Autor Wątek: Heroes of the Storm  (Przeczytany 34497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kaseven

  • Wiadomości: 366
  • Evil fangirl
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 14, 2017, 10:44:29 am »
sorry, zawsze bawi mnie, jak Sterling parodiuje ten frazes :P
Mnie też, bo gry F2P produkują się i utrzymują (a to drugie bywa długofalowo często droższe od pierwszego) za ładny uśmiech :P Do tego lubię uzasadnienia "słuchamy waszego feedbacku", więc przy okazji jego implementacji podbijamy monetyzację.

Nie dziwi mnie ten ruch, jeśli najdroższy w produkcji content (dodanie nowego bohatera) monetyzował im się najgorzej. Żeby im się to opłacało, musieliby chyba dorzucać takowego co miesiąc, by stali gracze nie zdążyli wyfarmić wystarczająco waluty pomiędzy jednym a drugim i czuli presję czasową. Problem gier F2P, gdzie pętla gameplayowa nie domyka się na toolach/skillach.
Trochę lipa, z brakiem niektórych skórek przyjdzie mi się pogodzić, z drugiej strony ludzie kupujący hero bundle dostają dwa (bohater + bonusowe skórki) w cenie jednego.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3070
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 14, 2017, 14:47:14 pm »
Ale z tego co rozumiem, to tylko skórki dostępne "On release" będa gem only. Jeżeli powiedzmy Alextrasza dostanie inne skórki - będzie je można dropnąć.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Kaseven

  • Wiadomości: 366
  • Evil fangirl
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 14, 2017, 15:12:47 pm »
Tak, tyczy się to tylko legendarek wychodzących "on realese". Skórki podstawowe i mistrzowskie będzie można nadal dropić z lootboxów i craftować, podobnie jak legendanki wychodzące później (np. podczas eventów).
Swoją drogą smok z tej nowej legendanki wygląda zabawnie :D https://imgur.com/a/1cZbL

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6266
  • demigod
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 16, 2019, 21:21:42 pm »
już od tygodnia się zbieram, by o tym wspomnieć, ale sprawa jest tak rozwojowa, że w zasadzie codziennie musiałbym pisać newsa na nowo.

Tl;dr - maska w końcu opadła i teraz wszyscy widzą, że dla acti-blizza liczą się tylko pieniądze, a dokładnie, chińskie pieniądze. Tydzień temu odbywał się jakiś spory turniej overwatcha, po zakończeniu którego zaproszono do wywiadu jednego z finalistów. Pech chciał, że pochodził on z hong kongu, więc korzystając z okazji wspomniał że w mieście jest teraz ciężko, ale popiera walkę o prawa człowieka. Prawa człowieka nie są jednak wartością na której zależy blizzowi, ponieważ facet został pozbawiony pieniędzy z turnieju, dostał rocznego bana, zaś z pracy wywalono dwóch prowadzących streama, to wszystko pod pretekstem... "stawiania firmy w złym świetle". Złe światło polega na tym, że chiński rząd jest paranoiczny i mógłby utrudnić blizzowi zarabianie kasy w chinach, więc prewencyjnie chcieli zrobić pokazówkę. Nikt tylko chyba nie przewidział, że sprawa szybko zyska rozgłos, bo  w minionym tygodniu zaliczyliśmy między innymi protesty graczy heartstone, którzy w trakcie turnieju zaczęli rzucać hasła wspierające hong kong (nic ich za to nie spotkało bo to turniej amerykanski a nie w azji), prewencyjnym usunięciem wywiadów z relacji z turniejów, odwołanie overwatchowego eventu w siedzibie nintendo z obawy przed reakcjami publiki, teraz zaś chodzą słuchy, że i cały blizzcon może zostać z tego powodu odwołany. Shitstorm wokół tej sprawy zrobił się tak wielki, że nawet senatorowie demokratów i republikanów wystąpili ze wspólnym oświadczeniem potępiającym stawianie wyżej dolarów niż praw człowieka lol

Sytuacja jest więc generalnie zabawna, bo nawet niektórzy szeregowi pracownicy blizza zaczęli się buntować przeciwko kierownictwu firmy, ale zobaczymy co dalej.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

szocikniebieski

  • Wiadomości: 5
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 02, 2021, 19:22:25 pm »
jak polecacie zacząć grać w tą grę? jakiś poradnik?
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2021, 16:38:27 pm wysłana przez Sentenza »