Autor Wątek: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?  (Przeczytany 81111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #300 dnia: Marzec 31, 2017, 13:24:29 pm »
Gz gz C.
Curse to gowno. Discordy sie teraz tylko licza.

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #301 dnia: Marzec 31, 2017, 13:36:10 pm »
Gz gz C.
Curse to gowno. Discordy sie teraz tylko licza.

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Tru, ale ciężko namówić moją gildie na przesiadkę z tego jebanego TSa na Discorda, nie bo nie, i chuj.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #302 dnia: Marzec 31, 2017, 13:39:12 pm »
Malo postepowi. A chociaz na disco swojej klasy siedzisz i lurkujesz?

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #303 dnia: Marzec 31, 2017, 13:42:53 pm »
Hej ferajna, nie gryźć się, bo pozamiatam.

C - jak podajesz, to mów ile netto, bo póki co tylko Maniaxowi odpisałeś ile mniej więcej pracodawca wydaje na twoją wypłatę :^)

@minimalna krajowa - powiem więcej, to nawet już nie jest średnia krajowa :} Dołączam się do gratulacji!


@Kluntwa/Discord - Kluntwa była zajebista, tylko że Twitch ją wciągnął dupą, więc teoretycznie już nawet nie istnieje jako osobna aplikacja - zainstalowana na PC jest nadal Curse'm, w wersji www nie ma już innej opcji niż twitchowa, a na mobilnych urządzeniach bez pytania Curse się "zaktualizował" w Twitch Messengera. A ja naprawdę kurwa lubiłem okrągłe avatary. (poza nimi w sumie nic się nie zmieniło)
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #304 dnia: Marzec 31, 2017, 14:35:43 pm »
Malo postepowi. A chociaz na disco swojej klasy siedzisz i lurkujesz?

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Ano nie.
I też nie.

Ogólnie pierdolą, że nie chcą zaśmiecac kompa albo, że curse/disc zżera w chuj zasobów co jest gównoprawdą. '

Nie byłoby głupim pomysłem przesiąść sie z curse na discord.

A pctowa apka się pewnie nie zmieniła, bo curse to jeszcze manager addonów do giereczek.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #305 dnia: Marzec 31, 2017, 14:58:08 pm »
My w gildii używaliśmy curse'a, ale podobno na jakiś plusach mieli problemy z łączem przez to i przenieśliśmy się na disco. O wiele lepiej. A apka mobilna też na propsie, właściwie tylko na niej coś pisze.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #306 dnia: Marzec 31, 2017, 15:01:11 pm »
My w gildii używaliśmy curse'a, ale podobno na jakiś plusach mieli problemy z łączem przez to i przenieśliśmy się na disco. O wiele lepiej. A apka mobilna też na propsie, właściwie tylko na niej coś pisze.
Ogólnie to jest największa przewaga wszystkich klątw i discordów nad tsem, apka moblina. Możesz spokjonie wejść gdziekolwiek gdzie jesteś, napisać coś do GM, wtc, a na tsie? Chuja, a zwłaszcza jak nie masz własnego servera.
A no i servery są darmowe na nich, a na tsie niet.

Ale dalej ludzie niee, bo nie, albo bo maja komputery napędzane chomikami.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #307 dnia: Marzec 31, 2017, 15:44:00 pm »
uzywam cursa i discorda, obu tylko na pc. i preferuje cursa. raz, że trza kliknąć zieloną słuchawkę żeby wejść na kanał głosowy. na discordzie co chwila się przypadkowo między głosowcami przeskakuje, irytujące. dwa, curse ma lepiej rozplanowaną przestrzeń, na diskordzie kilka detali jest tak ujowo zrobione, że idzie się zamotać. trzy, diskord nie ogarnia gier. znaczy, udaje że ogarnia, ale jest to tak zbugowane...
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #308 dnia: Marzec 31, 2017, 16:24:32 pm »
Leg - nie, ty tylko robisz z siebie kretyna przywołując liczby które nie wyglądają lepiej od martwego fora które chcesz pojechać xD No ta, podziemie też praktycznie wymarło, jedynie od wielkiego święta gadając sobie o pierdołach, no i? Wszyscy się z tym pogodzili, a nie jak w twoim wypadku, z jednej śmieszkują a z drugiej napinają że się to wytyka :D Chętnie bym ci też pomógł zrozumiec o co chodzi z "kradzieżą", bo ze zrozumieniem czemu kilka kanałów komunikacji przy tak małej społeczności nie pomaga w zasadze żadnemu z nich najwyraźniej  masz spory problem wyolbrzymiając wszystko co sie napisalo do potęgi, ale szczerze mówiąc za bardziej produktywny sposob spędzenia czasu uwazam  zrobienie sobie pizzy na obiad niż takie walenie grochem o ścianę ;) Zdrowia zycze i nie zapomnij wrzucić śmiesznego obrazka :D

A, i gz C, bo jakos w tym calym spamie mi to umknęło :d Tylko weź się nie zniechęć po miesiącu :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #309 dnia: Marzec 31, 2017, 16:45:51 pm »
ale szczerze mówiąc za bardziej produktywny sposob spędzenia czasu uwazam  zrobienie sobie pizzy na obiad niż takie walenie grochem o ścianę ;)

O kurwa, kisne xD

PS> dodajcie lepiej tą kappe na forum. :D

Z innej beczki.

Lapek znowu mi się zjebał, zgłosiłem to do supportu, wszystko świetnie, przyjęli, dostałem list przewozowy w środę na mój adres domy, a że byłem w Łodzi i wszystko miałem w domu to trochę problem.
W czwartek kurier dzwoni, że po paczkę, ja mu mówię, że w piątek niech przyjedzie, bo nie mogłem być w czwartek w domu, on że spoko. Wracam do domku w czwartek po zajęciach, urywam się z piątkowych, pakuje tego jabanego lapka etc. Dziś czekam na kuriera, krzatam się po domu, pomagam ojcu, patrze 15 jest, a go nie ma. Dzwonie do niego i uwaga najlepsze:
KURWA ZAPOMNIAŁ
Myślał, że złoże nowe zlecenie, no taa, bo JA SKŁADEM JEBANE ZLECENIE i w cale nie widnieje w regulaminie pkt.
"Kurier po odbiór sprzętu zjawi się w przeciągu 3 dni roboczych i podejmie 3 próby odbioru przesyłki."
No kurwa, cudnie, mówi mi, że on już w bazie, że dziś nie da rady, że kurwa przeprasza, że kurwa przejeżdżał koło mojego domu, że KURWA ZAPOMNIAŁ O ODBIORZE, że mogę mu przywieźć do Skierniewic paczkę, albo się na poniedziałek umówić. NO KURWA ZAJEBIŚCIE.

Kolejna rzecz
Kończy mi się gwarancja, lapek leci 3 KURWA RAZ do serwisu, gadałem z support, czy istnieje możliwość przedłużenia gwarancji zer względu na awaryjność czy wymiany na nowy model, oni, że nie bardzo. Pytanie do was, co robić? Truć im dupę do skutku? Poczekać co powie serwis?

Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #310 dnia: Marzec 31, 2017, 18:15:39 pm »
cytując klasyka - "a kto umarł, ten nie żyje" - taka niestety jest prawda o forach tematycznych w dzisiejszych czasach. Niestety to nasze, starsze pokolenie, które się na tych forach wychowało powoli się wykrusza z takiego internetowego zycia, a młodzi wolą inne metody komunikacji, dyskusji czy czego tam chcecie. Cursy i inne pierdoły tylko pogarszają sprawy kondycyjne tego i innych for. Ja sam się zastanawiam, czy bardziej brakuje mi czasu czy jednak chęci na udzielanie się. I chyba wychodzi, że jednego i drugiego, bo z jednej strony jak mam chwilę, choć nie jest ich wiele, to chętnie bym skrobnął jakiegoś posta, ale jak wejdę i widzę, że albo wszyscy zdechli i od tygodnia nic sie nie dzieje, albo MoG pisze sam ze sobą, to nie bardzo mam ochotę się produkować, bo i tak nikt nie przeczyta.

Swoją drogą, do kontaktu głosowego i tak zawsze wolałem TS'a, jakiś taki najbardziej przystępny mi się wydawał. Ale i tak miło wspominam te lata 07-08 gdzie chyba najpopularniejsze było ventrillo


a co słychać? pies mi zachorował. I w sumie nie wiem na co. Weterynarz też w sumie nie wie. Najprawdopodobniej od kleszcza, tylko jakoś nie chce mi się wierzyć w kleszcze pod koniec marca, dziwne to by było, bo dopiero co komary i muchy sie budzą. W każdym razie psina dostała 4 antybiotyki, 2 kroplówki i weterynarz powiedział, że jak to nie pomoże, to on rozkłada ręce i ni chuja nie ma pomysłu co dalej - na szczęście jest lepiej :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2017, 18:19:17 pm wysłana przez xeroloth »

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #311 dnia: Marzec 31, 2017, 21:00:38 pm »
to też kwestia tego xero, że mało komu zalezy na ich promowaniu - teraz każdy masturbuje się nad fb, bo można tam dostać lajki, wydarzenia i cholera wie co jeszcze, nie bez powodu panel reklamowy jest tam bardziej rozbudowany, niż część społecznościowa, która robi tylko za wabik targetu. Także ta ulotność ma plusy jak ktoś stara się ukryć jakiś fuckup, na forach topice wiszą aż ktoś ich nie wywali wywołując jeszcze większą aferę, na fb post znika po tygodniu i jest cisza

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #312 dnia: Kwiecień 02, 2017, 12:46:38 pm »
No dobra, Maniacze, ale to już nie jest minimalna krajowa.

(click to show/hide)

No, no... i jak widać można żyć w tym kraju, tylko trzeba chcieć, a nie iść po najmniejszej linii oporu. Gratzy CyCu. Teraz będziesz miał za co wynająć sobie porządne lokum, porządnie zjeść i w ogóle wystarczy na duperela oraz zachcianki.

Ja poki co ogarniam się w kwestii językowej by mieć jak najwięcej możliwości i wybrać najciekawszą ;)
Impulsem było to, że spotkałam osobę, która ma świetny system nauki i pokazała mi jak wyjsc poza schemat szkolny, który jest jednym słowem do dupy jeśli chodzi o prawdziwa komunikacje, a nie ksiazkowe drewno.

PS. Jak ludzie maja nie emigrowac, skoro na start po studiach dostaja 3 tys. jurków i pomoc w kwestii szkoleniowej.Sad true. Polecam polskiemu rzadowi produkowac jeszcze wiecej specjalistów na eksport ^^

Pochwal się tym sposobem  8)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #313 dnia: Kwiecień 03, 2017, 18:35:29 pm »
Pochwal się tym sposobem  8)
Fiszki, ale takie z wyrażeniami stosowanymi w small talk.
Tak, żeby to po prostu ładnie wyglądało jak np. wchodzisz lub wychodzisz do/z sklepu.
Używanie wyrażeń z życia, a nie wydumanych sytuacji podrecznikowych.


+Angielskie kawki -> spotkania gdzie plotkuje się ino po ingliszu. <możesz wykorzystać te słówka z fiszek ;) >
+Wyjazdy.
I po prostu jak masz 2 osobę, która dobrze ogarnia to Cię poprawia z akcentem z tym co możesz powiedzieć w danym momencie i które jest bardziej UK, a które USA.
Motywuje Cię do nauki, podsuwa książki, filmy adekwatne do poziomu(by się od razu nie zniechęcić, a znów by się czegoś nauczyć) itd.

To nie jest tak, ze tylko 1 sposób jak w szkole. I własnie o to chodzi pobudzasz wszystkie zmysły, a przede wszystkim nie klepiesz w kółko gramatyki, która owszem jest potrzebna, ale może paralizowac przy mowieniu.


To co napisalam to duzy skrót i nie pokazuje nic wielce odkrywczego. Dla mnie jednak jest to po prostu otworzenie się na jezyk uzytkowy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2017, 18:37:04 pm wysłana przez Pola »

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #314 dnia: Kwiecień 10, 2017, 18:22:21 pm »
głośniki mi w samochodzie jebły :/ w pewnym momencie coś trzasnęło i szlag je trafił, zostały mi tylko te małe tzw sopranowe. Ale i tak miałem wymieniać na konkretniejsze, więc tylko mam większą motywację, by to zrobić jak najszybciej. Ale za to alu kupiłem, od razu samochód inaczej wygląda. Przy okazji wymiany okazało się, że mam sprężyny tył do wymiany, też od razu zrobione. I kasy poszłoooo :P

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia