Autor Wątek: Heroes of the Storm  (Przeczytany 27007 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kaseven

• Blizzard fangirl
Odp: Heroes of the Storm
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 14, 2017, 10:44:29 am »
sorry, zawsze bawi mnie, jak Sterling parodiuje ten frazes :P
Mnie też, bo gry F2P produkują się i utrzymują (a to drugie bywa długofalowo często droższe od pierwszego) za ładny uśmiech :P Do tego lubię uzasadnienia "słuchamy waszego feedbacku", więc przy okazji jego implementacji podbijamy monetyzację.

Nie dziwi mnie ten ruch, jeśli najdroższy w produkcji content (dodanie nowego bohatera) monetyzował im się najgorzej. Żeby im się to opłacało, musieliby chyba dorzucać takowego co miesiąc, by stali gracze nie zdążyli wyfarmić wystarczająco waluty pomiędzy jednym a drugim i czuli presję czasową. Problem gier F2P, gdzie pętla gameplayowa nie domyka się na toolach/skillach.
Trochę lipa, z brakiem niektórych skórek przyjdzie mi się pogodzić, z drugiej strony ludzie kupujący hero bundle dostają dwa (bohater + bonusowe skórki) w cenie jednego.

Master of Gorzała

• Lewacki głos na Twoim forum
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 14, 2017, 14:47:14 pm »
Ale z tego co rozumiem, to tylko skórki dostępne "On release" będa gem only. Jeżeli powiedzmy Alextrasza dostanie inne skórki - będzie je można dropnąć.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Kaseven

• Blizzard fangirl
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 14, 2017, 15:12:47 pm »
Tak, tyczy się to tylko legendarek wychodzących "on realese". Skórki podstawowe i mistrzowskie będzie można nadal dropić z lootboxów i craftować, podobnie jak legendanki wychodzące później (np. podczas eventów).
Swoją drogą smok z tej nowej legendanki wygląda zabawnie :D https://imgur.com/a/1cZbL