Autor Wątek: Gry po promocyjnych cenach  (Przeczytany 195309 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #570 dnia: Grudzień 04, 2014, 18:45:55 pm »
A SW:TFU to gówno.
Shut Wars: The Fuck Up? :,D

BTW, na zimobraniu muve obiecało mi Goatse Simulator. Nie jestem pewien, czy się zorientowali w porę, że parę liter jest nie tak.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #571 dnia: Grudzień 04, 2014, 18:49:04 pm »
tia, żart jeszcze z czasów pierwszej częsci, ale serio - to się nadaje do polecenia jedynie fanom nowej trylogii i clonewarsów, bo oni i tak połkną wszystko co im lucas z siebie da.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Paladyn Łowca

  • Wiadomości: 298
  • Nic nie jest tym, czym zdaje się być.
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #572 dnia: Grudzień 04, 2014, 21:44:44 pm »
Edit: nie myślę dziś.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2014, 21:47:32 pm wysłana przez Paladyn Łowca »

"Milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
Pitagoras

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #573 dnia: Grudzień 05, 2014, 17:34:19 pm »
Nie widzę na muve.pl zwykłego skajrima za 15zł. Widzę tylko wersję za 35zł, a nie będę aż tyle wydawał aby pograć z modami :P
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #574 dnia: Grudzień 05, 2014, 17:41:00 pm »
bo codziennie o 12 zmienia się oferta

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #575 dnia: Grudzień 05, 2014, 17:46:36 pm »
Cytuj
Widzę tylko wersję za 35zł, a nie będę aż tyle wydawał aby pograć z modami :P
Jeśli dodają wszystkie trzy oficjalne DLC w tej edycji za 35 zł, to jak najbardziej się opłaca.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #576 dnia: Grudzień 05, 2014, 17:58:40 pm »
A mając Skyrima na steam to nie ma żadnych problemów z instalowaniem wszelakich patchy i modów? Bo ja do tej pory na Steam to mialem tylko Counter Strike to generalnie się nie znam xD
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #577 dnia: Grudzień 05, 2014, 18:02:31 pm »
Gdyby paczka samych DLC była za 20 zł to bym ją kupił, ew. gdyby steam wykrył że podstawkę już mam i zostawił mi ją jako gifta. Mimo, że domyślam się że Legendanka nie będzie już nigdy tańsza.

Myślę że Tomb Raider Ultimate Edition za niecałe 9 zl to niezła okazja, uwaga to nie jest klucz steam.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #578 dnia: Grudzień 05, 2014, 18:06:23 pm »
Klimek - nie, każdy skyrim i tak jest steamowy.

A co do zimobrania - osobiście polecam death to spies, wprawdzie nie steamowe, ale za to tylko "dwapiędziesiąt" kosztuje

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #579 dnia: Grudzień 05, 2014, 19:05:41 pm »
Na wiosnę będą te same promocje. Skajrima z dodatkami trafiłem już ponad pół roku temu w tej cenie. Promocje na muve nie są aż tak "uciekające".
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #580 dnia: Grudzień 05, 2014, 20:52:25 pm »
Jak to każda promocja.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #581 dnia: Grudzień 06, 2014, 13:43:08 pm »
Muve, dodatki do Crusaders Kings II:
Poza starymi dodatkami w promocji
Rajas of India - 12,50 zł
Charlemagne - 12 zł
Muzyka, czy herby do tych dodatków po 3 - 3,5zł.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #582 dnia: Grudzień 07, 2014, 17:04:32 pm »
Dzisiaj na muve.pl South Park: Kijaszek Prawdy za 30zł, dobra cena jak na dość świeżą grę. W której można grać Żydem, praktykować jew-jitsu i walczyć procą Dawida.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #583 dnia: Grudzień 07, 2014, 21:46:46 pm »
Dodam, że antologia Deus Ex za 3,75. Must have, mimo że Invisible War można wyrzucić bo to kupa.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Gry po promocyjnych cenach
« Odpowiedź #584 dnia: Grudzień 08, 2014, 12:22:38 pm »
Podbijam, nie brać Deus Exa za taki pieniądz to zbrodnia przeciw ludzkości. Zaznaczę tylko, że na muve mają wersję digital nie będącą ani kluczem Steam, ani typową paczką drm-free. Co nie zmienia faktu, że brałem, instalowałem i nigdy nie narzekałem. W razie czego polecam na GoG.com, obecnie na Deus Ex jest 50% zniżka (5$), lada dzień pewnie wyskoczy deal na -75%, więc będzie się opłacało bardziej, niż teraz na muve (promo na 3,75 się skończyło, jest za 12 cbl). Wersja na GoG rzecz jasna śmiga fantastycznie + bonusy. Steama akurat jebać, jeśli chodzi o Deusy.

Dodam jeszcze, że http://muve.pl/digital/strzelaniny/duke-nukem-forever-pc-digital/4434 Djuk Nuk Forewa za dyszkę na Steam. Może się powtarzam (w sumie logiczne, promocja też się ciągle powtarza) - ale co byście się nie nasłuchali o tej grze, jest to kawał rozrywki wart tej dychy. Nawet multiplayer jest całkiem spoczko.

Oraz - AM na muve.pl - klik - możecie supportować ekipę Ka7 (Artifex Mundi), ich gry również są teraz w promocji.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.