Autor Wątek: Mass Effect - Temat Organizacyjny  (Przeczytany 20889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 26, 2016, 20:13:28 pm »
chciałbym poinformować, że dodałem do karty historie o karierze pięściarza Tomasza. :)
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Youkata

  • Wiadomości: 77
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 26, 2016, 20:26:17 pm »
No to kiedy zaczynamy?
Dominium - Rekrutka
_____________________________
Bo trzeba znać tego kto ci robi dobrze.
Pyr pyr pyr

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 26, 2016, 20:31:22 pm »
RAJT NAŁ
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 26, 2016, 21:02:30 pm »
ZACZĘŁO SIĘ, SZEREGOWA! NA POZYCJE BOJOWE, JUŻ, JUŻ, JUŻ!

COME ON, FOLKS! YOU WANNA LIVE FOREVER?!

Cerberus79

  • Wiadomości: 62
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 27, 2016, 00:44:35 am »
Mam pytanie - poczekamy na lowcapa chociaż trochę, czy będziemy gnać w przestrzeń bez niego?

Btw imienia dowódcy fregaty, Max Steiner - czy to aby nie przypadkiem bohater wojsk korporacyjnych Bauhausu z systemu Warzone? Bo tak mi się jakoś skojarzyło :P

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 27, 2016, 00:48:41 am »
Miałem nadzieję, że się odezwie dzisiaj, bo coś mówił ostatnio że czas ma wieczorami. W sumie to można by na niego poczekać trochę, żeby swojego pierwszego posta nie miał jak wystartujemy z Cytadeli :P

A co do Steinera - huh, faktycznie. Nie nawiązywałem do tego w każdym razie, tak mi się po prostu zgrało nazwisko :D

Crispini

  • Wiadomości: 42
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 27, 2016, 01:01:27 am »
Okay, to pytanie organizacyjne odnośnie rozkładu pomieszczeń załogi na SSV Hastings... Kajuty czy jedno pomieszczenie dla "mięsa armatniego"? Jeśli kajuty to ilu-osobowe? I jak są "rozmieszczeni" nasi milusińscy? przydałoby się info kto z kim z naszych graczy w kajucie jeśli tak. Choć parząc na Normandię, jedynie oficerowie mieli "private room", reszta w jednym pomieszczeniu załogi się gnieździła z podziałem na wachty.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2016, 01:16:51 am wysłana przez Crispini »

Cerberus79

  • Wiadomości: 62
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 27, 2016, 01:11:40 am »
Dołączam się do pytania Crispini. Jest podział na kwatery męskie i żeńskie, czy są bardziej mieszane (nie miałbym nic przeciwko towarzystwu Asari ;) ). Jeśli zaś mamy 4-osobowe kwatery, to czy w takowej gdzie jestem, jest jakieś miejsce w stylu mini-warsztatu gdzie mógłbym się rozłożyć ze sprzętem do napraw itp.

Crispini

  • Wiadomości: 42
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 27, 2016, 01:16:29 am »
Warsztat to chyba pod koją mógłbyś co najwyżej założyć :P Albo dogadać się z kwatermistrzem i z jego łaski korzystać. Choć zestawienie Kroganin - Turianin nie wróży chyba zbyt owocnej współpracy... przynajmniej na początku.

[edit]
Nie, sorki, pogibało mi się że Kwatermistrzem jest Kroganin. Jeszcze lepiej - to człowiek. I Elkor do asysty. Hmmmm... Powodzenia...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2016, 01:25:50 am wysłana przez Crispini »

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 27, 2016, 01:26:39 am »
Kajuty, 3x10 (łóżka piętrowe), rozmieszczeni są losowo (w sensie, pomieszani zarówno według płci jak i rasy). Część załogi będzie spała w, powiedzmy, innych warunkach. Hanar, Volus, Elkor i Kroganie nie wpakują się do łóżek pasujących dla reszty ras (swoje miejsca będą mieli w ładowni), kapitan ma własną kajutę a oficerowie wspólną we dwójkę.

A co do tego, jak wy jesteście rozmieszczeni, to i tak miałem to powiedzieć w sesji, ale może być i tutaj żeby nie tracić czasu - Tori i Lanteus w jednej (z kilkoma ludźmi, żeby nie było nudno :D ), Tomasz, Ashilda i Pav'Tsar w drugiej.

PS. Ło, człowiek odpisuje na jednego posta a tu dwa kolejne. TA SESJA JUŻ DOPROWADZA MNIE DO OBŁĘDU!

A warsztat jest w zbrojowni, panie kolego (w której, jak powiedziano, króluje Kroganin :P ). Jak awansujesz na Widmo to wtedy porozmawiamy o osobistym warsztacie :D

Crispini

  • Wiadomości: 42
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 27, 2016, 01:31:25 am »
Hanar to chyba spał będzie w akwarium dowódcy... Ale z drugiej strony dobrze wiedzieć, że mamy legendarnego Blasto na pokładzie. W każdej sytuacji problem rozwiązany.  :D :D :D

Cerberus79

  • Wiadomości: 62
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 27, 2016, 08:29:23 am »
Widzę, że lekko mieć nie będę - Zbrojmistrz Kroganin (akurat jak już wspomniałem na mojej KP do nich nic nie mam za bardzo, więc jakoś to jeszcze ujdzie. Problem jeśli to on ma jednak coś do Turian), inżynierowie to ludzie (TYLKO!) i tu jest główny zonk - jak ja mam się z nimi dogadać? o.O Komplikacje będą większe, jeśli któryś z nich ma podobny stosunek do Turian jak ja do ludzi (tak, wiem, daję pomysły dla MG, by mi życie jeszcze bardziej uprzykrzyć :P ). Najwyżej, jeśli z początku się nie dogadam z Kroganem, rozłożę jakiś koc na wyrku i tam będę grzebał się w częściach itp.
No i oczywiście wisienka na torcie - dzielenie kajuty z kilkoma przedstawicielami gatunku niższego. Do szeregowej Tori nic nie mam żeby nie było ;) W końcu to Asari i nie mam planów oberwać biotyką - mogłoby to zakłócić instalację wokół mojej szyi (kolejny pomysł dla MG, może powinienem w końcu przestać pisać i zakończyć tego posta nim coś więcej dopowiem).

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 27, 2016, 10:12:48 am »
Good, gooood! Członkowie załogi sami wymyślają kłody do rzucenia sobie pod nogi/łapy.


Cerberus79

  • Wiadomości: 62
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 27, 2016, 10:48:19 am »
Standard na sesjach ;) No i czasem odzywa się we mnie GM po prostu ;)

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 27, 2016, 15:48:52 pm »
jak wygląda sprawa z akcjami, rollujemy?
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.