Autor Wątek: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?  (Przeczytany 81356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 30, 2016, 21:55:39 pm »
Dopiero spojrzałem - 290 km/h - no kurwa polactwo się szerzy. Dostało dobry samochód, to zapierdala po autostradzie.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 30, 2016, 23:54:37 pm »
TO JEST ZDJĘCIE Z FEJSBUKOWEGO PROFILU FIRMY ZAJMUJĄCEJ SIĘ TUNINGIEM SAMOCHODÓW DO CHUJA PANA, AUTO TESTUJĄ NA TRASIE AAAAAAAAAAAAA
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 01, 2016, 08:31:28 am »
No przecież się (nie) domyśliliśmy.

Damiano ma za małe jaja, żeby tyle lecieć samochodem.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 01, 2016, 10:26:35 am »
Dopiero spojrzałem - 290 km/h - no kurwa polactwo się szerzy. Dostało dobry samochód, to zapierdala po autostradzie.
Widzisz jakieś przeciwwskazania, skoro warunki na trasie pozwalają na taką prędkość?

Damiano ma za małe jaja, żeby tyle lecieć samochodem.
Tak zasadniczo to ani Ty, ani ja nie jesteśmy w stanie polecieć samochodem.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 01, 2016, 17:52:42 pm »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 01, 2016, 19:12:19 pm »


Widzisz jakieś przeciwwskazania, skoro warunki na trasie pozwalają na taką prędkość?
Bezpieczeństwo. Chuj, że siebie zabijesz, ale kogoś też.

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 01, 2016, 19:38:56 pm »
Napiszę raz jeszcze:

skoro warunki na trasie pozwalają na taką prędkość?


Sent, takie hybrydy nie wchodzą w grę.
Klasztor - Fechtmistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 01, 2016, 20:36:27 pm »
Chuj mnie warunki. Nie ufam Tobie, ani reszcie Januszy za kółkiem, że potrafią jechać aż tyle bez wypadku. Bo trzeba mieć wyobraźnie co może się stać, a nie ciężką stope na gazie.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 02, 2016, 10:54:29 am »
My wczoraj lecieliśmy do Zatoru koło Krakowa i po drodze na przeciwległym pasie karambol (9 aut rozwalonych) i jak wracaliśmy też jakiś wypadek (jedno auto tylko widziałem, ale mogło być ich więcej). Pytam się, co takiego Ci ludzie na drogach odwalają, że w piękny, słoneczny dzień, bez opadów i wiatru, dzieją się takie rzeczy?
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 02, 2016, 11:27:15 am »
W telewizji określa się to mianem "brawury" i "brakiem wyobraźni".

Ja to nazywam debilizmem po prostu.

Oczywiście, zdarza się też złapać gume podczas wysokich prędkości i to prowadzi do wypadków, ale to odosobniony przypadek.

Ja wczoraj ze Szklarskiej wracałem, to jadąc przepisowo wszystkim gula stawała. No ale oczywiście zapierdalanie na krętych zakrętach pod górkę, albo z górki to niezła frajda. Dopóki się nie rozjebiesz.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 02, 2016, 18:22:37 pm »
Chuj mnie warunki.
Jako warunki mam na myśli również to, że ruch jest znikomy. Jaka to przyjemność rozpędzić się, skoro zaraz trzeba dawać po hamulcach, bo naprzeciwko dostrzega się jadące równolegle tiry?

Pytam się, co takiego Ci ludzie na drogach odwalają, że w piękny, słoneczny dzień, bez opadów i wiatru, dzieją się takie rzeczy?
Myślą tylko o sobie, a trzeba myśleć również za tych co są przed nami i za nami.


Wiesz co, Krzysiu? Coraz więcej widzę, jak wylewa się z Ciebie żółć, marudzisz w niemalże każdym aspekcie, non stop Ci coś nie pasuje. Czasem się serio zastanawiam, co się w Twoim życiu takiego wydarzyło, że stałeś się taki zgorzkniały i oschły. Dlaczego kiedyś potrafiłeś poheheszkować w internetach, a teraz tylko sam negatywny wydźwięk. Kiedyś to nawet można było wyczuć w Twoich postach bardziej lżejsze podejście do życia.
Teraz jesteś w przededniu założenia własnej rodziny. Z fusów mogę Ci wywróżyć, że z takim nastawieniem zostanie właśnie takim kolejnym zgorzkniałym Januszem. A po latach szczytem rozrywki będzie dla Ciebie spędzenie niedzieli w markecie ze swoją Grażynką, jeszcze dodatkowo marudząc non stop na ceny, rozmiary, kolory - jednym słowem - wszystko.

Pozdrawiam. Bez trollowania. Wreszcie Ci to napisałem.
Klasztor - Fechtmistrz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 04, 2016, 16:21:55 pm »
A ja dla odmiany dzisiaj otrzymałem wraz z całą zmianą super wiadomość przed końcem pracy. Nasz kierownik odchodzi!!! To już trzeci, hehehe. I w końcu idą po rozum do głowy, organizując tylko rekrutację wewnętrzną, bo przejechali się na kandydatach z zewnątrz, którzy nie ogarniają procesu ;)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 04, 2016, 17:58:32 pm »
A ja dla odmiany dzisiaj otrzymałem wraz z całą zmianą super wiadomość przed końcem pracy. Nasz kierownik odchodzi!!! To już trzeci, hehehe. I w końcu idą po rozum do głowy, organizując tylko rekrutację wewnętrzną, bo przejechali się na kandydatach z zewnątrz, którzy nie ogarniają procesu ;)

Startujesz na stanowisko?
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 05, 2016, 21:12:52 pm »
Nie, bo i tak bym nie wygrał z kimś, kogo widzę na tym stanowisku :)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 13, 2016, 18:00:44 pm »
Wiesz co, Krzysiu? Coraz więcej widzę, jak wylewa się z Ciebie żółć, marudzisz w niemalże każdym aspekcie, non stop Ci coś nie pasuje. Czasem się serio zastanawiam, co się w Twoim życiu takiego wydarzyło, że stałeś się taki zgorzkniały i oschły. Dlaczego kiedyś potrafiłeś poheheszkować w internetach, a teraz tylko sam negatywny wydźwięk. Kiedyś to nawet można było wyczuć w Twoich postach bardziej lżejsze podejście do życia.
Teraz jesteś w przededniu założenia własnej rodziny. Z fusów mogę Ci wywróżyć, że z takim nastawieniem zostanie właśnie takim kolejnym zgorzkniałym Januszem. A po latach szczytem rozrywki będzie dla Ciebie spędzenie niedzieli w markecie ze swoją Grażynką, jeszcze dodatkowo marudząc non stop na ceny, rozmiary, kolory - jednym słowem - wszystko.

I tego się boję, i tak będzie. Janusz i Grażyna drzemią w każdym z nas.

A jeśli chodzi o "co u was?", to zacząłem z dwa-trzy tygodnie temu pracę w fabryce nakręteczek, pisałem o tym w Trudnych Sprawach. Obawiam się, bo kto z kim przystaje, takim się staje. Dlatego muszę cały czas ostrożnie balansować, by dla osób z pracy nie być przyjacielem, ani wrogiem. Nie chcę jak oni po pracy pić hehe piffka ani gadać o gale. Nie mogę pozwolić im dać się sformatować. Nie wolno mi z zadowoleniem albo z lęku przed niepewnością jutra stanąć w miejscu.

Krew, pot i łzy, przyjaciele. Obym za jakieś sześć miesięcy był w lepszej sytuacji, niż obecnie. I wam też tego życzę.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')