Autor Wątek: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?  (Przeczytany 81146 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #180 dnia: Wrzesień 01, 2016, 12:21:22 pm »
A co konkretnie masz za robotę MoG, bo ja się zgubiłem przy tej fabryce, co gdzieś wlazłeś i Gurt rzucił pomysł z pierożkami dla kierasa :D

Swoją drogą mam dokładnie to samo, co Ty. Patrzę na tę dupy i zastanawiam się, czy to fakt, że zapominam o swoim wieku, czy może jakaś pedofilia 8)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #181 dnia: Wrzesień 01, 2016, 15:43:06 pm »
Operator Rozlewu w Kompanii Piwowarskiej - Lech Browary Wielkopolskie. Właściwie robotę dostałem kilka dni po tym, jak wywalili mnie z tamtej roboty. No i wygląda na to, że zrobiłem dobre wrażenie na tyle, żeby mnie zostawić po sezonie.

I wracając do dziewcząt to serio jest masakra. 7 lat różnicy między mną, a maturzystką... Ba, ostatnio byłem na imprezie w ciemno i średnia wieku była tam 20. Czułem się jak Danny Glover w Zabójczej Broni.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #182 dnia: Wrzesień 01, 2016, 17:23:47 pm »
Patrze sobie na te wszystkie dziewczynki wychodzące ze szkoły, niektóre mogłyby już za kobietę uchodzić. I uderzyło mnie wtedy, że to już 7-9 lat różnicy wobec tych dzieciaków... Cholera...
Mam tak samo jak widzę jakąś uroczą klientkę, a tu się okazuje, że dziewięć lat młodsza.

Ba, ostatnio byłem na imprezie w ciemno i średnia wieku była tam 20. Czułem się jak Danny Glover w Zabójczej Broni.
Haha! Niektórzy są starsi od Ciebie, a czują się na takich imprezach jak Hank Moody.


Już Ci kiedyś napisałem kilka cierpkich słów na ten temat. Prawda jest taka, że starzejesz się szybciej ode mnie.

(click to show/hide)
Klasztor - Fechtmistrz

Paladyn Łowca

  • Wiadomości: 298
  • Nic nie jest tym, czym zdaje się być.
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #183 dnia: Wrzesień 01, 2016, 17:42:03 pm »
Znaczy to jest tak, że poznałem na Twichowym chacie kumpla dwie dziewczyny odpowiednio o 7 i 8 lat ode mnie młodsze. Ale nie powiedziałbym, że to tylko tyle. Ta starsza była o wiele bardziej... nie do końca dojrzała, raczej obyta w starszym towarzystwie, przez co sprawiała wrażenie starszej. No i dalej... Eh :'(

"Milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
Pitagoras

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #184 dnia: Wrzesień 01, 2016, 17:56:04 pm »
Klasztor - Fechtmistrz

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #185 dnia: Wrzesień 03, 2016, 09:52:01 am »

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #186 dnia: Wrzesień 03, 2016, 16:44:26 pm »
Dziś spóźniony pędziłem 100 km/h, nucąc muzykę z Initial D. :D
Klasztor - Fechtmistrz

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #187 dnia: Wrzesień 03, 2016, 17:09:11 pm »
Dziś spóźniony pędziłem 100 km/h, nucąc muzykę z Initial D. :D
Na rowerze?
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #188 dnia: Wrzesień 03, 2016, 17:25:58 pm »
Hulajnodze.

(click to show/hide)
Klasztor - Fechtmistrz

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #189 dnia: Wrzesień 07, 2016, 10:32:36 am »
Wracam z rejestracji na fakultety na USOSie. Server Error po 5 sekundach od rozpoczęcia.

No kurwa.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #190 dnia: Wrzesień 07, 2016, 11:45:07 am »
Podobnie jest na UG na pierwszym roku, jak jest rejestracja na WF. Serwer pada po 3sec, aczkolwiek wcześniej potrafią zając pewne kierunki. Serio. Potem wracasz, patrzysz, a na jakieś zajęcia 30 miejsc wyszło w 1,5s
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #191 dnia: Wrzesień 07, 2016, 12:25:56 pm »
W końcu informatyka, cóż za problem ustawić bota? :D

shrike

  • Wiadomości: 181
  • Prezes Drogi Mlecznej
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #192 dnia: Wrzesień 07, 2016, 12:38:40 pm »
Ale ja sie ciesze, ze u mnie na uczelni nie ma tego osławionego USOS'a i nie musze sie sam na żadne fakultety rejestrowac, bo jedyne co mozna wybrac to inny jezyk obcy poza angielskim, co robi sie kulturalnie w zakladzie nauki jezyków obcych. :V
Akolita Podziemia

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #193 dnia: Wrzesień 10, 2016, 22:21:59 pm »
Piąty dzień w Portugalii (tym razem urlopowo) i ani razu jeszcze nie byłam na plaży, bo jest tu powalający ogrom rzeczy do zobaczenia. Pałac na pałacu (mauretańskie, romanyczne, gotyckie...), muzeum na muzeum, ogromne kompleksy ogrodowe (śródziemnomorskie, tropikalne, meksykańskie...), których obejście zajmuje cały dzień, jaskinie, dzieła sztuki (fenickie, egipskie, chińskie, obrazy Moneta i Rembrandta...), mają tu swój Luwr i Wersal, do tego wspaniała gastronomia, mili ludzie i świetna pogoda. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że po przeliczeniu euro na złotówki ceny są bardzo podobne do polskich, tylko na samolot trzeba trochę zabulić. Dotąd nie znałam Portugalii pod kątem zabytków, totalnie polecam! :)

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #194 dnia: Wrzesień 12, 2016, 09:46:44 am »
Poka zdjęcie w bikini.
Ale spoko, że tak spoko tam. Osobiście byłem w Hiszpanii kope lat temu ale wróciłbym w sumie. Może zamiast tego Portugalia?
Swoją drogą planuje w październiku/listopadzie wycieczke po dolnośląskich zamkach. 5 dni i 16 zamków. Część oczywiście to ruiny, w których spędze może 15 minut, ale np. chce się załapać na nocne zwiedzanie zamku Czocha.
Wracając do zagranicy - Ka - w Portugalii są jakieś zamki lub forty? Czy wszystko przerobili na pałace?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta