Autor Wątek: Sony Xperia E4, Microsoft Lumia 535 czy może HTC Desire 310  (Przeczytany 1976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Sony Xperia E4, Microsoft Lumia 535 czy może HTC Desire 310
« dnia: Maj 14, 2015, 17:04:38 pm »
Jak w tamacie. Zastanawiam się nad wyborem jednego z tych modeli na nowy telefon. Trochę jestem zrażony do Soniaków, bo mam Xperię Solę, które tnie się jak emo. Nie wspomnę o wbudowanej przeglądarce, która wywala mi po prostu "do pulpitu" niektóre strony. Czasami także przy odbieraniu połączeń telefon się zawiesi na 2-3 sekundy. Z kolei Lumii obawiam się ze względu na inny system. HTC w sumie najgorzej wypada w tym zestawieniu na stronach internetowych, ale może Wy macie jakieś "za".

Z góry dzięki za opinie :)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Sony Xperia E4, Microsoft Lumia 535 czy może HTC Desire 310
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2015, 17:40:14 pm »
Xperia sola to jeśli dobrze pamiętam była niska półka. Desire 310 ma mój brat i jest z niej zadowolony. Jest to jednak najmniejszy z dostępnych telefonów i z całej trójki ma najgorszy wyświetlacz.
Xperia E4 i Lumia 535 to "bliźniacze" konstrukcje, o praktycznie identycznej wydajności. E4 ma największa baterię, ale znowu "niewymienialną". W zasadzie wybór polega na Android vs Windows Phone.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Sony Xperia E4, Microsoft Lumia 535 czy może HTC Desire 310
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2015, 18:02:45 pm »
No tak też podejrzewałem. Jakie korzyści wynikają z Windows Phone, a jakie z Androida? Co z odtwarzaniem filmów na stronach internetowych?
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Sony Xperia E4, Microsoft Lumia 535 czy może HTC Desire 310
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2015, 18:12:19 pm »
Odtwarzanie filmów na stronach internetowych zależy od tego, czy zainstalujesz sobie flasha, albo czy przeglądanka obsługuje odtwarzacze HTML5.
Windows Phone jest mnie zasobożerny, znowu android ma więcej aplikacji. Na twoim miejscu poszukałbym recenzje obu komórek.