Autor Wątek: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?  (Przeczytany 81596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 14, 2016, 12:17:13 pm »
Janusz i Grażyna drzemią w każdym z nas.
Nie. Januszograżynostwo zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Nikt nie rodzi się ani Januszem ani Grażyną.


Myślałem, że Krzysiu się jakoś ustosunkuje do tamtej wypowiedzi. Ale jego milczenie również jest wymowne.
Klasztor - Fechtmistrz

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 14, 2016, 17:13:32 pm »
Nie, bo i tak bym nie wygrał z kimś, kogo widzę na tym stanowisku :)
To, że ty tam kogoś widzisz, nie znaczy, że szefostwo też, sam się na tym przejechałem pracując w t-mobile i nie zgłaszając swojej kandydatury na kiera mojej grupy myśląc, że nie mam szans. Po fakcie okazało się inaczej. Składaj kwity i nie patrz za siebie, a nóż widelec się uda :P

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 14, 2016, 22:42:57 pm »
Myślałem, że Krzysiu się jakoś ustosunkuje do tamtej wypowiedzi. Ale jego milczenie również jest wymowne.
To, że przez ostatnie lata stałem się zgryźliwy - fakt.

Ale co ma do tego fakt, że nienawidzę kurw, co szaleją za kółkiem? Racja, zdarza mi się o 20 czy 30 km/h przekroczyć prędkość, ale jak słyszę miauczenie tych kurwiszonów, co marudzili po wprowadzeniu prawa, że powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym przekroczeniem - out - krew mnie zalewa.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 15, 2016, 08:31:30 am »
Nie powyżej 50km/h tylko przekroczenie o 50km/h, czyli zabiorą ci prawko jak będziesz miał powyżej 100, a nie powiedzmy 51

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 15, 2016, 09:16:58 am »
To, że przez ostatnie lata stałem się zgryźliwy - fakt.

Ale co ma do tego fakt, że nienawidzę kurw, co szaleją za kółkiem?
Mówiłem tylko i wyłącznie o Twoim sposobie wypowiadania się, co obrazuje podejście do życia.

I nie stałeś się zgryźliwy, mój drogi. Zgryźliwość może być również pozytywna. Ty jesteś po prostu zgorzkniały, stetryczały. Nie emanuje z Ciebie ta chęć do życia, co kiedyś.

Zresztą patrząc po rówieśnikach widzę to samo. Gdzieś z nich radość ulatuje. Ja mam wprost przeciwnie. Na początku dwudziestki czułem się bardziej smętny niż teraz - przy jej końcu. W chwili obecnej cieszę się życiem na całego i staram się do wszystkiego podchodzić pozytywnie, pogodnie. No lekko mi się żyje po prostu.

Nie powyżej 50km/h tylko przekroczenie o 50km/h, czyli zabiorą ci prawko jak będziesz miał powyżej 100, a nie powiedzmy 51
Pamiętam, że jak wprowadzili to obostrzenie to do części kierowców (w tym mnie) doszła wiadomość, że chodzi o 50%, a nie 50 km/h. I jeździłem przez pewien czas te 74 km/h w zabudowanym. :D

Z góry uprzedzając spadające na mnie gromy - jako "zabudowany" w powyższym zdaniu miałem na myśli teren, gdzie znaki stoją, ale zarówno po lewej jak i po prawej mamy pola.
Klasztor - Fechtmistrz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 15, 2016, 10:03:27 am »
Ja mam wprost przeciwnie. Na początku dwudziestki czułem się bardziej smętny niż teraz - przy jej końcu. W chwili obecnej cieszę się życiem na całego i staram się do wszystkiego podchodzić pozytywnie, pogodnie. No lekko mi się żyje po prostu.

Może to działa w ten sposób, że najpierw jest to brutalne zderzenie z dorosłością, a potem zaczyna człowiek uczyć się z nią żyć i podejście do życia poprawia się?

Z góry uprzedzając spadające na mnie gromy - jako "zabudowany" w powyższym zdaniu miałem na myśli teren, gdzie znaki stoją, ale zarówno po lewej jak i po prawej mamy pola.

Ja w takim miejscu dostałem mandat, bo jechałem 87 km/h, chociaż na lewo i prawo były same pola. Ale znak, że zabudowany był? Był. Więc 200 zł poszło się je...ć i 6 pkt karnych.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 15, 2016, 11:26:03 am »
Może to działa w ten sposób, że najpierw jest to brutalne zderzenie z dorosłością, a potem zaczyna człowiek uczyć się z nią żyć i podejście do życia poprawia się?
Może. Ale jak już wcześniej pisałem - patrząc po znajomych to widzę, że jest inaczej.

Z kolei ja to piszę z perspektywy człowieka żyjącego lekko i bez zobowiązań. Może gdybym miał rodzinę i np. dzieci by mi chorowały to bym inaczej podchodził do życia.

Ja w takim miejscu dostałem mandat, bo jechałem 87 km/h, chociaż na lewo i prawo były same pola. Ale znak, że zabudowany był? Był. Więc 200 zł poszło się je...ć i 6 pkt karnych.
Ja u siebie mam taką bajerancką trasę, że kończy się zabudowany i za jakieś dwadzieścia - trzydzieści metrów zaczyna się kolejny. Ujeżdżasz kilka kilometrów i widzisz identyczną sytuację. Znak przy znaku. :D

Kiedyś mieliśmy na międzymiastówce takiego kwiatka, ale zlikwidowali. Jadę "elką" i widzę, że koniec zabudowanego, no to przyciskam. Instruktor pyta co ja robię, więc mówię, że znak był. A on do mnie, że owszem, ale zaraz za nim był znak terenu zabudowanego. :D
Klasztor - Fechtmistrz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 15, 2016, 12:31:49 pm »
Z kolei ja to piszę z perspektywy człowieka żyjącego lekko i bez zobowiązań. Może gdybym miał rodzinę i np. dzieci by mi chorowały to bym inaczej podchodził do życia.

To masz 30stkę na karku i żadnej babeczki? :)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 15, 2016, 12:39:45 pm »
Nie. Coś w tym dziwnego?
Klasztor - Fechtmistrz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 15, 2016, 13:18:48 pm »
Nie. Każdy ma swoje osobiste podejście. Czasem też chciałbym być wolny i bez zobowiązań, ale tęskniłbym za tym, co mam teraz ;)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 15, 2016, 13:33:45 pm »
No ja bym właśnie tęsknił za wolnością i brakiem zobowiązań. Podoba mi się ten stan, gdy podczas planowania tygodnia nie muszę się liczyć z niemalże niczyim zdaniem. Jedyne co, to rzucam tylko domownikom pytanie, co jest do zrobienia w tym tygodniu.
Klasztor - Fechtmistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 15, 2016, 14:30:49 pm »
Nie. Każdy ma swoje osobiste podejście. Czasem też chciałbym być wolny i bez zobowiązań, ale tęskniłbym za tym, co mam teraz ;)
Za kiszeniem ogórka?

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 15, 2016, 20:26:44 pm »
 :'(Ej a to nie jest tak, ze jak jest normalny dojrzaly zwiazek I kogos kochasz(nie tylko lecisz na urode)to po prostu nie ma zobowiazan na sile? :p
I ta 2osoba pozwala Ci wyjsc jesli tego potrzebujesz itd.
Tak ja to widze.
Dlatego tez nie rozumialam nigdy tego, ze kobiety zabraniaja wychodzic gdzies facetom I vice versa...kazdy potrzebuje swoojej przestrzeni. Oczywiscie wszystko w granicach rozsadku I normalnego zachowania, a nie uchlewania sie jak prosie itd.


Ale w sumie to wszystko jest inwidualna sprawa I jedni uwielbiaja sie kisic 24/d w swoim towarzystwie inni nie.

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #133 dnia: Maj 15, 2016, 20:40:01 pm »
Ej a to nie jest tak, ze jak jest normalny dojrzaly zwiazek I kogos kochasz(nie tylko lecisz na urode)to po prostu nie ma zobowiazan na sile? 
I ta 2osoba pozwala Ci wyjsc jesli tego potrzebujesz itd.
Tak ja to widze.
Buahahahahaha! Pozdrawiam z tego miejsca moich żonatych kolegów po strzelbie, którzy parsknęliby śmiechem widząc taki tekst, a potem gorzko by zapłakali.


No ale znając Paulę, to zarzut trollowania pojawi się za trzy, dwa, jeden...
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 15, 2016, 20:57:24 pm »
podbijam damiana, ten kto myśli że w związku jest tak samo jak poza chyba nigdy w prawdziwym nie był.

(ew to kobiety nie chcą/potrafią zauważyć że to sporo inaczej)
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2016, 20:59:34 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!