Autor Wątek: GOTY 2014  (Przeczytany 4678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: GOTY 2014
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 04, 2015, 19:26:10 pm »
Cytuj
Jak dla mnie to właśnie wspaniałe

Raczej straszne bo spowodowane jest nie zajebistością niszówek, a totalna posuchą w AAA.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: GOTY 2014
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 04, 2015, 20:03:08 pm »
Raczej straszne bo spowodowane jest nie zajebistością niszówek, a totalna posuchą w AAA.
Imho to bardzo niesprawiedliwe - np. nowy Dreamfall po prostu wygląda dobrze, nie tylko w porównaniu do AAA. Ogólnie wiele dzisiejszych gierek z niższym budżetem broni się samemu, nie tylko po zestawieniu dla kontrastu z gównem. Na przykład taki Hotline Miami czy dank Souls mają zajebisty gameplay nie tylko w porównaniu do dzisiejszych gier "akcji" z regenerującym się życiem i hitscanową bronią, ale również w porównaniu ze starymi Castlevaniami, MegaManami czy innymi gierkami ze złotej ery arcade'owego gameplayu.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: GOTY 2014
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 04, 2015, 20:12:45 pm »
Cytuj
nowy Dreamfall po prostu wygląda dobrze, nie tylko w porównaniu do AAA.

Mam nadzieję, że w tym momencie piszesz o ogólnym wrażeniu, a nie grafice :)

Cytuj
czy dank Souls

DS łapie się do szeroko pojętych niszówek? Może nie jest to absolutny top, ale niewiele brakuje do tego.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: GOTY 2014
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 04, 2015, 20:29:36 pm »
raczej oboma na raz arim. Takiego Ultimate Generala ciężko byłby rozciągnąc w coś większego niż to czym jest obecnie.

Drag - i o tym właśnie mówiłem. Ta, projekty z dużym budżetem byłyby potrzebne, gdyby cokolwiek wnosiły. Ale nie wnoszą. DA:I ma pewno pięć razy taki budżet co Risen 3, a wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że za wiele to inkwizycji nie pomogło, to dalej gra której spodziewałbyś się po studiu AA które nie ma budżetu ani doświadczenia, ale chce robić RPGi. A nie po legendzie branży. Po co nam więc takie AAA? To zwykły rak i nic więcej.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: GOTY 2014
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 05, 2015, 06:18:08 am »
Fallout 3 też dostał GOTY. Tak jak Sent kiedyś mi napisał - wszystko zależy jaka jest konkurencja. Jak praktycznie jej nie ma, to byle gniot dostanie GOTY.

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: GOTY 2014
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 02, 2015, 19:31:31 pm »
Grałem w 3 dość ważne ubiegłoroczne premiery: Dragon Age Inkwizycja, Śródziemie: Cień Mordoru i Alien Izolacja. Ze względu na klimat wygrywa 3 pozycja.
Jak na początku irytowały mnie ciągłe zgony i siedzenie w ukryciu (serio bałem się czasami wychodzić, tak wkręciłem się w grę) to im dalej tym atmosfera w grze była coraz lepsza, w końcu tak gęsta, że można by było kroić ją nożem, bardzo miłe zaskoczenie kiedy rzeczywistość jest lepsza niż oczekiwania.

Na Śródziemiu się zawiodłem, nudny jak flaki z olejem.
Dragon Age Inkwizycja - nawet spoko, ale było kilka znaczących wad, przez które Aliena umieściłbym wyżej niż DA:I.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: GOTY 2014
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 07, 2015, 17:39:56 pm »
No i Legend of Grimrock 2 :D