Autor Wątek: Konkurs na List do Świętego Mikołaja (IV)  (Przeczytany 8311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Paladyn Łowca

  • Wiadomości: 298
  • Nic nie jest tym, czym zdaje się być.
Odp: Konkurs na List do Świętego Mikołaja (IV)
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 03, 2015, 22:24:19 pm »
Fremenki, to takie klasztorne ciastka.

Miło mi, że mój list się wam podobał. Nie było to żadne wybitne dzieło, bo nie miało takim być, czego w końcu można oczekiwać od pracy pisanej bez jakiegoś ciekawszego pomysłu? A tu proszę zająłem trzecie miejsce, choć w konkursie startować zamiaru nie miałem, po prawdzie to zlitowałem się nad W7 <3 /W7 i napisałem pracę na ostatnią chwile.

Gratuluje wszystkim uczestnikom, wszak w obecnych czasach sam udział jest czymś godnym pochwały, a w szczególności C, dla pracy którego aż wbije na skrzynkę.

Faktycznie kotołak z pewnością zasługuje na pierwsze miejsce, praca niesamowita.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2015, 22:29:40 pm wysłana przez Testoviron »

"Milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
Pitagoras

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Konkurs na List do Świętego Mikołaja (IV)
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 04, 2015, 07:57:33 am »
(click to show/hide)
Szkoda, że Barneyek się zawiodła, ale... no cóż... faktycznie w pracach ciężko było o polot, zabawy formą też trochę słabowały.
Gratuluję wszystkim podiumowiczom, a także pozostałym ucze... och.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Konkurs na List do Świętego Mikołaja (IV)
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 05, 2015, 10:32:07 am »
Ja tam sie ciesze. Oryginalnie w planach mialem sparodiowac Pyrokara, a mianowicie, ze jego list do Magow Ognia, ktory wrecza na poczatku G1 Bezimiennemu to wlasnie list do sw Mikolaja z prosba sprawdzenia bledow ortograficznych przez Arcymistrza w Kolonii, nim zostanie wyslany do Laponii. Pozniej mial byc Gilbert jako Sw Mikolaj, poniewaz ukrywa sie w jaskini pod przykrywka, ze podpadl straznikom w obozie...ale ostatecznie skonczylo sie na Wrzodzie i nieco mrocznym twiscie jego historii.
Praca miala powstac w formie graficznego opowiadania, ale niestety z braku czasu, sam tekst Wrzoda umiescilem w notatniku i poszlo... na maila...

Uwazam, ze dalem z siebie sporo jak na tak prosty i za razem fajny konkurs. A jedyne co wg mnie moze przynosic zawod to czas oczekiwania na wyniki...
Przez chwile mialem wrazenie, ze inni uczestnicy rozpisali sie na 5 stron w Wordzie...

A Ty Testo nie pitol, bo za rok piszemy nowe listy znowu  : )

Mimo wszystko:
Dzieki za oceny, dzieki za 2 miejsce oraz:
Gratulacje dla wszystkich bioracych udzial w konkursie.

PS: Mi najbardziej przypadla praca LowcyP.

BTW:
Czy tylko ja zrozumialem o co tak naprawde prosil Mikolaja w sprawie rodzenstwa, gdy taty nie ma w domu?
(click to show/hide)
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Konkurs na List do Świętego Mikołaja (IV)
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 05, 2015, 12:29:12 pm »
Cytat: PredAlien
Czy tylko ja zrozumialem o co tak naprawde prosil Mikolaja w sprawie rodzenstwa, gdy taty nie ma w domu?

Nope :3
Milion Lat W Lochu

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Konkurs na List do Świętego Mikołaja (IV)
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 05, 2015, 14:08:03 pm »
To było zbyt oczywiste.

Gratulacje!