Autor Wątek: Armikrog.  (Przeczytany 4681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Armikrog.
« dnia: Czerwiec 11, 2015, 16:15:36 pm »
Cytuj
Zając [13:56]:   a na marginesie http://www.armikrog.com podobno 25 erło sobie zażyczą
Zając [14:00]:   Martwi mnie trochę, że tła wyglądają jakby były doklejoną fotką... w Neverhoodzie od razu czuło się realność poziomów... Do tego jeszcze ten nieplastelinowy futrzany sześcianozwierz...
Zając [14:00]:   w sumie prostopadłościanozwierz

Cytat z Zająca w sumie mówi wszystko - Armikrog. to nowa gra twórców Neverhooda i Skullmonkeys, utrzymana dokładnie w tym samym klimacie co tamte. Gra wyjdzie w sierpniu.

I od razu odpowiadając na cytat (głównie dlatego jest topic, że na SB odpowiedź by zaginęła) - no niektóre poziomy trochę rażą "doklejeniem", ale futrzak jest cool. No i ofc humor. Zresztą, trailer:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fArOdmx8kLQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fArOdmx8kLQ</a>

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: Armikrog.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2015, 18:55:46 pm »
Nie mówię, że futrzak jest zły tylko no... jak plastelina to plastelina (pzdr dla zimaka : D).

Póki co pewnie wstrzymam się z zakupem. ~100zł to jednak trochę sporo zważywszy, że kupiłem ostatnio Wiedźmina. Hm, za taką cenę mogliby też dorzucić Neverhooda, którego szukałem kiedyś na allegro ale 270zł mnie odstraszyło ;_;

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Armikrog.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2015, 21:32:24 pm »
Pewnie to miało maskować miejsca, gdzie do akcji wkracza komputer sklejając wszystko w całość, ale fakt faktem nie wszędzie to wyszło. Na mapie z mchem jest to niewidzialne, na tej z duchem i futrzakiem na kilometr wali sztucznością i renderami tylko udającymi plastelinę (czyżby kasy faktycznie starczyło na styk?), ale może jakieś dodatkowe efekty to zamaskują. Do premiery jeszcze kilka miechów w końcu mają.
A tym neverhoodem bym się nie przejmował, bo na współczesnym systemach i tak działa pewno byle jak, tu byliby potrzebni magicy z goga. Problemem jak zwykle są oczywiście pogmatwane prawa autorskie.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: Armikrog.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2015, 21:48:18 pm »
Na siódemce Neverhood chodzi ładnie, kłopoty pojawiają się na ósemce a i pewnie win10 sobie nie radzi... Od lat już czekam, aby ta gra pojawiła się na gogu, może kiedyś tam trafi.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Armikrog.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2015, 16:10:05 pm »
Trzymasz go od tego 1993 na płytach? :D I tak bez dosboxów i innych cudów?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Armikrog.
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 30, 2015, 18:28:22 pm »
Dziś premiera.

Ktokolwiek cokolwiek?
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Armikrog.
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 30, 2015, 18:35:53 pm »
na razie tylko wkurw na developerów że nie chcieli dać backerom kluczy na goga, tylko steam lub humbel. Jest to zabawne o tyle, że gog daje devsom w takich sytuacjach klucze za darmo, bo dla sklepu to forma reklamy. Cóż, cieszę się że nie dorzuciłem ostatecznie.

#riot

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Armikrog.
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 30, 2015, 19:15:28 pm »
Ayyy, w dupie z zadymą, trzeba obczaić czy gra jest dobra.

To w końcu dziedzictwo Neverhooda.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Armikrog.
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 30, 2015, 19:24:13 pm »
Ja będę miał okazję pograć. Mój kuzyn postanowił w swej głupocie/ mądrości zakupić grę a ja zamierzam z tego skorzystać :P I tak on w nią nie zagra :D

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Armikrog.
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 02, 2015, 07:14:30 am »
Ponoć do Neverhooda jej daleko, a i sama gra wygląda na niedokończoną. Tyle z neta wyczytałem.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Armikrog.
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 02, 2015, 15:29:56 pm »
co by nie mówić, neverhood wyglądał bardziej plastelinowo

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Armikrog.
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 04, 2015, 14:21:29 pm »
Jestem po pierwszym kontakcie z Armikrogiem. Już na start całość została zniszczona cholernym systemowym kursorem. Serio? Nie potrafili dodać zamiast niego jakiejś łapki, srapki, cokolwiek? To po prostu wygląda fatalnie przy tej plastelinowej grafice.
Sama historia wydaje się być całkiem ciekawa... ale to miało być niby zabawne? Akurat mnie nie śmieszyło praktycznie nic. Kilka rzeczy wywołało banana na twarzy. I tyle. A miało być chyba lepiej. Jedyne co trzyma całkiem znośny poziom to zagadki. W niektórych momentach trzeba się mocno zastanowić o co chodziło twórcom.

Ostateczną ocenę wydam jak już przejdę całość, ale już teraz mogę powiedzieć, że nie warto obecnie kupować. Lepiej poczekać aż Armikrog zrobi się tańszy i złapać go na jakiejś wyprzedaży. <Wyciągam telefon i pisze sms kuzynowi, że znowu zmarnował kasę>

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: Armikrog.
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 14, 2015, 22:19:44 pm »
nie warto obecnie kupować. Lepiej poczekać aż Armikrog zrobi się tańszy i złapać go na jakiejś wyprzedaży.

Jak na zawołanie ; ) W dolnej części strony jest klucz za 14zł z groszami (z dodatkowymi opłatami wychodzi ze 25zł ale to i tak mało w porównaniu z ceną na gogu).
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2015, 22:21:53 pm wysłana przez Zając »