.bundlestars.com/all-bundles/neo-retro-bundle/

To jest pełniejsza wersja niż z GOGa? Jakieś dodatki itp.?

Co do starych rpg - jakoś ciężko mi się przemóc do nich.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #206 dnia: Luty 19, 2014, 13:16:01 pm »
afaik to samo co na gog, to wersja steamowa jest uboga, bo nie ma opowiadań, proroctw, OSTa i innych dodatków (są tylko w wersji steam deluxe, czyli właśnie tej co jest w bundlu)

a co do starych rpg - te to jeszcze nie wyglądają tak źle, pierwsze ultimy to kosmos

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #207 dnia: Luty 19, 2014, 13:25:54 pm »
2) Inquisitor, wraz z Realms of Arkania i jakimiś pierdółkami, nawet jeśli nie są to hity dekady, za te bundlowe grosze żal nie wziąć http://www.bundlestars.com/all-bundles/neo-retro-bundle/
Kij z Inqui. Jets'n'Guns Gold - POLECAM MOCNO, choćby dla samego soundtracka. Reszty nie znam - prawdopodobnie jakieś pierdółki.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #208 dnia: Luty 19, 2014, 20:45:16 pm »
Gdzie mam tą alfe protokół nabyć?
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #209 dnia: Luty 19, 2014, 21:18:56 pm »
http://store.steampowered.com/app/34010/ tu. Nie wiem czy w biedronkach jej też nie ma za dychę. W każdym razie ma moją i dragową okejkę. Posta needa nie komentuję, bo najpierw marudzi że grę trzeba przejść by oceniaać, a potem sarka na niią po 6 minutach :x

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!