Autor Wątek: Dzień Darmowej Dostawy - 2 grudnia  (Przeczytany 3460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Dzień Darmowej Dostawy - 2 grudnia
« dnia: Listopad 23, 2014, 18:59:26 pm »
Cześć.

Nie wiem ilu z Was słyszało o akcji Dzień Darmowej Dostawy. Mówiąc w skrócie, jest to dzień, w którym sklepy internetowe biorące udział w tej akcji oferują darmową wysyłkę. Jest tam ponad 1200 sklepów, sprzedających różnego rodzaju produkty: od AGD i RTV, przez ubrania, po zabawki.

Czemu warto korzystać z tej akcji? Niektóre sklepy internetowe posiadają możliwość darmowej wysyłki, ale zwykle wymaga to zrobienia zamówienia na 200 zł lub nawet 300 zł. Tutaj takiego czegoś nie ma, choć sklepy mają prawo ustalić minimalną wartość zamówienia na poziomie 20 zł. Jednak poza tym, to wysyłka jest darmowa.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z darmowej dostawy? Nic trudnego, wystarczy 2 grudnia tego roku złożyć zamówienie w danym sklepie lub sklepach. Przy składaniu zamówienia sklepy udostępniają darmową wysyłkę, niezależnie od wybranej formy przesyłki.


Został jeszcze taki spokojny tydzień, aby się zastanowić, czy chce się skorzystać z tej akcji.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Dzień Darmowej Dostawy - 2 grudnia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2014, 19:23:44 pm »
tak przeglądam kto bierze udział w akcji.. "kinky winky - queer sex shop" niszczy system.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Dzień Darmowej Dostawy - 2 grudnia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2014, 20:00:59 pm »
No patrzcie, dzień idealnie pasuje, nie musicie płacić za wysyłkę prezentów urodzinowych dla mnie xD

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Dzień Darmowej Dostawy - 2 grudnia
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2014, 22:42:07 pm »
wygląda na dobry dzień na kupienie mojego pierwszego smoczego dildo

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Dzień Darmowej Dostawy - 2 grudnia
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2014, 00:31:50 am »
Ciekawe tylko, czy sklepy internetowe nie zwiększą akurat tego dnia cen produktów aby zrekompensować sobie straty wynikające z darmowej wysyłki. Bo na głupim narodzie napis "WYSYŁKA GRATIS" i tak robi wrażenie, więc będzie myślał, że zaoszczędzi. :D

Zapiszę sobie teraz ceny kilku gier, które chciałbym nabyć i zobaczymy, jak to będzie wyglądać 2 grudnia.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Dzień Darmowej Dostawy - 2 grudnia
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2014, 09:25:48 am »
wątpię klimek, jak patrzyłem to w akcji biorą głównie jakieś małe, niezbyt znane sklepy które w ten sposób się promują. No, przynajmniej ja wcześniej nie słyszałem o kinky winky.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Dzień Darmowej Dostawy - 2 grudnia
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 24, 2014, 17:50:04 pm »
Ciekawe tylko, czy sklepy internetowe nie zwiększą akurat tego dnia cen produktów aby zrekompensować sobie straty wynikające z darmowej wysyłki.
Nie mogą. W regulaminie akcji zastrzeżone jest:
11. Zakwalifikowany do Akcji DDD Sklep Internetowy zobowiązuje się:
    a) nie podnosić cen sprzedawanych towarów o wartość przesyłki od dnia zakwalifikowania do Akcji DDD do 2 grudnia 2014 roku;
    b) wprowadzić koszt dostawy równy 0 (zero) złotych dla wszystkich zamówień złożonych 2 grudnia 2014 od godziny 00:01 do godziny 23:59, niezależnie od metody płatności, rodzaju dostawy i wartości zamówienia;

Oczywiście, nikt nie broni sprawdzać oferty poszczególnych sklepów, ale raczej nikt nie będzie ryzykował takiego kantu, bo zostanie to wykryte i wtedy będzie miał problemy z odbudową zaufania klientów. Powiem nawet więcej, niektóre sklepy wręcz dają jeszcze w tym okresie jakiś rabat, aby zachęcić do kupna. Chociażby Rebel do 30 listopada robi konkurs, w którym każdy jego uczestnik dostaje kod na rabat 7%.

wątpię klimek, jak patrzyłem to w akcji biorą głównie jakieś małe, niezbyt znane sklepy które w ten sposób się promują.
Jeśli chodzi o gry planszowe, to biorą udział w tej akcji też większe sklepy, któte mają wyrobioną markę, jak chociażby: Rebel, 3Trolle, czy Planszomania ;)
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Dzień Darmowej Dostawy - 2 grudnia
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 24, 2014, 18:30:11 pm »
tak przeglądam kto bierze udział w akcji.. "kinky winky - queer sex shop" niszczy system.
Myślę, że nie powinniśmy wnikać dlaczego akurat ten sklep przykuł Twoją uwagę.
Klasztor - Fechtmistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Dzień Darmowej Dostawy - 2 grudnia
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 24, 2014, 18:39:39 pm »
Damian - zapomniałem że ty jak ta słynna rosyjska dziennikarka, "W ZSRR seksu nie ma!", prawdziwy "człowiek prawicy" o7

xilk - ach, bo na pierwszej stronie ich nie ma. No to już ciekawsze jak jest rebel.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Dzień Darmowej Dostawy - 2 grudnia
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 03, 2014, 00:34:58 am »
wygląda na dobry dzień na kupienie mojego pierwszego smoczego dildo
...iiiii bad dragony zakupione.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')