Autor Wątek: Wątek na zrzuty ekranu  (Przeczytany 1619 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Wątek na zrzuty ekranu
« dnia: Styczeń 20, 2015, 16:58:55 pm »
Satyryczne, dokumentalne, poważne, ładne - zasada jest jedna: KEEP IT ~VIDYA~

Tutaj mój chyba pierwszy zrzut ekranu, jaki zapisałem na nowym komputerze. Jego historia jest następująca: pewnego razu, grając ze znajomym w tryb kampanii CoD 4, zastaliśmy tego martwego rosyjskiego żołnierza wiszącego nieruchomo w powietrzu. Udało mi się pod niego dostać.
(click to show/hide)

A tutaj inny staroć: Ghost Master to gra w straszenie śmiertelników naszymi duchami/przestraszycielami. Zwykle celem jest sprawienie, że osoba ucieknie w popłochu (pierwszy wskaźnik: przerażenie), znacznie trudniejsze jest doprowadzenie jej do obłędu (pomarańczowy wskaźnik: szaleństwo). Pewna umiejętność mimika jest sytuacyjna, trudna do wycelowania nawet ręcznie, wymaga dużo zasobów, ma długi cooldown i zwykle takie sobie efekty. Ale jeśli zobaczy ją osoba, pod którą mimik się podszywa... To chyba błąd w grze, bo otrzymuje absurdalne ilości przerażenia, szaleństwa i wiary - w małych porcjach chyba z 10 razy na sekundę (podczas gdy inne umiejętności działają na potraktowane nimi osoby tylko raz), w sumie wystarczająco dużo, by obdarować nimi hojnie z tuzin ludzi. Tutaj skutek takiego szczęśliwego trafienia, z wszystkimi statystykami wymaksowanymi.
(click to show/hide)

Mam też parę ładnych screenshotów z Akashicverse, całkiem ślicznej gry jak na shoot-'em-upa. Ten bardzo mi się podoba:
(click to show/hide)

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Domas

  • Wiadomości: 59
Odp: Wątek na zrzuty ekranu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2015, 23:12:10 pm »
Takie tam sprzed chwili. Gra z serii Gothic ukończona po raz 101. Obrazek na uwiecznienie momentu.
(click to show/hide)
Statystyki, niedokładne szybkie przejście.
(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2015, 15:00:43 pm wysłana przez Domas »