Autor Wątek: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?  (Przeczytany 41144 razy)

xilk

• Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #495 dnia: Listopad 14, 2018, 17:42:34 pm »
Witam. Ostatnio trochę więcej zaangażowałem się jako Mistrz Gry. Zaczęło się od sesji RPG, gdzie byłem ponownie tylko graczem, ale później zacząłem prowadzić dla znajomego, który koniecznie chciał solo sesję, aby następnie ruszyć z innymi. Wychodzi na to, że w przyszłym roku będę prowadził nawet sesje na lokalnym konwencie gier planszowych i fantastyki.

Dziś wreszcie wziąłem się za coś, co zamierzałem zrobić już jakiś czas temu. Uporządkowałem nieco kwestie haseł i kont. Znacie pewnie to uczucie, gdy po przerwie wchodzicie na stronę, a nie pamiętacie hasła? Ewentualnie jeszcze gorzej, że macie masę haseł, a niektóre wręcz za długo czekają na zmianę. Dlatego nieco odświeżyłem tą sprawę, zrobiłem spis, gdzie się chcę logować, na jakich zasadach i nowe hasła przypisałem do tych miejsc.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia

The Pretender - Trilogy

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #496 dnia: Listopad 15, 2018, 21:43:59 pm »
ta, stosuję podobny system i sobie chwalę. Aczkolwiek w przypadku zapomnianych haseł pomaga wbudowany w firefoxa menadżer (ofc pod warunkiem, ze je uprzednio zapisaliśmy w przeglądarce :P)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Fenrir

« Odpowiedź #497 dnia: Listopad 16, 2018, 19:17:49 pm »
Menadżery haseł są zwykle wygodniejsze i bezpieczniejsze. Tylko, że takie z prawdziwego zdarzenia, a nie wbudowane w przeglądankę.  :P
Poszukiwacz Podziemia

Treser Podziemnych Bestii

Sentenza

• Administracja
  • demigod
« Odpowiedź #498 dnia: Listopad 16, 2018, 22:16:56 pm »
zależy jakie hasła w nich zapisujesz :P w moim wypadku to głównie takie do sklepów, gdzie bez przyklepania płatności via paypal, ktory ma osobny zestaw niezapisanych haseł, i tak nic ci to włamanie nie da :p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!