Autor Wątek: Pyrkon 2015  (Przeczytany 37186 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 03, 2015, 07:04:11 am »
Ups, nie zauważyłem.
A wszyscy planujecie być na całości?
No raczej, że! Muszę w ciągu tego krótkiego okresu wchłonąć przez pory jak najwięcej fedory, kuców, animu, touhou, star warsów i treka, lotra i innego nerdowego szlamu, by przetrwać. Same prelekcje z bloku vidya były w dużej mierze złote. Może w tym roku ktoś je wreszcie nagra i udostępni na YT, bym nie martwił się tym, co tracę, będąc gdzieś indziej.

Poza tym jest tak, jak wspomniała Barneyek - dzieje się za dużo, by obejrzeć wszystko w ciągu jednego dnia. Pyrkon z tego, co gdzieś czytałem, podwajał co rok liczbę uczestników w ciągu ostatnich czterech lat (a to już skonsultowałem z Wikipedią). Jeśli trend utrzyma się w tym roku, to chyba naprawdę będę musiał znaleźć sposób na utrzymanie się na nogach przez 72+ godziny.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 03, 2015, 10:38:16 am »
Well, prawdopodobnie ja też będę. Prawdopodobnie na cały weekend. Nocleg planuję na wspólnej sali, jakieś zalecenia?

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 03, 2015, 11:59:42 am »
Ej dobra, to kto by się pisał na nocleg poza miejscem wydarzenia, tj. hotel/motel? Trzeba już ustalić, bo inaczej będzie dupa.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 03, 2015, 12:46:56 pm »
Nocleg planuję na wspólnej sali, jakieś zalecenia?

Wbijać jak najszybciej, najlepiej od razu po otwarciu, bo zapełnia się błyskawicznie. Wziąć przedłużacz z kilkoma gniazdkami. I korki do uszu :)
Milion Lat W Lochu

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 03, 2015, 16:03:39 pm »
Hmm, dobrze wiedzieć. Ogólnie z chęcią przenocowałbym gdzieś indziej z kimś z was, ale późno się obudziłem i nie chcę się pchać, plus obawiam się że tak późno z noclegiem może być problem  (jak nas Ka7 ostrzegała).

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 03, 2015, 16:44:07 pm »
Ej dobra, to kto by się pisał na nocleg poza miejscem wydarzenia, tj. hotel/motel? Trzeba już ustalić, bo inaczej będzie dupa.
No ja. Są już niecałe dwa miesiące przed eventem, trochę późno. Ostrzegam cię, że nigdy w życiu nie wynajmowałem nigdzie noclegu, ale...

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 03, 2015, 19:02:06 pm »
Ja bym się pisał na nocowanie poza wspólną salą. Ogólnie, to gadałem z kumplem i w jego akademiku można wynająć pokój. Koszt to 12 zł za dzień, ale musiałbym się dowiedzieć szczegółów.

Poza tym, wczoraj robiłem porządki w wiadomościach PW i znalazłem informację od Kaseven, gdzie przesłała mi link do hostelu, w którym w 2014 nocowała:
http://pl.hostelbookers.com/property/prp/82491/arr/2014-03-21/ngt/2/ppl/11/

Może akurat jeszcze będą miejsca.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 03, 2015, 21:29:27 pm »
Poza tym, wczoraj robiłem porządki w wiadomościach PW i znalazłem informację od Kaseven, gdzie przesłała mi link do hostelu, w którym w 2014 nocowała:
http://pl.hostelbookers.com/property/prp/82491/arr/2014-03-21/ngt/2/ppl/11/
http://nooooooooooooooo.com/
Nieeeee, proszę nie rezerwujcie miejsc w tym hostelu, bo jest straszny! Chyba że przyciśnie Was brak innych miejscówek - jest w miarę blisko konwentu, tani, a w ubiegłym roku wracałam tak wykończona, że miejsce padnięcia plackiem było mi obojętne :P

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 04, 2015, 03:24:47 am »
Nieeeee, proszę nie rezerwujcie miejsc w tym hostelu, bo jest straszny!

A co z nim nie tak?

Ja bym się pisał na nocowanie poza wspólną salą. Ogólnie, to gadałem z kumplem i w jego akademiku można wynająć pokój. Koszt to 12 zł za dzień, ale musiałbym się dowiedzieć szczegółów.

O to zajebiście, jakby dało radę to ogarnąć :D
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

MrFros

  • Wiadomości: 57
    • Zapraszam na mój kanał YT
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 06, 2015, 22:11:45 pm »
Nie czytałem całego tematu ale też się wybieram na Pyrkon z całkiem pokaźną ekipą z Żar. Sam będę się przebierał za stalkera. Może się zmówimy jakoś i się zobaczę z wami :)   
Akolita Podziemia

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 07, 2015, 03:18:48 am »
No jacha! Zostawisz swój numer tylko i nie będzie problemu ze zgadaniem się. Xilku, pytałeś o ten akademik kumpla?
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 28, 2015, 08:37:02 am »
Jeśli nie macie zalajkowanego Pyrkonu, a chcecie się przebierać to macie takie info:

Cytuj
Pyrkon
18 godz. ·
Ruszyły zapisy na konkurs strojów Maskarada!
Podczas jednego z najbardziej widowiskowych punktów programu, będziecie mogli rywalizować w 5 kategoriach:
- Cosplay (czyli najlepiej odwzorowany strój konkretnej postaci),
- Projekt własny (stroje nieposiadające źródła graficznego),
- Prezentacja indywidualna (występ na scenie),
- Prezentacja grupowa,
- Grand Prix (nagroda główna 5000 zł!!!).
Oceniać będą Was znani specjaliści związani z cosplayem, tworzeniem kostiumów i występami scenicznymi m.in. mistrzyni Europy Shappi Workshop! Nie zwlekajcie, na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do 10.04.2015!!!
Regulamin, formularze oraz układ sceny znajdziecie na: http://pyrkon.pl/2015/index.php?go=maskarada
Jak Wam idzie robienie strojów? Widzicie już chociaż koniec? Pochwalcie się kim będzie Emotikon smile

;)

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 28, 2015, 13:56:20 pm »
A co, przebierasz się Pola, że tak na bieżąco? :D
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 28, 2015, 14:07:44 pm »
A co, przebierasz się Pola, że tak na bieżąco? :D


Wiadomo już, w jakie dni jakie elementy programu będą przedstawiane?

I tak już na 99% będę podjeżdżał w sobotę, ale fajnie by było wiedzieć, co obskoczyć.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 28, 2015, 15:12:55 pm »
Konkurs strojów na pewno będzie w sobotę.
Milion Lat W Lochu