Autor Wątek: Heroes of the Storm  (Przeczytany 37911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 14, 2015, 21:34:35 pm »
Winrate ETC spadł jakiś czas temu dosyć mocno...
Ja tam nie narzekam ;) Mi się nim świetnie gra, a czasem wręcz ubijam wrogich bohaterów jeden za drugim (ech ten pogłos działający w odpowiednim momencie). Tą postać zamierzam podbić do 10 poziomu teraz i wykupić skórkę mistrzowską (na razie na 10 mam tylko Vall, ale jej nie kupię skórki).

Dobrze wycelowane pogo może wygrać teamfight.
Dokładnie. Zwykle udaje mi się złapać 2-3 postaci, a nawet całą drużynę przeciwnika. Pogo nawet źle rzucone potrafi mieć efekt, szczególnie po 20 poziomie, bo zwykle wtedy biorę "mobilność" pogo lub grę po śmierci ;) Jak widzę, że przeciwnicy często moją postać zabijają, to biorę tę drugą zdolność i potem potrafię się nawet poświęcić, by zatrzymać wrogą drużynę na kilka sekund ;)

Mój BattleTag to Lifu#2795, gdyby ktoś chciał pograć (pewnie jakoś po 16 września będę miał trochę więcej czasu).
Wysłałem zaproszenie, więc jak będziesz, to zaakceptuj. Ja zwykle gram wieczorami, ale to też zależy.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 27, 2015, 11:05:45 am »
Ostatnio miałem świetną akcję w Szybkim meczu.

Zatoka Czarnosercego, więc wiadomo wszyscy rzucają się na dublony i ich oddawanie. Nasi przeciwnicy od początku mają dużą przewagę. Zabijają nas dość często, tylko ja jako ETC na początku nie ginę. Przez sporą część gry udaje nam się zabić jedynie Leoryka dwa razy. W końcu przeciwnicy podchodzą pod naszą bazę, a tam zaczynają ginąć, choć jest nas trzech. Dwaj pozostali oddają monety, by rozpocząć ostrzał. Przeciwnicy tracą przewagę i na sam koniec gry idziemy po bossa.

Ugrane, poziom nasz się wyrównał po 19. Idziemy drużyną razem z bossem, a ja patrzę, że pojawiły się skrzynie, a blisko jednej z nich Raynar. No to porzucam drużynę, by mu przeszkodzić. I co? Jako wojownik zabiłem Raynara, który miał pełnię punktów życia :D A w tym czasie Boss i sam Muradin zniszczyli bazę wroga.

Musze fragment tej powtórki wrzucić na YT :D
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 23, 2015, 11:22:03 am »
Na początek Carbot strikes again! :D https://www.youtube.com/watch?v=tnmCUqy91aA

Na fali fascynacji Legacy of The Void kupiłam sobie Artanisa w HoTSie (zapominając, że przy zakupie kolekcjonerki będę miała go za darmo :P ) i początkowo derpiłam tą postacią strasznie, próbując robić tankerski build na mocniejsze tarcze zgodnie z internetowym poradnikami. Później podczas szybkiego meczu miałam w swojej drużynie mistrzowskiego Artanisa, który wprost promieniował epickością: ogromny dps, świetne tankownie, godmode. Postanowiłam spróbować jego stylu rozgrywki - build na bliźniaczych ostrzach i tarczy słabej, ale bardzo szybko odnawialnej. I kurcze, to jest tak cholernie dobre! Artanis ma wówczas mobilność Illidana i można poczuć się jak na tym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=gNF6rf5FI1w
U Artanisa życie zaczyna się od połowy życia - dopiero wówczas generują się osłony i zyskuje maksymalny dps. Standardowy healer nie jest dobrym rozwiązaniem, ale mamy plan na protosski tarczowy bromance z Tassadarem.

Btw podobają mi się niestandardowe pomysły Blizzarda, jak np. Cho'Galla - dwugłowy ogr kierowany jednocześnie przez dwóch graczy :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2015, 11:23:51 am wysłana przez Kaseven »

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 17, 2016, 02:35:34 am »
Jak ma sie zgrana druzyne to kurde z kazdej sytuacji da rade wysc. :o

Gram pomocnikiem I wykrecam najlepsze leczenie ever choc z zabijaniem gorzej wiadomix.
Ale bez Thanatosa to trzeba przyznac srednio by to wszystko szlo.
(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2016, 02:52:57 am wysłana przez Pola »

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 18, 2016, 09:25:24 am »
Nie wiem czy można pisać post pod postem, ale uważam że tak będzie lepiej.


Hahaha ja wiem, że duzo mi jeszcze brakuje. Ale serio strasznie się cieszę tym, że w końcu mogę zastosować jakieś techniki, strategie bo rozgrywka mi nie ścina i daje radę chociażby uciec.

Plus zupełnie inaczej się gra gdy masz do czynienia z ludźmi z którymi jakoś tak możesz ustalić co kto robi niż z randomowymi graczami(choć mogą być nawet lepsi w umiejętnościach, ale tu chodzi o czas, który np. zabiera czat itd.)
A taki dobrze rozegrany mecz daje niesamowite emocje, szczególnie jak siedzi się na telefonie i wszyscy się nakręcają :D


W HoTSach podoba mi się to, że każdy praktycznie dostaje te same narzędzia do ręki (zapłacić można tylko za jakieś skórki z ulepszeń) i to od naszych umiejętności zależy czy postać będzie OP czy nie, w danej rozgrywce.


W sumie każda postać jest dobra jeśli jest sterowana przez ogarniętą osobę. Ale wiadomo, każdy ma tam swoich faworytów.
Moi na chwile obecną to:

Kael'thas - mag, duże obrażenia/mało życia trzeba dobrze uciekać :D
Zeratul - assasyn/ swietna ucieczka i świetne krycie obrażenia ok
Jasnoskrzydła - to taki mały smoczkon super leczy, mega mobilność/ no i zależy tu jaką się ma drużynę bo można pójśc w polimorfowanie przeciwników, a jakiś zabójca wam ich wykańcza, albo w super leczenia i hmm... obrońce (wir który odpycha wszystkich wrogów na polu bitwy gdy sytuacja jest taka sobie, a ta umiejetnosc pozwala uciec całej drużynie.)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2016, 09:54:58 am wysłana przez Pola »

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 05, 2016, 09:36:06 am »
Ta propozycja skórki dla Leoryka jest tak dobra ^^:
(click to show/hide)

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 21, 2016, 19:59:46 pm »
Postanowiłem odświeżyć trochę temat, licząc na nieco Waszej pomocy.

Chciałbym zdobyć Mechanopająka, czyli darmowego wierzchowca do HotS. Jest jednak mały problem - coś nie działa. Zrobiłem niby tak, jak powinno się. Mam konto na FB, polubiłem stronę (nawet "okejka" się pojawiła), ale wciąż nie mogę wybrać znajomych i przejść do kolejnego etapu.

Pojawia mi się następujące okienko:
http://imgur.com/a/X6Yav

Teraz pytanie, co robię źle? W środkowym miejscu pojawiają się moje dane, ale lista wyszukiwania jest pusta.

Pytanie zamieściłem też na forum HotS, ale tam też mogę poczekać na odpowiedź ;) Zresztą widziałem u kogoś z naszego forum, z kim grałem, że ma tego mechanopająka zdobytego. Stąd liczę na pomoc może z doświadczonej ręki :D
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 21, 2016, 23:11:07 pm »
To dziwne, klikniecie gdziekolwiek nie daje nic? Dałeś aplikacji uprawnienia?

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 22, 2016, 09:37:03 am »
To dziwne, klikniecie gdziekolwiek nie daje nic?
Właśnie nie mam gdzie kliknąć. Jedynie w pole do wyszukiwania i tam mogę wpisać cokolwiek, ale i tak nie pojawia się nic. A nie, jeszcze mogę w ikonkę YT i Twitcha, ale to też nic nie daje.

Dałeś aplikacji uprawnienia?
Jakiej aplikacji? Jakie uprawnienia? Może powiem co zrobiłem/mam zrobione:
1) Uruchamiam przeglądankę FF (wyłączony AdBlock).
2) Podłączyłem konto na FB do konta Battle.net.
3) Polubiłem profil HotS na FB.
4) Wszedłem na ten link.
5) Tam kliknąłem na dole przycisk "Stwórz drużynę" i pojawiło mi się okno takie, jak przedstawiłem na obrazku.

Powiem więcej, gdzieś tam ktoś radził, aby zrestartować pamięć podręczną przeglądanki. Zrobiłem to, ale efekt jest wciąż taki sam.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2016, 09:51:20 am wysłana przez xilk »
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 22, 2016, 09:55:16 am »
Po pierwszym wciśnięciu stwórz drużynę powinno Ci się coś takiego pojawić:
http://i.imgur.com/Tf6g96K.png
To wygląda jakby ta "apka" nie potrafiła podpiąć się pod Twojego facebooka. Może to kwestia ustawień prywatności na fb? Rozumiem, że cały czas jesteś zalogowany na fajsie.

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 22, 2016, 12:06:23 pm »
Po pierwszym wciśnięciu stwórz drużynę powinno Ci się coś takiego pojawić:
http://i.imgur.com/Tf6g96K.png
No to się pojawia, ale bez listy moich znajomych na FB. Zatem aplikacja działa, ale niepoprawnie, bo jak pokazałem na screenie, zamiast listy mam tylko tło aplikacji.

To wygląda jakby ta "apka" nie potrafiła podpiąć się pod Twojego facebooka. Może to kwestia ustawień prywatności na fb?
Właśnie tego nie do końca rozumiem. Mam "standardowe" ustawienia, nie zmieniałem nic w nich, od czasów założenia konta.

Rozumiem, że cały czas jesteś zalogowany na fajsie.
Tak, domyślnie jestem zalogowany na FB. Powiem więcej, próbowałem uruchomić tą aplikację na np. IE, wtedy poprosiło mnie o maila i hasło, aby zalogować się na FB. Jednak po zalogowaniu efekt był taki sam.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Lowcap

  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 22, 2016, 12:40:46 pm »
Sprawdź na fejsie, czy udostępniłeś listę znajomych aplikacji "kreator drużyn".


xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 22, 2016, 17:26:23 pm »
U mnie wygląda to tak:
http://imgur.com/a/6Jd1P

Zatem nie wiem, jak miałbym udostępnić listę znajomych tej aplikacji.

Edit:
Ok, nie ważne. Wreszcie się zdenerwowałem. Wziąłem usunąłem aplikację, a następnie kliknąłem, aby na FB ponownie ją pobrało. Wtedy udostępniłem też listę znajomych.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2016, 17:32:46 pm wysłana przez xilk »
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 04, 2017, 12:01:00 pm »
Podjarani na wiadomosc o Hots 2.0?

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 04, 2017, 14:18:45 pm »
Podjarani na wiadomosc o Hots 2.0?
aleosohozi? :>