Autor Wątek: Seria Fallout (1-4, 76, New Vegas)  (Przeczytany 33119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwiec 11, 2018, 19:13:45 pm »
Nie sądziłem, że da się tak mocno spierdolić tak nośny temat jak Fallout. Salutuje Ci Beth. Dopiąłeś swego. Czekamy na Fallouta w wersji mobilnej.

Oh wait.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #181 dnia: Czerwiec 11, 2018, 19:33:35 pm »
Tak serio to media donoszą że to ma być normalny bethesdowy fall z *jakimś* opcjonalnym co-opem i budowaniem baz :P Szczerze poki trzymają się zachodniego wybrzeża to mnie to jakoś nie boli, bo zachod nie jest dla mnie kanoniczny, ale podziwiam ich upór w niezmienianiu niczego, gra wygląda dokładnie jak F4.

Bardziej rozczarowało mnie, że na switcha sportowali jedynie sheltera, zamiast New Vegas. Gra do dziś broni się stylem.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:36:23 am »
Gra solo będzie podobno tak trudna, że aż frustrujaca.
Tak czy siak, nie widzę tego.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #183 dnia: Czerwiec 12, 2018, 16:15:20 pm »
To byłoby coś nowego, bo poprzednie były wręcz uwłaczająco łatwe. Kwestia tylko czy będzie trudno bo wymaga skilla, czy po prostu upierdliwe bullet-sponge i wymaganie obecnosci w trzech miejscach na raz.

Zresztą szczerze, to to multi w nowym Fallu jakos mnie ani ziębi ani grzeje, podobnie jak to budowanie bazy. Większy zgryz mam z tym, że już trzecia gra bethesdy w tym uniwersum, a oni ciągle krypty, nuka cola, enklawa, bractwo stali, ludzie w szmatach i ruinach zarówno 25, jak i 250 lat po wojnie. New Vegas było bardziej ambitne niż 3,4 i (na ile można ocenić po trailerze) 76 razem wzięte, bo pokazywało że czas bractwa dawno przeminął, że Enklawa to dziś już tylko kilku dziadków wspominających młodość, krypty już dawno opuszczono, zaś Sarsaparilla móże być równie dobrym trunkiem z własnym, dośćzabawnym wątkiem fabularnym. Słowem, świat dynamiczny który poszedł do przodu, a nie wieczne tkwienie w miejscu.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

TechnoGirl

  • Wiadomości: 3
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 03, 2018, 12:05:39 pm »
Możliwość gry "solo" =/= Singleplayer

FO jest martwy, tak na to trzeba patrzeć. FO4 był gloryfikowanym Far Cry'em w świecie Fo, nie miął nic z RPG, a teraz robią klona Destiny, gdzie inni gracze mogą ci zrzucić atomówkę na bazę, a Todd mówi "Liczymy że nasi gracze sobie poradzą", byłam i jestem w pełni za próbowaniem nowych rzeczy przez Bethesdę (jak np multi w Fo), ale nie w taki sposób...
Zobacz jak poradzić sobie z trądzikiem raz na dobre serumnatradzik.pl/axotret-dobra-odpowiedz-na-tradzik

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 03, 2018, 16:39:04 pm »
Szczerze, to dla mnie już trójka była średnio RPGowa, a na pewno mało falloutowa. Tzn jak ktoś lubi ciągłe odgrzebywanie tego retrofuturyzmu z jedynki jeszcze przez 500 lat po wojnie to pewno jest spoko, ale dla mnie to zawsze było pójście na skróty i zwyczajnie nudne. No ale kto wie, może jeszcze się kiedyś doczekam drugiego projektu a'la New Vegas.

 A o multi się nie martw, nie po to toczyli sądowe boje z Interplayem, by teraz odpuścić temat.

A propos sądowych batalii Beth i fallouta, czy tylko mnie bawi drama wokół fallout shelter i westworlda? :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 10, 2018, 06:34:10 am »
https://www.youtube.com/watch?v=ZYmCqB8ej8Y hm, o dziwo ten hełm z kolekcjonerki Fallouta 76 nie wygląda nawet źle. Dalej nie wygląda wprawdzie jak 800 zł, ale w porównaniu do pipboya może uchodzić za prawdziwą replikę:P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Seria Fallout (1-4, 76, New Vegas)
« Odpowiedź #187 dnia: Październik 16, 2018, 17:49:19 pm »
Z pozdrowieniami od moga - https://www.pcgamer.com/fallout-76-platinum-edition-costs-dollar115-doesnt-include-fallout-76/

tl;dr - platynowa edycja falla 76 za ponad 400 zł nie zawiera gry :P Aczkolwiek jeśli ktoś nie jest na bieżąco, to nie jest specjalnie nic nowego, ponieważ Red Dead Redemption 2 i parę innych gier też cierpi na ten problem

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Seria Fallout (1-4, 76, New Vegas)
« Odpowiedź #188 dnia: Listopad 12, 2018, 20:57:29 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=sZYfMZM7LVY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=sZYfMZM7LVY</a>
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Seria Fallout (1-4, 76, New Vegas)
« Odpowiedź #189 dnia: Listopad 12, 2018, 21:54:46 pm »
:D

swoją drogą, bethesda ma teraz jakiś własny sklep z grami? Bo słyszałem, że ten fallout odciął się od steama

A, i cofam mój komentarz o hełmie, to co trafiło do graczy jest zdecydowanie bardziej plastikowe niż ten prototyp sprzed pół roku.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Seria Fallout (1-4, 76, New Vegas)
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 12, 2019, 22:36:29 pm »
W sumie szkoda, że zapomniałem o tym temacie, bo Fall 76 okazał się prawdziwą karuzelą śmiechu :p Oprócz niskiej jakości gry, szybkich przecen już po dwóch tygodniach, afery z niepoprawieniem bugów znanych jeszcze z fallouta 3, które fani już dawno poprawili w fanowskich patchach, afery z chamskimi odpowiedziami supportu, afery z wyciekiem danych osobowych, afery z kłamstwem przy opisie torby na kask oraz afery z plastikową okładziną zamiast szklanej butelki w cholernie drogiego rumu nuka-coli doszedł jeszcze następujący kwiatek:

"Wbrew pozorom są bowiem gracze, którzy poświęcają czas na odkrywanie świata Fallout 76. Co więcej, niektórzy są na tyle dociekliwi, że docierają na naprawdę interesujących miejsc. Trudno nie zaliczyć do nich tzw. pokoju deweloperskiego. Można bowiem znaleźć w nim wszystkie przedmioty dostępne w grze, także te, które były prezentami do specjalnych wydań gry oraz te, które zostaną dopiero wprowadzone przez nadchodzące dodatki.

Nie trzeba być szczególnie zapalonym graczem aby domyślać się, że tego typu sytuacja może zaburzyć równowagę ekonomii w grze. Pytanie tylko, czy działania twórców są w tym przypadku odpowiednie? Za dotarcie do pokoju deweloperskiego wręczane są bowiem bany. Nie są one permanentne, ale pod jednym warunkiem. Podania twórcom drogi, która prowadzi do omawianego miejsca."

to mimo wszystko zabawne, że muszą uciekać się do szantażu, by zlokalizowac te swoje dziury ;D Zresztą medal temu kto wpadł na to, by ten dwudziestoletni silnik pamiętający czasy morrowinda łączyć dodatkowo z grą po sieci lol

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!