Autor Wątek: Konkursy warte uwagi  (Przeczytany 3152 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Konkursy warte uwagi
« dnia: Sierpień 02, 2014, 17:24:30 pm »
W tym temacie dzielimy się informacjami dotyczącymi konkursów, które waszym zdaniem mogą zainteresować użytkownika RPG Center.

Link do ogłoszenia/regulaminu konkursu + ewentualnie parę słów od siebie (np. dlaczego twoim zdaniem akurat ten konkurs ma zainteresować użytkowników tego forum).

W związku z informacyjno-organizacyjnym charakterem tematu uprasza się o zachowanie porządku. Niedostosowanie się do tej reguły zaowocuje m.in. chodzeniem ze stygmatem debila do końca życia - i kto wie, może czymś jeszcze, jeśli to nie wystarczy.


Na dobry początek:
http://www.woak.bialystok.pl/Default.aspx?pid=95&aiid=6344

Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku organizuje konkurs na opowiadanie fantastyczne. Główna nagroda to 500 (słownie: pińcet) złotych i publikacja w magazynie Esensja. Pozostałe miejsca również wiążą się z nagrodami pieniężnymi, przewidziane są też wyróżnienia nagrodzone książkami. Termin oddawania prac to 15 października, maksymalna ilość stron = 15.

Dość mocno polecam, można lata praktyki w świętoprzymierzowych (i nie tylko) konkursach literackich przerzucić na nieco większe wyzwanie.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Konkursy warte uwagi
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2014, 15:18:36 pm »
Został jeden miesiąc.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Konkursy warte uwagi
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2014, 18:08:09 pm »
Mi się tylko Jedna strona wyświetla a linki "regulamin" itp. nigdzie nie prowadzą : /

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Konkursy warte uwagi
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2014, 19:10:16 pm »
To dziwne, strona działa dość normalnie. W razie czego:

regulamin - http://www.woak.bialystok.pl/media/dokumenty/Swietlne_Pioro_2014_regulamin.pdf
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Konkursy warte uwagi
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2014, 22:45:51 pm »
Ja już wiem, czemu mi, czy innym stronka ta nie działa poprawnie. Wydawnictwo nie jest głupie i wykrywa, czy używa się blokowania reklam. Wystarczy wyłączyć AdBlocka (czy jak to się nazywa na innych przeglądankach) i odświeżyć stronę. Wtedy wszystko działa :)
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Konkursy warte uwagi
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 15, 2014, 15:18:54 pm »
Dzisiaj mija termin. Więc kto poza Fludem wysłał? Czego możemy oczekiwać? Podzielicie się swoimi pracami?

(click to show/hide)

I, co najważniejsze: macie jakieś inne konkursidła tego typu na celowniku?

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Konkursy warte uwagi
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 15, 2014, 20:16:03 pm »
Ja niestety też odpadłem z rywalizacji. Miałem pomysł na pracę, niestety czasu zabrakło, gdyż w tygodniu praca, a w weekend jeden chorowałem, a we wcześniejszy z kumplami się spotkałem.

Sam teraz szukam kolejnej okazji i jakiegoś konkursu literackiego, więc jak ktoś zna, to niech da znać.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia