Autor Wątek: Mass Effect - Temat Organizacyjny  (Przeczytany 20891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 03, 2016, 14:37:28 pm »
http://forum.rpg-center.pl/index.php?topic=731.0 - tutaj masz temat, w którym należy umieścić karty postaci, jest też wyjaśnienie w jakiej to ma być formie.

http://forum.rpg-center.pl/index.php?topic=730.0 - tutaj masz temat, w którym wylądowały materiały opisujące uniwersum. Nie jakieś bardzo wnikliwe, ale wystarczające, by móc zrozumieć o co chodzi w Mass Effect. Możesz sobie przejrzeć, jak wszystko kojarzysz to znaczy że jest ok ;D

Cerberus79

  • Wiadomości: 62
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 03, 2016, 14:44:44 pm »
Ok, dzięki za info :-) Mam już lekki zamysł na postać, jej charakter i wygląd. Pytanko tylko odnośnie snajpy. Czy moja postać będzie mogła używać Wdowy? Wytłumaczyłbym to w miarę sensownie oczywiście.
No i w sumie jeszcze jedno pytanie. Jak mocno muszę znać słownictwo i leksykalia Turian?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 03, 2016, 15:04:59 pm »
Akurat Turianie to chyba za mocno specjalistycznego języka nie mieli, w przeciwieństwie do takich np. Salarian, więc nie ma chyba nawet czego znać. A co do Wdowy to wolałbym, żeby gracze na początek używali tych podstawowych modeli uzbrojenia, no ale jeśli ma to poważny związek z resztą twojej postaci to można by zaakceptować jakąś ułomniejszą wersję Wdowy - np. możliwą do używania tylko na dwunogu, z bardzo wysokim czasem przeładowywania itp.

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 11, 2016, 16:55:59 pm »


Jak tam, robicie coś powoli te karty postaci? Trzymajcie pic na zachętę (wcale nie dla atencji) :P

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 11, 2016, 18:34:04 pm »
Człowiek Szeregowy Jan Kowalski szykuje się do boju!
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Crispini

  • Wiadomości: 42
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 12, 2016, 02:42:53 am »
Początkujący - ale chętny do współpracy gracz. Czy komandos(ka) Asari jako delegat(ka) Rady Thessii będzie mile widziany(a)?

I pytanie techniczne (piewsza sesja, sorry...) Karty Postaci w/g wzorca wysyłać na priv czy jest dział do tego?

(edit)
Chyba ogarnięte. Karta postaci wrzucona do tematu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2016, 03:45:23 am wysłana przez Crispini »

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 12, 2016, 09:44:27 am »
No, służba w jednostce kooperacyjnej na SSV Hastings na pewno pomoże wam spełnić marzenia o zostaniu Komandosem, żołnierzu! ;)

Ej, w sumie to mamy 4 graczy. Całkiem nieźle, muszę przyznać. Z taką drużyną może nawet uda nam się uczynić galaktykę znowu wielką ;D

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 12, 2016, 17:56:46 pm »
Jak wspominałem, jeśli znajdziecie kolejnego gracza, to się wycofam - za dużo sesji :D

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 13, 2016, 18:28:27 pm »
Tylko dwie, a nawet nie jesteś GMem, co to za problem napisać trzy posty dziennie zamiast 2? :D
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 13, 2016, 19:28:52 pm »
Lowca - jak nie masz ochoty tak mocno na granie trzecią sesję to w każdej chwili twoja Pielgrzymka może zostać przerwana przez zagubiony pocisk artyleryjski, jeśli sobie zażyczysz :P

Crispini

  • Wiadomości: 42
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 13, 2016, 19:49:14 pm »
Snajperka też może być skuteczna. Równie dobrze możesz skończyć tak jak kapral Jenkins w ME1 - 3 minuty od lądowania na Eden Prime, pierwszej planecie którą przyszło odwiedzić :)

Z drugiej strony biotyczna tarcza Tori też nie jest zbyt silna, jeśli będziesz się chciał pod nią ukryć pod ostrzałem, to rozrywkowe atrakcje mogą zostać zagwarantowane ;)

Youkata

  • Wiadomości: 77
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 13, 2016, 22:06:39 pm »
Bo ja mam jedno małe pytanko, czy znalazłoby się jeszcze jedno miejsce?
Dominium - Rekrutka
_____________________________
Bo trzeba znać tego kto ci robi dobrze.
Pyr pyr pyr

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 13, 2016, 22:15:45 pm »
Jeszcze jedno miejsce zawsze się znajdzie. Pytanie, czy Lowca w związku z tym odpada i mamy dalej 4 czy jednak postanowi walczyć o lepsze jutro całej galaktyki i wtedy mamy 5, co jest wielkim krokiem zarówno dla człowieka jak i publicznego PBFa :D

Youkata

  • Wiadomości: 77
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 13, 2016, 22:40:52 pm »
W sumie, pojawiło mi się pytanie, co w przypadku gdybym chciała umiejętność która bądź co bądź jest bojowa ale nie ma jej na spisie np. walka nożem (taka w miarę zwyczajna)? Mam zwyczajnie ją wpisać, si?
Dominium - Rekrutka
_____________________________
Bo trzeba znać tego kto ci robi dobrze.
Pyr pyr pyr

Dollan

  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Mass Effect - Temat Organizacyjny
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 13, 2016, 22:43:35 pm »
No tak, to podpada pod wszelkie dodatkowe umiejętności, od gotowania i namiętnego zbierania grzybów dla korporacji Delta Pavonis, aż po akrobatykę i taniec w balecie ;D