Autor Wątek: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?  (Przeczytany 81109 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 22, 2015, 21:38:46 pm »
Po takim testowaniu można sobie obrzydzić każdą grę zapewne. Piekło dla gracza ;d

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 22, 2015, 22:55:47 pm »
Dziki, mimo wszystko zazdroszczę. Serio, nawet mimo tych 10h dziennie. Grać w grę i jeszcze hajs za to dostawać :P
Wolałbym robić gry i jeszcze za to hajs dostawać, ale wszystko w swoim czasie. :P
Cytuj
Można wiedzieć na jakim sprzęcie tam "pracowałeś"? :P
Tak szczerze mówiąc to średnio pamiętam, bo głównie na XbOne siedziałem (straszne gówno), ale na pewno był to jakiś potwór z dwoma kartami graficznymi.
well, to nie tak, że "gra się w grę" gdy chodzi o testowanie. To często żmudne przechodzenie kilka razy tego samego etapu, najczęsciej odgórnie wskazanego i niekoniecznie umiejscowionego jakoś chronologicznie, tylko ot tak, z dupy.
Ano. Na przykład w W3 jak dojdziecie do tego wyścigu z Keirą, który ma może ze 3 minuty, to ja go robiłem półtora dnia non-stop.
Cytuj
Generalnie bardziej męcząca robota niż by się mogło wydawać, zwłaszcza jak trafisz w tytuł który niekoniecznie cię jara. Choć może z drugiej lepiej trafić na niejarający niż jarający, bo sobie go nie zaspoilerujesz.
Ano, sztuka to trafić na grę która nie jara cię zbytnio, ale też zbytnio nie wkurwia.
Po takim testowaniu można sobie obrzydzić każdą grę zapewne. Piekło dla gracza ;d
Nie tylko grę, ale i kompa ogólnie - dlatego było mnie tak mało widać przez te ostatnie kilka miesięcy. :D
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 23, 2015, 06:51:54 am »
Nie zostałem zwolniony. Oszczędzam pieniądze.

Zmieniłem podejście: z "work hard -> płacz, że nic ci się nie chce" na to sławne "work hard -> play hard", czyli znów gram w gry zamiast usilnie wpędzać się w złe samopoczucie, odmawiając sobie przyjemności do momentu zrobienia czegoś pożytecznego a następnie dziwienia się, że nie mam motywacji.

Ku mojemu zdziwieniu, ta zmiana przynosi skutki. Ostatnie dwa miesiące minęły mi dość bezproduktywnie, ale w ciągu ostatnich dwóch-trzech dni popisałem sobie trochę pythonowego kodu. Nawet nie w wyniku tego parcia, by dogonić resztę rówieśników, która zostawiła mnie osiem długości w tyle, ale ze zwykłej przyjemności tworzenia czegoś, co wkurwia Arima.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 03, 2015, 11:41:25 am »
Dostałem nową prace (poprzednia była w fajeczkach). Tym razem - rynek wodny (woda butelkowana, napoje, pierdoły). Profitem jest wreszcie samochód służbowy pod domem (plus do wyjechania 200 km miesięcznie za free) i dyspensa przez pierwsze trzy miesiące - niezależnie od wyników, dostaje 100% premii. Plusominusem jest wymagana własna działalność gospodarcza (którą założyłem w 30 min przez neta). Minusem, bo nigdy tego nie miałem, a plusem, bo dostaje od firmy miesięcznie 1200 zł na prowadzenie działalności, a będę płacił 500~ zł miesięcznie za ZUS przez pierwsze dwa lata. Co daje mi 700 zł za free od firmy.

Poza tym, zaręczyłem się jakoś wczoraj. Żadnej kolacji, ani pierdół. Miałem pierścionek w kieszeni (bo kupiłem go 30 min wcześniej), leżeliśmy na kanapie i spytałem "wiesz co by fajnie wyglądało na tej dłoni?". Co prawda zostałem zgaszony, bo odp: "no chyba nie na tej" i musiałem się poprawić, ale w/e.

Potem kumple wpadli, mieliśmy grać w nową karcianke, którą kupił kumpel - Cytadela. Niestety (albo i stety) wjechał wąsik. O dziwo poradziłem sobie z grą, bardzo fajna, tylko kumpel spieprzył sprawe, bo wymieszał karty dodatkowe, z kartami podstawowymi i w ogóle ich nie potasował. Oh well.

A co do pracy - muszę jechać po samochód za Częstochowe w Niedziele, tam przespać się w hotelu (na szczęscie koszt firmy) i na drugi dzień na szkolenie. Potem podpisanie umowy, wsiadam w samochód i już wracam nim do domu.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 05, 2015, 15:06:28 pm »
Obecnie jestem w pociągu relacja Gdynia Bielsko Biała. Jade z Kutna do Myszkowa za Częstochową. Ukrop w chuj. Pociąg opóźnia się o godzinę. Moje miejsce gdy wsiadałem było zajęte przez psa. Jakaś babka stara wzięła psa do pociągu w taki upał. Pies nie chciał pic, to zmoczyła go woda. Oczywiście chyba wiadomo jak niesamowicie jebie mokry pies. Rewelacja w chuj. Na szczęście zaraz wysiada i jest z psem na korytarzu.

Przy życiu trzyma mnie woda i soundtrack z Morrowinda.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 05, 2015, 16:05:40 pm »
Już miałem pisać, że na pewno w kapitalizmie nie miałbyś lepszych warunków w pociągach, gdy nagle zauważyłem, że wyżej jest nieprzeczytany przeze mnie post.

Iii...

Poza tym, zaręczyłem się jakoś wczoraj.


W naszym towarzystwie był już etap kończenia gimbazy, pisania matur, narzekania na sesje, opowiadania o pracy. Czyżby już nadszedł moment, w którym piszemy o takich sprawach, a posty o dzieciakach tylko czekają na zamieszczenie na foro?
Klasztor - Fechtmistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 05, 2015, 16:08:35 pm »
Nie no, Elem już pisał na GSie o tym, że mu się dziecko urodziło dobre kilka lat temu. Nie widzę w tym nic nowego.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 05, 2015, 16:14:19 pm »
Porównaj sobie wiek Elema do średniego wieku osób związanych z ŚP.
Klasztor - Fechtmistrz

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 05, 2015, 16:18:10 pm »
Powiedz chociaż, że planujecie coś mądrzejszego niż wsiurskie wesele na sto osób.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 05, 2015, 16:57:39 pm »
Yyy. czy masz na myśli turniej rycerski zwieńczony larpem w stylu fantasy (w Borach Tucholskich) a na samym końcu sakramentalne tak? :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2015, 16:59:25 pm wysłana przez mnikjom »

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 05, 2015, 17:16:46 pm »
w sumie turniej rycerski brzmi cool, przynajniej do tej części z sakramentalnym tak.

Damian - a potem te o rozwodach :D Choć w sumie to z elemem też przerabialiśmy

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 05, 2015, 17:26:28 pm »
Hmm, raz poznałem gościa. Dzień przed swoim weselem został włączony do rodu swojego wujka od strony matki. Następnego dnia miał wesele w iście szlacheckim stylu. Wszystko w dworku, obowiązywały szlacheckie stroje, ogólnie stylistyka dawna.
Tak... pan młody był w żupanie. Musiało być zabawnie.

Ze ślubami cywilnymi nie trzeba już się ograniczać do urzędu, plener niczym w hamerykańskich filmach jest już u nas możliwy. Imagine the possabilities.

MoG gratulacje. Pamiętaj, takie wpadki będą cieszyły do końca życia. No, z pomyleniem dłoni, ofc.

Cytadela, polecam - dobra rzecz. Zakazana Wyspa także, byle nie po pijaku o 2 w nocy...

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 05, 2015, 19:23:19 pm »
Yyy... nie do końca chodziło mi o to. Raczej o to, czy skoro zaręczyny bez wielkich ceregieli, to czy wesele też w mądrzejszym stylu, czy jednak klasyczna jompa na której rodzina i znajomi muszą się razem bawić. Dużo rzeczy poszło do przodu i młodzi są młodzi, ale jak przychodzi do wesela to jednak nadal ulegają presji teścia Mirka czy babci Jadzi. NO BO JAK TO TAK.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 05, 2015, 20:52:15 pm »
Porównaj sobie wiek Elema do średniego wieku osób związanych z ŚP.
Elem jest dwa lata starszy ode mnie, więc jak kula w plot. Wziął ślub w wieku 18-19 lat. Co prawda jest już po rozwodzie, ale w/e.
Powiedz chociaż, że planujecie coś mądrzejszego niż wsiurskie wesele na sto osób.
No... Ale ja jestem z dolnego śląska. Musi być wesele od 14 do rana, z poprawinami i na 100 osób.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Hej ferajna, co tam ostatnio u was?
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 05, 2015, 21:30:56 pm »
Cytuj
Powiedz chociaż, że planujecie coś mądrzejszego niż wsiurskie wesele na sto osób.
No... Ale ja jestem z dolnego śląska. Musi być wesele od 14 do rana, z poprawinami i na 100 osób.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
Też jestem z Dolnego Śląska, jakoś sobie nie wizualizuję tej popeliny we własnym przypadku - chociaż ja ogólnie nie jestem jakiś specjalnie rodzinny. Może zdążymy przejść na buddyzm do tego czasu :^)
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.