Autor Wątek: Seria Fallout (1-4, 76, New Vegas)  (Przeczytany 33116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 17, 2015, 12:45:42 pm »
Jak powiedziałem, że jakiejś ogromnej różnicy silnika nie widzę, żeby fapować, to napisał, że jestem ślepy xD

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 17, 2015, 15:56:00 pm »
W sumie F4 może mieć jedną zaletę - może znajdzie się ekipa, która przeniesie na jego silnik New Vegas. Może nawet przywrócą wycięte skille.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 03, 2015, 14:18:32 pm »
Ok chcialem zakupic edycje kolekcjonerska z Pipa Bojem, ale... nie uzywam iphonow...Nie cierpie dotykowego scierwa, dlatego troche sie zawiodlem. Poza tym to juz nie te czasy, kiedy moglem sobie zalozyc laser Predatora na glowe i udawac, ze nim jestem. Gdybym wyszedl z PipBoyem na ulice skonczylo by sie to utrata dziewczyny, Pip Boya i prawdopodobnie wolnosci. Wiec chrzanic edycje kolekcjonerska.

Moje odczucia co do grafiki sa nijakie, gdyz szczerze mi zwissa czy ruszajaca sie na wietrze siersc psa spali mi komputer w gorace letnie dni. Moglbym nawet grac w F4 z grafa z New Vegas i nie mial bym z tym zadnego problemu. Jestem bardziej niz pewien, ze wyjda texture packi itp mody graficzne robiace z gry to co mody zrobily ze Skyrima...ctd, etc, itp, itd...

Moim najwiekszym zmartwieniem jest to, ze postac gada...bo jesli wyjda jakies mody z misjami to nikt nie najmie aktora glosowego, zeby czytal tam dialogi to raz. Dwa w Falloucie zawsze sie nie gadalo tylko czytalo do czego bardzo przywyklem grajac w serie. Nie wiem czy chce mi sie sluchac jakiegos aktorzyny. Jesli juz, to niech czyta przy okazji wszystkie znalezione w grze notatki. Bylo by spoko.

Martwi mnie rowniez fabula...Co wyjdzie oczywiscie w praniu.

Z pozytywow widze dwa: Pierwszy to to, ze nie bedzie multiplayera. Co znaczy, ze skupili sie calkowicie pod gre SP. I bardzo dobrze. Wyobrazcie sobie gdyby Rockstar Nie robil GTA Online, tylko zamiast tego skupili sie pod stworzenie zajebistej ogromnej mapy z brakujacym San Fierro i Las Venturas. Randkowaniem, silownia i milionem innych urozmaicen jakich ewidentnie brakowalo by przyciagnac na dluzej do grania...

Drugi to mozliwosc budowania swojej bazy. Zaloze sie, ze spedze na tym kilkadziesiat dobrych godzin grania. W Skyrimie bylo fajnie zrobic sobie domek. Tutaj mamy o wiele wyzszy poziom.

Reasumujac ciesze sie, ze Fallouta 4 niedlugo bedziemy miec z glowy. Wyjdzie masa dlc, patchy i modow. Oby poziom trudnosci nie pozostawial wiele do zyczenia. A i zaloze sie, ze w tym Vaulcie 111 cos zlego sie stanie i okaze sie, ze przezylismy tylko my i nasze dziecko z poczatku gry. Pewnie wyjdziemy na zewnatrz go szukac...Chociaz z drugiej strony ta postac w ogole nie wygladala na kogos komu zmarla zona i zaginelo dziecko. Byl calkiem normalny. Gadal z robotem i z psem. Postrzelal do paru myszy i to wszystko.
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 07, 2015, 09:28:17 am »
ten pipboy byłby jeszcze ok, nawet mimo dziwnych gabarytów (imho zbyt masywny jak na coś, co miałoby być noszone nacodzień), gdyby nie wyglądał jak chińska plastikowa zabawka. Chociaż nawet w chińskich zabawkach zdarzyło mi się widzieć mniej tandetny plastik.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2015, 09:31:32 am wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 07, 2015, 17:19:17 pm »
Polecam wpis z obrazka na samym dole. D:
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 07, 2015, 17:39:25 pm »
głównie dlatego go wrzuciłem, bo mam lepsze foty gdzie plastik atakuje :P Aczkolwiek jak tak patrzę na tę powyższą fotę to zastanawiam się, czy ten cały "pipboy" to nie tylko przerośnięta ramka na smartfona. To by było już w ogóle wyjątkowo lamerskie

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 07, 2015, 18:38:42 pm »
To jest ramka na smartfona, jak (czy?) wy czytacie.

http://store.bethsoft.com/fallout-4-pip-boy-edition.html
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 07, 2015, 19:15:04 pm »
nie wczytywałem się, a zewsząd atakują teksty "kup pipboya" (w tym na grafice i tbh w samym opisie, bo dopiero w połowie przechodzą do rzeczy), nie "ramkę na smartfona w kształcie pipboya". Stąd post preda zrozumiałem jako narzekanie na gadżet jako taki, a nie że musiałby mieć ajfona by to użyć.

Anyway bez tysiąca filtrów wygląda to tak:


laaaaame
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2015, 19:16:40 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 07, 2015, 19:33:33 pm »
nie wczytywałem się, a zewsząd atakują teksty "kup pipboya" (w tym na grafice i tbh w samym opisie, bo dopiero w połowie przechodzą do rzeczy), nie "ramkę na smartfona w kształcie pipboya". Stąd post preda zrozumiałem jako narzekanie na gadżet jako taki, a nie że musiałby mieć ajfona by to użyć.
Ale nie musisz mieć zawsze racji. Nie doczytałeś, tyle, stało się. Żadne źródło informujące o Pip Boy Edition nie pominęło informacji, że to jest ramka na smartphone'a. Warto się zorientować w temacie, zanim zacznie się jazdę - zwłaszcza, jak ktoś ma to potem czytać.

Co więcej, to nie jest tylko plastikowa ramka/obudowa, to jest mimo wszystko funkcjonujące urządzenie - przyciskami na pip-boyu można będzie sterować w pip-boyowej appce na smartfonie (a co za tym idzie - paroma rzeczami w grze). Podobny bajer zrobili dla MGS V na iPhone'a, funkcjonalną replikę iDroida, też w formie przerośniętego etui z guzikami i światełkami. Też zrobiona z myślą o dedykowanej aplikacji połączonej z grą.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 07, 2015, 20:04:15 pm »

znajdź na powyższej grafice jakiekolwiek info wskazujące że to ramka. Jak znajdziesz, napisz kolejnego mądrego posta z radami.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 07, 2015, 20:30:07 pm »
Dzięki za feedback, Gurt.
Nie ma sprawy.


znajdź na powyższej grafice jakiekolwiek info wskazujące że to ramka.


There you go:


@konkretnie tamta grafika 800x800 - to grafika ze sklepu Bethesdy i do niej jest dołączony towarzyszący tekst:


wtf, man.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 09, 2015, 10:24:16 am »
ta, w miliardowym powiększeniu i/lub dopiero w opisie (też skryte w jego połowie) na oficjalnej stronie. Dzięki, że znowu napisałeś to samo co ja wcześniej, tylko innymi słowami ::)

 ofc juz zupełnie pomijając, że clue była kiczowatość wykonania samego gadżetu nieproporcjonalna do śpiewanej za niego ceny, to że ten kicz okazał się samą ramką to tylko przy okazji ::) w/e, eot
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2015, 10:27:30 am wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 21, 2015, 17:12:21 pm »
Trafiłem na pewien komentarz (nie jedyny taki) odnośnie słabej jakość grafiki F4 ( co jest typowe dla gier bethy..)
Cytuj
Ludzie zapomnieli że oprócz ruskich programów enb produkcje bethesdy są mod friendly i po wyjściu pojawią się totalne overhaule od grafiki po gameplay i miodność. Zresztą granie w wersję vanilla to jak granie w niedokończony produkt.
To w takim razie, z grą i twórcami jest coś bardzo nie halo, albo raczej z graczami, którzy podchodzą do gier bethy,
"spoko, modderzy poprawią i naprawia gre"

No kurwa. Nie ogarniam tego.

Jeden z niewielu.
Cytuj
Bethesda nie jest wirtuozem wciągającej, wielowątkowej fabuły ani tworzenia ciekawych, zapamiętywalnych postaci niezależnych.
Zgaduję, że będzie to kolejna piaskownica zaludniona bezbarwnymi NPCami i zapełniona nudnymi questami.
Z którym się zgadzam.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2015, 17:15:38 pm wysłana przez Legion »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 21, 2015, 17:55:08 pm »


No kurwa. Nie ogarniam tego.

a teraz pomyśl, że jakieś 2/3 - 3/4 gra w wersję konsolową i nawet nie wie co to mody :D

aczkolwiek można oddać beth nieco sprawiedliwości, że nuda wychodzi u nich dopiero tak po 5 godzinach, statystyczny komentujący casual nawet do tylu nie dobija

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 06, 2015, 22:59:56 pm »
Zauważyłem, że wychodzi 10 listopada, tego samego dnia, co nowy Tomb Raider i pewnie w odległości paru dni od nowego FM-a. Akurat parę tygodni po rozpoczęciu roku akademickiego. Jak żyć?
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?