Autor Wątek: W co gracie?  (Przeczytany 6988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
W co gracie?
« dnia: Sierpień 15, 2013, 19:25:11 pm »
Temat dla wszystkich, którzy chcą się pochwalić grą, w jaką aktualnie pykają.
Minimum to tytuł, ale możemy chwalić się wynikami, levelem, czasem rozgrywki, ekwipunkiem, zaliczonymi bossami i czym tam jeszcze.

Temat nie służy do wypowiadania się na temat innych gier niż cyfrowe (komputerowe) RPG. Wszelkie akty takowego będą traktowane jak offtop.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2013, 01:06:40 am wysłana przez Testoviron »
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Hoshi

  • Gość
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2013, 21:12:34 pm »
Obecnie Gothic2 NK, chcę "wymaksować" I rozdział

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2013, 21:21:43 pm »
Obecnie ciężko mi znaleźć czas na to, żeby pograć. Ale mam nadzieję wrócić do gry, bo jest do przejścia TES V: Skyrim. Mam obecnie ok. 30 levelu, wymaksowane skille: broń jednoręczna, łucznictwo, kowalstwo, zaklinanie oraz lekki pancerz. Wątki poboczne już ukończyłem wszystkie: Mroczne Bractwo, Gildię Złodziei, Cesarscy/Gromowładni, Akademia w Zimowej Twierdzy. Teraz wykonuję zadania dla Daedr i liczę na wszystkie artefakty.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2013, 21:23:06 pm »
Planowałem Gothic I, ale zmieniłem zdanie i popylam Bretońską maguską w Morrowind miażdżąc wszystkie szczury i zwiadowce kwama fireballem, bo na nic innego mnie nie stać, albo zdazy dobiec i mnie zabic jednym uderzeniem.
Poza tym, to próbuję przejść Fable w 100%, czyli otworzyć wszystkie skrzynie i demoniczne drzwi.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 15, 2013, 23:30:31 pm »
Właśnie instaluję sobie dank Messiah of Might and Magic. Gierka jest po prostu boska, zrzucanie orków/goblinów w przepaść jest bezcenne.
P.A 65%

BloodMess

  • Wiadomości: 67
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 15, 2013, 23:32:25 pm »
Ostatnimi czasy cisnę w Deus Ex: Human Revolution. Ciekawe połączenie FPS z elementami RPG.
Polecam serdecznie, Krewki.
Wielki Klasztor * Wtajemniczony

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 16, 2013, 00:17:43 am »
Od pewnego czasu nadrabiam Dragon Age. Już 44 godziny na liczniku. Jedyne co mnie na razie wkurza to losowe crashe, najwięcej miałem chyba w Denerim, na targowisku (na szczęście większość questów związanych z tym miejscem mam już za sobą).

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 16, 2013, 00:38:34 am »
Ostatnimi czasy cisnę w Deus Ex: Human Revolution. Ciekawe połączenie FPS z elementami RPG.
Polecam serdecznie, Krewki.
Perspektywa FPS jest tam strasznie bezsensowna, jeśli gra się maszyną do zabijania. Większość czasu w walce spędza się tam za zasłonami, a widok automatycznie przełącza się wtedy na trzecioosobowy... Z drugiej strony, nawet gra pacyfistą wymaga częstego chowania się za elementami otoczenia.

W rezultacie wychodzi jedyna gra, w którą grałem, która jest jednocześnie FPP i TPSem.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 19, 2013, 10:46:55 am »
Ja klasycznie w gothica jedynkę.
******

Ile tych postów natrzepałem...

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 19, 2013, 12:48:54 pm »
Obecnie tyram wiedzmina 2, i w1 ( i przeraza nie zabija mnie 10 raz tak jak maga. ;D)
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 20, 2013, 21:59:27 pm »
Obecnie The Walking Dead. Jako fan serialu jestem pozytywnie zaskoczony wysoką jakością gry, bohaterowie są ciekawi i zróżnicowani, podobnie jak ich przygody. Do Lee i Clementine przywiązałem się nawet bardziej, niż do serialowego Ricka, Lori i Carla.

Poza tym niedawno po raz kolejny wciągnąłem się w Sam&Max Sezon 1. Poziom absurdu w tej grze naprawdę sięga zenitu. I bardzo dobrze, dlatego gra się w nią tak przyjemnie i nawet przez chwilę człowiek się nie nudzi.

Macie serio epicką sposobność do nabijania postów - dwa wątki na "w co gracie". Korzystajcie z tego bo.
Dziesiąteczka prewencyjnie. /W7
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2013, 14:09:07 pm wysłana przez Dollan »

Xsant

  • Wiadomości: 169
  • Zakała Algaroth
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 21, 2013, 20:27:26 pm »
Dzisiaj dorwałem się do RPGa w uniwersum Pieśni Lodu i Ognia (częściej znanej jako Gra o Tron). Póki co gra się bardzo przyjemnie, przeszedłem pierwszy rozdział. Gra ogólnie mi się podoba. Grafika nie jest najlepsza, wciąż nie mogę znieść widoku zwierząt, a raczej teksturach o makabrycznie niskiej rozdzielczości (zwłaszcza, że jednemu z głównych bohaterów cały czas towarzyszy pies). Wygląd postaci to zaś inna sprawa. Według mnie wyglądają fenomenalnie. Spodobał mi się również system walki turowej, od którego zwykle w grach stroniłem. O fabule jeszcze niewiele wiem, ale po osadzeniu w głównych rolach Czerwonego Kapłana i Brata Nocnej Straży zapowiada się obiecująco.
¯\_(ツ)_/¯
Podziemie Beliara
Adept Mrocznego Ostrza

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 03, 2013, 05:55:15 am »
A ja sobie pykam niezobowiązująco w starą gierkę Oni? Pamięta ktoś jeszcze ten tytuł?

Gierka stara ale system walki genialny. Jeden z najlepszych z jakimi miałem do czynienia. Fajny kawałek gierki z zamierzchłych czasów ;)

Fremen

  • Wiadomości: 86
  • Exquisite RPGFag
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 11, 2013, 14:36:26 pm »


We Bhaalspawn now, czyli samotnie w poszukiwaniu smoków i nieskończonych questów

Wielki Klasztor - Pieruńsko-Ważna-Ranga

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: W co gracie?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 17, 2013, 03:07:34 am »
Póki co nie mam czasu grać, ale prawdopodobnie wkrótce znowu będę pruł przez bezdroża tysiąc mil na godzinę pod wpływem skoomy.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.