Autor Wątek: Skywind  (Przeczytany 13715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Skywind
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 01, 2014, 13:07:29 pm »
Cytuj
Czy zostanie przeniesiona cała fabuła, postacie, dialogi, questy, przedmioty :)
Taki jest plan.

Na razie udostępniona i grywalna wersja pozwala w całości zwiedzać świat gry itd. Obecnie właśnie podobno dodawane są takie rzeczy jak dialogi, questy itd.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Skywind
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 02, 2014, 16:25:01 pm »
Chętnie bym pobrał taką wersję "demo" aby zobaczyć, czy świat faktycznie jest wiernie odwzorowany czy to tylko takie hasło reklamowe. Oczywiście nie mówię, że oczekuję, aby wszystko było kropka w kropkę identycznie, ale czy aby przynajmniej miasta i osady wyglądają tak samo. Chciałbym zwiedzić taki Vivek albo Ald'ruhn wiernie odwzorowany na silniku Skyrima.

W podstawkę za dużo nie grałem bo ssała motzno, (może mody ulepszyłyby trochę rozgrywkę) ale w taki skyrimowy morrowind chętnie bym pyknął, jeśli faktycznie będzie wiernie odwzorowany.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Skywind
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 02, 2014, 16:54:55 pm »
Na ich oficjalnej stronie masz dział download, zobacz co tam dokładnie się znajduje... http://tesrenewal.com/

PS:
Cytuj
W podstawkę za dużo nie grałem bo ssała motzno
Heretyk :|

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Skywind
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 02, 2014, 19:07:46 pm »
W podstawkę za dużo nie grałem bo ssała motzno, (może mody ulepszyłyby trochę rozgrywkę) ale w taki skyrimowy morrowind chętnie bym pyknął, jeśli faktycznie będzie wiernie odwzorowany.

No w końcu ktoś mówi z sensem :D
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Skywind
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 02, 2014, 19:23:08 pm »
ech młodzież :?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Skywind
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 02, 2014, 20:17:27 pm »
ech młodzież :?
gimby nie rozumiejo :^|

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Skywind
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 02, 2014, 20:43:15 pm »
ech młodzież :?
gimby nie rozumiejo :^|
yep, a potem się dziwić, że nawet dank souls uznaje sie za rpg :x

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Skywind
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 02, 2014, 21:44:49 pm »
Chcesz Skyrima nazwać wzorcem RPG?
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Skywind
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 02, 2014, 22:13:13 pm »
Chcesz Skyrima nazwać wzorcem RPG?
Widać, że czytasz dokładnie co napisaliśmy. Naturalnie chodzi nam o zjechanie Morrowinda.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Skywind
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 03, 2014, 01:36:23 am »
No niestety wy źle przeczytaliście chłopaki, Klimek jechał Skyrima. W Skyrima przerobionego na Morrowinda za to by zagrał.

(click to show/hide)

Co te szalone stare pryki nie mogące się doczekać, żeby komuś pojechać xD
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Skywind
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 03, 2014, 16:51:46 pm »
Morrowind jest o kilka klas bardziej grywalną grą niż Skyrim. Przy morrku spędziłem wiele godzin i zaliczyłem co najmniej 5 podejść od początku. Co prawda nigdy nie udało mi się morrka ukończyć ale i tak zmarnowałem przy nim sporo ze swojego życia. :D A do Skyrima podchodziłem trzykrotnie i trzykrotnie odinstalowywałem go po 2-5 godzinach gry. Nie dawałem rady dłużej.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Skywind
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 14, 2017, 14:07:27 pm »
jakby ktoś się zastanawiał, co dzieje się z projektem, to taka mała wycieczka po zachodnim wybrzeżu Vvardenfell ;)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Y5siYTKikoA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Y5siYTKikoA</a>

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Skywind
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 15, 2017, 17:20:58 pm »
Gdzieś po drodze się kompletnie zgubiła kolorystyka Morrowind.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: Skywind
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 15, 2017, 18:40:56 pm »
Ale wiesz, że to tylko przeniesienie lokacji i questów z Morrowinda do Skyrima? Oni nie zmieniają takich pierdół jak woda czy wygląd wizualny świata. Od tego są odpowiednie ENB i pewnie zaraz po wyjściu Skywinda pojawią się odpowiednie "uzupełniacze".

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Skywind
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 16, 2017, 00:37:59 am »
Co wyjdzie pierwsze, któryś z tych skywindów, morroobków, czy TES 6?
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.