Autor Wątek: Star Wars  (Przeczytany 55929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 27, 2018, 14:13:11 pm »
Ja byn chcial jakas gre z SW, ktora nie bylaby Lego albo multiplayerowym wyciaganiem kasy od klientow. Ale na nowego KoTORa czy Jedi Knighta nie ma co liczyc. O wymarlych gatunkach jak symulator czy strategia nie ma co marzyc nawet...

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 27, 2018, 21:45:40 pm »
Tia, ale z drugiej, jak sie patrzy na dzisiejsze strategie to moze nawet lepiej... Boli tylko ten symulator, bo teraz są naprawdę 10x lepsze możliwości niż 20 lat temu, nie mowiac juz o wiekszej publice

Ale SW: Rebellion/Supremacy nadal polecam. Ma upierdliwy poziom wejścia by zrozumieć co i jak, pare rzeczy dla odmiany jest za bardzo uproszczonych, ale klimat jest zajebisty, najlepsza strategia SW evah.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 06, 2018, 17:59:56 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8Zd6ljuRikY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8Zd6ljuRikY</a>

lol@disney, miec problem sprzedac zabawki SW to juz jest troche fail :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 09, 2018, 21:07:52 pm »
https://www.ebay.com/sch/ru-kirja/m.html?item=282725766453&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562
...za to potęga druku 3d oraz ludzka inwencja nie przestaje mnie zadziwiać. Dammit, dat Nebulon B

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

TechnoGirl

  • Wiadomości: 3
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 03, 2018, 12:17:37 pm »
No Star Warsy żyją już własnym życiem do tego stopnia, że lepsze rzeczy możesz znaleźć na etsy niż oficjalnych sklepach, albo nawet jakimś redbubble  :D
Zobacz jak poradzić sobie z trądzikiem raz na dobre serumnatradzik.pl/axotret-dobra-odpowiedz-na-tradzik

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 03, 2018, 16:45:09 pm »
Nie no, bez przesady - takie modele Bandaia są lepsze, niż cokolwiek kiedyś wyprodukowane w tym temacie, a przede wszystkim, zapowiada się to na najbardziej kompletną kolekcję od lat osiemdziesiątych. Po prostu quality stuff ginie w morzu badziewia, ale za lucasa też wcale nie było dużo lepiej. Wiekszy problem jest w tym, że disney sam nie wie czego chce od tych filmów i notorycznie obraza swoich fanów, a to z kolei przekłada sie na kiepskie wyniki sprzedaży.

W ogóle podobno mają wypieprzyć w końcu Kathleen Kennedy, tylko mają problem znaleźć następcę (oraz wyjść z tego miękko, bo duzo energii władowali w obnoszenie się jak to wolą zatrudniać kobiety). Bawi mnie tylko ta naiwna wiara, że jeśli za SW będzie stał facet od Clone Wars i Rebellsów, to te SW sięzrobią strawniejsze :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 03, 2018, 22:56:39 pm »
Figurki z Lidla, to był hit


Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 04, 2018, 16:55:48 pm »
i pomyśleć że podśmiewywałem się z tego Kylo i Wampy które mi się trafiły :D ale na obronę tych figurek musze powiedzieć, że jar jar  i Royal guard byli już znośni jak na darmowe gumowe zabaweczki

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 28, 2018, 09:26:36 am »
Oho, disney robi się zdesperowany by sprzedać Episode IX - ogłoszono, że wśród powracających postaci znajdą się  C-3PO, Lando, Luke a nawet Leia, i to grana przez Carrie (odgrzebane odrzuty scen z TFA). Brawo, szkoda tylko, że o dwa filmy oraz trzy śmierci ( dwie na ekranie i jedną poza nim) za późno, by oddać im jakąkolwiek sprawiedliwość czy znaczenie. Może nawet bym dał się złapać na ten chwyt marketingowy z szacunku dla tych ludzi i postaci jakie grali, gdyby później nie powtarzano co pięć minut że należy je pozabijać w imię postępu i jak komuś to przeszkadza, to jest rasistą, seksistą, republikaninem i głosuje na trumpa.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2018, 09:28:58 am wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 31, 2018, 10:51:45 am »
Zobaczymy co im z tego wyjdzie. Moim zdaniem TLJ było o wiele lepsze od TFA, mniej skopiowanych motywów (ewentualnie skopiowane trochę mniej bezpośrednio), ciekawiej rozwinięta postać Kylo, oby IX znowu nie był kalką ;p

Anyway, z najnowszych filmów Rogue One najbardziej na propsie. Solo jeszcze nie widziałem.

Lando ludzie chcieli już chyba w TLJ, ale były wtedy głosy, że pewnie nie wróci do roli na względu kiepski stan zdrowia.

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 31, 2018, 16:33:46 pm »
A po co mu stan zdrowia jak powróciłby tylko po to by go zabić :X Kylo szczerze mówiąc wolałem z TFA, był wprawdzie emo, ale sam motyw chęci dorównania dziadkowi byłnawet ciekawy. w TLJ zostało już tylko darcie gęby i wyjątkowo awkward pseudoromans z Rey.

A co do samego TLJ - dla mnie właśnie nie był ani lepszy ani tym bardziej oryginalny. Motywy fabularne nadal były dokładnie te same co w starej trylogii, tylko tym razem niektóre występują w nieco innej kolejności lub nieco inaczej się kończą. Jak dla mnie trochę mało, by nazwać to oryginalnym. A na to nakładają się jeszcze kiepscy bohaterowie, kiepski pacing, wymuszone żarty, bardzo kontrowersyjne pomysły czy łamanie praw fizyki nawet jak na standardy SW. A już najbardziej do tego filmu zniechęca mnie podejście lucasartsu który stara się zrobić ze mnie rasistę i republikanina, byle się nie przyznać, że film miał problemy.

Ale ta, Rogue był ok. Też mam z nim parę zgryzów i był to raczej film na raz, ale przynajmniej starał się w to uniwersum jakoś wpasować. Dla mnie jednak plany gwiazdy śmierci i tak ukradł Kayle Katarn <3

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 31, 2018, 21:53:29 pm »
IMO bardzo dobrym motywem jest to, że Kylo zdradza swojego mistrza, żeby zająć jego miejsce - tym samym przebijając na jakimś poziomie swojego dziadka :p

PS


Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 31, 2018, 22:38:53 pm »
ta, tylko właśnie wątek dziadka kompletnie z TLJ wyleciał, zaś śmierć snoke'a to była taka zżyna z ROTJ że aż zęby bolały :P Jedyna różnica że zabił go by zająć miejsce, a nie dlatego, że miał poczucie winy. Zresztą zarówno porzucenie wątku dziadka, jak i pozbycie się snoke'a zanim cokolwiek wyjaśniono (skąd się wziął, czemu jest potężniejszy niż Palpy i jak tamten go nie zauważył, jak przeciągnął Kylo, skąd w ogóle wziął swoją armię etc) tylko pokazuje, że te filmy są robione bez jakiegokolwiek planu czy pomysłu o czym ta nowa trylogia ma być, więc tym bardziej moje zainteresowanie spada ;p

btw o co chodzi w grafice, bo chyba nie zrozumialem żartu? :P Na marginesie ta aktorka to chyba przez caly film miala jedna i te sama obrazona mine :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 03, 2018, 20:22:21 pm »
Cytat: Sent
porzucenie wątku dziadka

Faktycznie, nie pokazali tego tak bezpośrednio w TLJ, ale miałem to gdzieś z tyłu głowy przez cały film ;p

Backstory Snoke'a chyba pokazuje jakiś komiks, ale się nie zagłębiałem.

A co do zdjęcia - Kyle Katarn i Jan Ors z dank Forces II. Było sporo spekulacji, że postacie z Rogue One nawiązują bezpośrednio do nich. W sumie nawet imiona brzmią podobnie jakby się uprzeć, szczególnie Jyn Erso/Jan Ors.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2018, 20:25:38 pm wysłana przez Lifu »

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 05, 2018, 13:56:25 pm »
Nawet jeśli komiks był, to imho niczego nie zmienia, ponieważ film powinien być zrozumiały i bez niego. To jest zresztą mój główny problem z SW disneya - w filmach lucasa postacie drugo- i trzecioplanowe wprowadzano jedynie gdy były potrzebne by pchnąć fabułę do przodu lub by podkreślały sceny i tyle, dopiero później autorzy książek je odkopywali by rozwinąć je i wykorzystać w swoich dziełach  (np. wszyscy łowcy nagród z Imperium Kontratakuje jak Boosk czy IG-88, nie mówiąc już o karierze jaką zrobił Wedge Antilles). Disney zaś odwrotnie, celowo wciska co część możliwie wiele postaci takich jak Holdo, phasma, pomarańczowy yoda, Poe, Snoke, Rose, del Toro i cholera wie kto jeszcze, tylko po to, by w filmie nic z nimi nie zrobić i bezczelnie jeszcze powiedzieć "jeśli chcecie się czegoś o nich dowiedzieć, kupujcie merch".

a co do zdjęcia - ach, faktycznie :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!