Autor Wątek: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?  (Przeczytany 81118 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 15, 2016, 21:20:25 pm »
@Damian
Nie no to akurat wiem, ze pod tym wzgledem jestem lekko ewenementem.
A moze w sumie wcale nie... jesli kobieta ma swoje zajecia I pasje, a facet nie daje jej powidow do niepokoju to wszystko jakos sie uklada.


@Sent
Hahahahaha... a gdzie ktokolwiek napisal,  ze jest tak samo? Brawo. <3 :)
Po prostu w normalnym zwiazku gdy kogos KOCHASZ to pewne zobowiazania sa radoscia. Ale tez nie ubezwlasnowolniasz tej 2osoby chyba, ze jest sie kupa kompleksow bez wlasnego zycia. (Albo gdy jest sie lowelasem, ktory co tyddzien mial inna to trudno zyc w monogamicznym zwiazku... choc w sumie... sa rozni ludzie rozne rozwiazania wazne tylko by 2 strony mialy podobne oczekiwania, albo umialy sie dogadac)


Poza tym nigdy nie ma uniwersalnych rozwiazan I takich samych zwiazkow I tych jedynych slusznych xDDD, ale co ja sie znam :p
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2016, 21:41:00 pm wysłana przez Pola »

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 15, 2016, 21:55:31 pm »
Pola - mowie tylko ze zwiazek z definicji stanowi ograniczenie swobody. Już widzę jak bez fochów pozwalasz facetowi siedzieć sobie kilka dni z rzędu w domu z gierkami lub pójść bez informowania cię na imprezę jeśli będzie miał taką ochotę, albo jak przyjemnie traktujesz obowiązek spowiadania się gdzie co i z kim robiłaś, albo czemu wolisz gierki zamiast randki :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 15, 2016, 23:15:39 pm »
Te wszystkie sytuacje owszem moga byc problematyczne, ale tylko w skrajnych wypadkach.

Spowiadanie-what? Sama przewaznie mowie co robilam bo to chyba normalne.
Jesli czlowiek nie chce to albo ma cos do ukrycia albo druga strona przesadza I od razu robi teorie spiskowe-imo dla mnie nie nadaje sie do bycia razem :p przeciez z tego, ze ktos sie jakos glupawo przystawial tez mozna sie posmiac :] wszystko zalezy od podejscia I nie podjudzania zazdrosci.
Ciezko wszystko opisac, ale po prostu widac kiedy komus nie chce sie gadac bo np. mial ciezki dzien ma aspoleczny nastroj, a kiedy hmm... nie chce sie do czegos przyznac.
Troche zaufania I zrozumienia dla introwertykow ;)


Granie haha sama tak robie...no problem :p kazdy potrzebuje resetu. Byle te granie to nie jedyny cel w zyciu.
Z reszta... problem po prostu zaczyna sie tam gdzie komus sie wydaje, ze zmieni kogos na sile, a potem rozczarowanie ze sie nie udalo(owszem mnie takie cos tez sie zdarzylo... ale wyciagnelam wnioski I teraz po prostu albo kogos akceptujesz z wadami, albo szukamy dalej ;) )

Imprezy...zalezy od pojecia I czestosci takiego zjawiska. Bo impreza to siedzenie I ogladanie meczu...  kulturalny powrot. Albo łazęgowanie po wiejskich klubach Ibiza I macanie co sie nawinie.
I nie. Ja bym nikogo na sile nie zatrzymywala lub zakazywala, ufam ze ta 2 osoba umie sie zachowac. A jak nie to fora ze dwora I tyle co wiecej rozkminiac? :p

Randki...wszystko znow sprowadza sie do wyrozumialosci, zgrania itd. Zwiazek ma uskrzydlac, a nie ograniczac I przytlaczac...bo w takim wypadku trzeba sie zastanowic czy to serio ta osoba. Przeciez milosc to bycie troche takim najlepszym przyjacielem z ktorym chcesz spedzac czas nawet po prostu milczac lub robiac cos innego. A jak nie masz ochoty gdzies isc to mozesz to glosno powiedziec. (Ale uwaga caly ambaras polega wlasnie na tym, ze powinno sie chciec spedzec ten czas razem SAMEMU Z SIEBIE)
Uch...skomplikowane :D

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 15, 2016, 23:29:48 pm »
Nie powyżej 50km/h tylko przekroczenie o 50km/h, czyli zabiorą ci prawko jak będziesz miał powyżej 100, a nie powiedzmy 51
Ta, wiem. Napisałem na szybko i w sporym uproszczeniu, ale zasadę znam.

I teraz wyobraźmy sobie, że ktoś napierdala 70 km/h na osiedlu. 70!


podbijam damiana, ten kto myśli że w związku jest tak samo jak poza chyba nigdy w prawdziwym nie był.

(ew to kobiety nie chcą/potrafią zauważyć że to sporo inaczej)
Fakt, tak samo nie jest, ale może być lepiej. W sumie po to się jest w związku, żeby było lepiej. No chyba, że ktoś ulega "presji społeczeństwa".
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 16, 2016, 11:37:00 am »
Jedyne co, to rzucam tylko domownikom pytanie, co jest do zrobienia w tym tygodniu.

Domownikom? Ale jakim domownikom?

Za kiszeniem ogórka?

CyCu... przecież będąc samemu, to ja mogę kisić ogóra w różnych słoikach, że tak już wypowiem się w stylu, w jakim zadałeś mi pytanie. To akurat nie jest żaden problem, bo będąc bez zobowiązań, możesz też bez zobowiązań zaspokajać tę potrzebę "bliskości". A z jedną kobietą cały czas, to tak trochę nudno się robi czasami. Jak to mówią, przy jednej dziurze to i kot zdechnie. Człowiek tęskni za odmianą, a nie za samą czynnością.

Dlatego tez nie rozumialam nigdy tego, ze kobiety zabraniaja wychodzic gdzies facetom I vice versa...kazdy potrzebuje swoojej przestrzeni. Oczywiscie wszystko w granicach rozsadku I normalnego zachowania, a nie uchlewania sie jak prosie itd.

Też tego nie rozumiem, ale to jest domena ludzi zakompleksionych, a ja może i swego czasu byłem mocno zakompleksiony, ale nie zmieniało to faktu, że dalej było to dla mnie chore. To raczej nie w tym rzecz. Chodzi o brak pewnego racjonalnego myślenia. Co Ci da trzymanie kogoś na siłę? Niektórzy lubią zniewalać (w tym negatywnym sensie) i może to się stąd bierze. Albo nie rozumieją, że nie jest tym samym to, jak ktoś jest z Tobą bardziej z litości/przymusu/czegokolwiek, a nie z miłości. Ja to sobie zawsze w ten sposób tłumaczyłem, dlatego nigdy nie miałem problemu, jak ktoś ma swoje zajęcia.

Zwiazek ma uskrzydlac, a nie ograniczac I przytlaczac...bo w takim wypadku trzeba sie zastanowic czy to serio ta osoba. Przeciez milosc to bycie troche takim najlepszym przyjacielem z ktorym chcesz spedzac czas nawet po prostu milczac lub robiac cos innego. A jak nie masz ochoty gdzies isc to mozesz to glosno powiedziec. (Ale uwaga caly ambaras polega wlasnie na tym, ze powinno sie chciec spedzec ten czas razem SAMEMU Z SIEBIE)
Uch...skomplikowane :D

Fakt, tak samo nie jest, ale może być lepiej. W sumie po to się jest w związku, żeby było lepiej. No chyba, że ktoś ulega "presji społeczeństwa".

Kiedyś trafiłem na fajne powiedzenie, które dla mnie jest dość istotne w kwestii związków. Mianowicie, samemu idzie się szybciej, ale we dwoje dociera się dalej :)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 16, 2016, 12:27:06 pm »



> "Miłość".


Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 17, 2016, 18:19:56 pm »
Domownikom? Ale jakim domownikom?
Nooo... moim domownikom.
Klasztor - Fechtmistrz

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 18, 2016, 09:48:15 am »
Pola - mowie tylko ze zwiazek z definicji stanowi ograniczenie swobody. Już widzę jak bez fochów pozwalasz facetowi siedzieć sobie kilka dni z rzędu w domu z gierkami lub pójść bez informowania cię na imprezę jeśli będzie miał taką ochotę, albo jak przyjemnie traktujesz obowiązek spowiadania się gdzie co i z kim robiłaś, albo czemu wolisz gierki zamiast randki :P
Siedzenie faceta kilka dni przy gierce jest dla mnie ok, bo sama bardzo często tak robię (nawet częściej od mojego lubego, Overwatch ftw!). Wyjście na imprezę jest w porządku, jeśli dostanę chociażby smsa z tekstem "idę z kumplami na piwo", bym w nocy nie martwiła się, gdzie jest. Inna baja, gdy tego konkretnego dnia umówiliśmy się np. na załatwianie jakiejś sprawy, ale wtedy to już olanie umówionego spotkania, dotyczące nie tylko ludzi w związku.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 18, 2016, 11:21:37 am »
Patrzycie z racjonalnego punktu widzenia na sprawy, które są zauważane i stanowią problem, kiedy rzeczy przestają być racjonalne.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 18, 2016, 13:12:45 pm »
Patrzycie z racjonalnego punktu widzenia na sprawy, które są zauważane i stanowią problem, kiedy rzeczy przestają być racjonalne.
"Kim jest ta szamata z którą cały czas piszesz?"
"Moją szefową"
"JASNE!"


Mam akurat tak dobrze, że moja kobieta jest naukowcem. Co prawda nadal kobietą, ale racjonalnie da się z nią rozmawiać.

Wczoraj druga zmiana, dzisiaj wolne, jutro pierwsza... Ale boli ta czterobrygadówka.
Z drugiej strony, wziąłem trzy dni wolnego (nie urlopu, po prostu w grafiku wypada więcej dni, niż powinno i możemy brać wolne) i mam przez to cały tydzień laby niedługo. Plusy i minusy.

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 18, 2016, 22:40:06 pm »
Oj czterobrygadówka.. przeje*ane! A gdzie w końcu się wkręciłeś?
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 18, 2016, 22:59:41 pm »
Kompania Piwowarska jako Operator rozlewu piwa. Ale to sezon. Myślę o Bridgestone, bo na ogłoszeniu mają 4k brutto podstawy.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 19, 2016, 17:51:13 pm »
O. To wreszcie będziesz miał powód, żeby jeździć porządnymi samochodami, a nie takimi klunkrami jak dotychczas.

Mam nadzieję, że przez ten czas spędzony w Wielkopolsce zdążyłeś poznać słowo "kląkier".
Klasztor - Fechtmistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 19, 2016, 20:04:28 pm »
Pytałem właśnie narzeczonej co to i nie wie. Poznanianka od urodzenia.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 19, 2016, 20:11:34 pm »
graty mog :P Poza tym Damian źle podał fonetyczny zapis, bo to albo klunkry albo klunkier :P


Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!