Autor Wątek: Pyrkon 2015  (Przeczytany 37163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 29, 2015, 10:11:10 am »
nie żebyś obraził właśnie całą żeńską część klasztoru i byłą WCM ;D

Cykory głosu nie mają i to tyle w temacie :* ;D


Swoją drogą z mojej strony to był taki wypad zapoznawczy by stwierdzić jak to wygląda ( zupełnie inaczej podchodzi się do czegoś co ma się pod nosem-IEM, a inaczej do jednak festiwalowej wycieczki).
Wniosek one: przygotuje się wcześniej, bo jednak zarwana nocka nie wpływa pozytywnie na funkcjonalność psychoruchową :D

Za rok jeśli by się udało to chciałabym 3 dni, a jeśli 2 to zawsze lepiej wybrać piątek/sobota niż sobota/niedziela (po 16 w niedziele mało co zostaje)

 Najfajniejszy wykład jaki udało nam się zgarnąć był o TESie i 26 kazaniach Viveka^^ bajerancki. Głownie też z powodu, że pogadaliśmy między uczestnikami wykładu ^^

Wniosek numero dwa: muszę bardziej konkretnie podejść do programu i wstawać wcześniej = zwiększenie aktywnego uczestnictwa. Bo zdaje się że wtedy czerpię się większą korzyść i przyjemność z imprezy.  ;D

(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2015, 11:21:48 am wysłana przez Pola »

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 29, 2015, 20:19:34 pm »
nie żebyś obraził właśnie całą żeńską część klasztoru i byłą WCM
Od kiedy obrazą jest stwierdzenie prawdy? <rubaszny śmiech>


Damianowi chodziło o takie cosplayerki biegające w przebraniach służących tylko do eksponowania buforów przednich i tylnych
Si. Liczyłem na to, że natkniecie się na jakiś polski odpowiednik Jessici Nigri, przystawicie obok Maniaksa wraz z jego zniewalającym uśmiechem i zrobicie dla mnie zdjęcie.

Niestety, Damianie, nie przebiliśmy się z aparatem przez oblegający Maniaksa tłum
Drona żadnego nie mieliście? Trzeba było jednak sprowadzić Grava.


Synt, nie myślałeś o tym, żeby tematyka foro zahaczyła o cosplay?


Barn, takie pytanie mi się nasuwa - skórki do Waszych "szkodniczych" strojów wzięliście z kotów? :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2015, 20:21:31 pm wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 29, 2015, 21:33:03 pm »
Cytuj
skórki do Waszych "szkodniczych" strojów wzięliście z kotów?

Rozważaliśmy tę opcję, ale trudno byłoby przyszyć z powrotem.
Milion Lat W Lochu

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 29, 2015, 22:26:39 pm »
Cytuj
Rozważaliśmy tę opcję, ale trudno byłoby przyszyć z powrotem.

Mozna by puscic w 2 obieg jako lecznicze x}

Cytuj
Od kiedy obrazą jest stwierdzenie prawdy? <rubaszny śmiech>

Nie wiem własnie :D

Ale zmartwie Cie bo specjalnie patrzyłam i takiej nie widziałam. ; (

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 30, 2015, 00:06:23 am »
Najfajniejszy wykład jaki udało nam się zgarnąć był o TESie i 26 kazaniach Viveka^^ bajerancki.
Ooooch! Dlaczego nie miałem o nim pojęcia? Możesz spisać jakieś podsumowanie wykładu? Te kazania to być może najciekawsze teksty w całym TES III.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 30, 2015, 17:33:53 pm »
No dobra Gurt miał racje, trochę strollowałam.
 To było ogólnie o literaturze w TESie, ale motywem powracającym wśród widowni były właśnie kazania ^^
(click to show/hide)
(click to show/hide)
Mówca był z wykształcenia literaturoznawcą to już samo dużo mówi o jakości prelekcji ;)

Widzisz Ce nie trzeba było tak szybko uciekać, w niedziele już nie piliśmy :D tylko dzielnie uczestniczyliśmy w imprezie.

Była możliwość wypożyczenia gier planszowych na dużej sali turniejowej. Może następnym zagramy wszyscy?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2015, 17:36:47 pm wysłana przez Pola »

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 01, 2015, 01:57:18 am »
Cytuj
Była możliwość wypożyczenia gier planszowych na dużej sali turniejowej. Może następnym zagramy wszyscy?
Ręka w górę kto woli iść na piwo

; D

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 01, 2015, 02:25:05 am »
<łapka>
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 01, 2015, 11:59:34 am »
Była możliwość wypożyczenia gier planszowych na dużej sali turniejowej. Może następnym zagramy wszyscy?
To by trzeba było wypożyczyć jakąś gę imprezową ;)

Zresztą na razie jestem ugadany z Barn na Magię i Myszy, a że z Pyrkonem u mnie nie wyszło, to najpewniej Copernicon we wrześniu.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 01, 2015, 19:18:39 pm »
Znalezione w internetach:




Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 01, 2015, 22:04:58 pm »
Cytat: TheFlood link=topic=722.msg28617#msg28617
Ręka w górę kto woli iść na piwo

; D

Zapamietam sobie O! jestes juz na czarnej liscie :D

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


luniwenor

  • Wiadomości: 5
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 02, 2015, 11:00:42 am »
shit ale mi tylek widac  :-[

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 02, 2015, 12:45:23 pm »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 02, 2015, 13:45:06 pm »
Planszówki/piwo - nie rozumiem waszego wyboru, te dwie rzeczy się nie wykluczają :^)

Mija tydzień, to się zbiorę do jakiegoś podsumowania.

Niezwykle się cieszę, że miałem okazję się z wami wszystkimi spotkać - to było niesamowite zobaczyć tylu z was po raz pierwszy na oczy, po czym gadać jakbyśmy się znali ileś lat (to akurat w sumie prawda, no ale wiecie o co mi chodzi) i widzieli po raz setny :D Wszyscy obecni udowodnili, że ŚP to przede wszystkim ludzie - zgrana i ciekawa ekipa, w której gronie można siedzieć i siedzieć!

Szkodniki (Barn z mężem) mieli naprawdę świetne przebrania - a już zwłaszcza jako parę nie przebił ich nikt!

Za to zdecydowanie najlepszym elementem przebrania ever była maska Indoril :D Pola mogłaby ją wystawiać w świątyni Viveka ;) Nie dodaję "lub sprzedać komuś za ciężkie pieniądze", bo maska jest sprytnie zabezpieczona przed noszeniem przez kogokolwiek innego niż pierwotnego właściciela :D

Propsy też się należą ziomowi, który przebrał się za Kurtkę z Hotline Miami - żeby zdobyć odpowiedni ubiór, musiał go sprowadzać z Korei!

Wykrzyknik!

No i chciałem serdecznie podziękować Maniaksowi za odwiezienie moich zwłok do Wrocławia swoim autem - jestem naprawdę dozgonnie wdzięczny ;)

Z góry przepraszam wszystkich chorujących na cukrzycę za nadmiar słodyczy w tym poście, no ale byłbym nieszczery, gdybym napisał inaczej. Fantastyczne spotkanie i tacy też ludzie, koniec & kropka.

Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 02, 2015, 16:21:33 pm »
Najfajniejszy wykład jaki udało nam się zgarnąć był o TESie i 26 kazaniach Viveka^^ bajerancki. Głownie też z powodu, że pogadaliśmy między uczestnikami wykładu ^^

Zazdroszczę! Ja byłem na dwóch wykładach i takie słabe, że masakra. MoG w 50% potwierdzi :D

Si. Liczyłem na to, że natkniecie się na jakiś polski odpowiednik Jessici Nigri, przystawicie obok Maniaksa wraz z jego zniewalającym uśmiechem i zrobicie dla mnie zdjęcie.

Tak całkiem poważnie, to stwierdzam Damianie, że naprawdę poza naszymi zakonnymi cosplayerkami nie było absolutnie nic ciekawego! A część już widziałem na innych imprezach!


I za rok na 3 dni jestem już w 100%, bo mam zadeklarowane osoby, więc powiększymi grono o ludzi nie z forum i bardzo spoko ludzi. Dogadamy się wszyscy :D

Również miło mi było się ponownie z Wami zobaczyć bądź też po raz pierwszy i oby nie ostatni!  8)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!