Autor Wątek: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?  (Przeczytany 81144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #540 dnia: Grudzień 09, 2020, 20:45:51 pm »
CyCu, czy Ty kiedyś mówiłeś na forum otwarcie o swojej orientacji czy to pierwszy taki przypadek?
Ajj, faktycznie pierwszy raz. Wcześniej pisałem o tym na forumowym serwerze Niezgody, a tutaj jeszcze nie. Swoją drogą, kiepski wybrałem kraj na bycie nieheteronormatywnym.

Życzę powodzenia i wytrwałości w wychowywaniu malucha, i obyś czasami był w stanie się wyspać przez te pierwsze 2-3 lata. xD

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #541 dnia: Grudzień 10, 2020, 19:43:34 pm »
A ja chciałem tylko napisać: Cześć Ned.
I cześć wszystkim, których nie "widuje" na discordzie.
Zapraszam serdecznie na niego (gdzies lezy link), mozna sobie powspominac.
Np. Sturmovika.

wisi przypięty na głównej forum :P Nawet przekierowanie tam mamy :P

C - w przypadku większości purchlaków to na szczęście tylko pół roku, potem zaczynają się inne problemy :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #542 dnia: Grudzień 13, 2020, 21:28:50 pm »
Ajj, faktycznie pierwszy raz. Wcześniej pisałem o tym na forumowym serwerze Niezgody, a tutaj jeszcze nie. Swoją drogą, kiepski wybrałem kraj na bycie nieheteronormatywnym.

Tak zapytałem z ciekawości, żebyś sobie czegoś dziwnego nie myślał o mnie. Swoją drogą od samej podstawówki miałem styczność z kolegami o innej orientacji. Dowiadywałem się o tym zawsze po opuszczeniu danej szkoły. Nigdy nie robiło mi to żadnej różnicy w kontaktach.
Kraju raczej nie Ty wybierałeś, tylko Twoi rodzice :P

Życzę powodzenia i wytrwałości w wychowywaniu malucha, i obyś czasami był w stanie się wyspać przez te pierwsze 2-3 lata. xD

Dzięki! Cierpliwość z pewnością się przyda. A z wysypianiem nie jest tak źle. Budzę się tak średnio 2 razy w ciągu nocy, ale jak na razie nie przeszkadza mi to w funkcjonowaniu. Generalnie to żona pierwsza się budzi, a ja za nią i Jej pomagam przy przewijaniu.
A w ciągu dnia nawet na przyjemności znajduję chwilę.. aktualnie właśnie w końcu ogrywam tego legendarnego Morrowinda  8)
Tak jak Sent wspomniał, później się zacznie ten okres, kiedy mały wymaga bardzo dużo atencji przez te pierwsze kilka lat, bo to najważniejszy okres w życiu nie tyle dziecka, co człowieka, bo wtedy się go kształtuje w zasadzie na resztę życia. I tutaj nie chciałbym dać ciała.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #543 dnia: Grudzień 13, 2020, 22:49:16 pm »
ta, przede wszystkim ta uwaga. Póki lezy i ryczy to pół biedy, gorzej jak do tego wszystkiego zaczyna chodzić i skakać. Córka znajomej (dwulatek?) już biega bez dwóch zębów, bo ma fazę skakania i raz na 5 sekund spuściła z oka, u kumpla z roboty też już raz jechał do lekarza bo zleciał i nie wiedzieli czysię nie połamał.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #544 dnia: Grudzień 15, 2020, 14:30:17 pm »
A co dopiero, jak zacznie brać dragi, pić alkohol i mieć rozwiązłe życie seksualne jak Maniaks?
Tez zycze powodzenia.
Z drugiej strony z dziećmi jak z naleśnikami.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #545 dnia: Grudzień 15, 2020, 15:08:58 pm »
A co dopiero, jak zacznie brać dragi, pić alkohol i mieć rozwiązłe życie seksualne jak Maniaks?

No jak będzie w tych kwestiach miał takie życie, jak ja, to będę spokojny, ale swojemu synowi życzę trochę barwniejszego życia niż ja. Na pewno w tej ostatniej kwestii :P

Tez zycze powodzenia.

Podziękował :)

Z drugiej strony z dziećmi jak z naleśnikami.

A tego to nie słyszałem, rozwiń proszę.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #546 dnia: Grudzień 15, 2020, 16:20:54 pm »
Pierwszy nalesnik zawsze do kosza. :D
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #547 dnia: Grudzień 18, 2020, 09:53:58 am »
Wielkie gratulacje, Maniaks! :)

Co do wybijania zębów: Małemu już naprawialiśmy, pa pa 4000 zł (dla 2-latków takie rzeczy pod narkozą i pewnie gdzieś jakoś dałoby się taniej, ale myśl o oszczędzaniu na zdrowiu dziecka szybko otwiera mój portfel).

Bardziej jednak niż urazy fizyczne stresują te psychiczne - oboje z mężem mamy kilka przepracowanych błędów z dzieciństwa i obietnic "nasze dziecko wychowamy lepiej". Teraz Mały jest w wieku, gdy zaczęły się własne opinie, własne zdanie na każdy temat. I z jednej strony chcesz, aby dziecko potrafiło wyrażać swoje zdanie, być asertywnym itd., znając przy tym pewne granice, z drugiej jego upartość czasem bokiem wychodzi. Przy kolejnym fochu stulecia nie raz trzeba powtarzać w myślach mantrę "to nie zemsta tylko akcja ratunkowa" :D

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #548 dnia: Grudzień 18, 2020, 10:32:30 am »
Co do wybijania zębów: Małemu już naprawialiśmy, pa pa 4000 zł
aż się boję pytać co wywinął, że aż tyle to kosztowało

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #549 dnia: Grudzień 19, 2020, 19:35:33 pm »
Wielkie gratulacje, Maniaks! :)

Dziękuję :)

Co do wybijania zębów: Małemu już naprawialiśmy, pa pa 4000 zł (dla 2-latków takie rzeczy pod narkozą i pewnie gdzieś jakoś dałoby się taniej, ale myśl o oszczędzaniu na zdrowiu dziecka szybko otwiera mój portfel).

Grubo! Mam nadzieję, że nasz mały nie puści nas z torbami :D

Bardziej jednak niż urazy fizyczne stresują te psychiczne - oboje z mężem mamy kilka przepracowanych błędów z dzieciństwa i obietnic "nasze dziecko wychowamy lepiej". Teraz Mały jest w wieku, gdy zaczęły się własne opinie, własne zdanie na każdy temat. I z jednej strony chcesz, aby dziecko potrafiło wyrażać swoje zdanie, być asertywnym itd., znając przy tym pewne granice, z drugiej jego upartość czasem bokiem wychodzi. Przy kolejnym fochu stulecia nie raz trzeba powtarzać w myślach mantrę "to nie zemsta tylko akcja ratunkowa" :D

Mam dokładnie takie samo podejście, chociaż do tego etapu jeszcze trochę, to jestem ciekaw, czy będę w stanie nie powielać błędów moich rodziców, nawet mając świadomość o tym, co to za błędy były. Przynajmniej po części ;)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #550 dnia: Grudzień 24, 2020, 23:22:24 pm »
Zdrowych wesołych RPG-Center!

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #551 dnia: Grudzień 26, 2020, 10:33:50 am »
Dołączam się do życzeń! Wesołych ekipo!
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #552 dnia: Grudzień 29, 2020, 15:50:30 pm »
aż się boję pytać co wywinął, że aż tyle to kosztowało
Nałożyło się kilka rzeczy :P
Zaczęło się od wyprawy na plac zabaw, na który nie zabieraliśmy wcześniej Małego ze względu na ryzyko zarażenia. Najpierw zjeżdżał na zjeżdżalni za rączkę, potem tylko z moją ręką wyciągniętą w pogotowiu, a później stwierdził "mama nie nie nie, mama ja siam". Zjechał już tyle razy bez trzymania, pomyślałam, będzie dobrze i... bah, na samym końcu zjazdu przekręcił się w bok, przydzwonił zębami w metalową poręcz i ukruszył solidnie obydwie jedynki. U stomatologa okazało się, że zęby były osłabione przez próchnicę, które rozniosła się już na pozostałe (co było zaskoczeniem, bo Małemu nie dajemy słodyczy i staramy się regularnie myć zęby, ale niestety mleczaki mają słabe szkliwo). Całość wyleczono w godzinę, za jednym zamachem - obecna stomatologia dziecięca potrafi cuda, tylko nietanio.


xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #553 dnia: Styczeń 26, 2021, 06:59:25 am »
Ja to tu tylko tak zostawię, na bank nie widzieliście tego dialogu :P

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VhJbqpQRT48" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VhJbqpQRT48</a>

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #554 dnia: Styczeń 28, 2021, 09:54:24 am »
Xero widzę tego samego gościa na yt oglądamy. Jak ja kocham te wszystkie filmy... Gothic przeżywa teraz chyba już trzecią młodość. To piękne, że ta gra ma już prawie dwie dekady, a dalej "zasakakuje"  ;D
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!