Autor Wątek: Pyrkon 2015  (Przeczytany 37161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 26, 2015, 19:09:53 pm »
To co? Tylko tyle osób? Nikt więcej nie planuje?
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 26, 2015, 22:14:19 pm »
Może wpadnę z partyzanta.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 26, 2015, 22:19:49 pm »
Prawdopodobnie nie wpadnę, za daleko.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 26, 2015, 22:46:13 pm »
No ja właśnie myślałem, by w kilka osób się zgadać i wynająć coś na mieście po prostu. Samemu mi się nie będzie chciało tyle siedzieć w Poznaniu, a nie wiem, czy z Wrocławia ktoś będzie leciał ze mną.
Oł, przeoczyłem to. Wiesz, Maniek, spałbym z tobą zawsze i wszędzie no homo, więc chętnie bym się na coś takiego pisał - spanie na hali noclegowej jest takie se.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 27, 2015, 12:06:21 pm »
Ej dobra, to jest już nas trójka: Ja, Cyc i Xilk. Jeszcze się dowiem, czy ode mnie nikt się nie wybiera i można już coś próbować zaklepać, o ile w ogóle jest to jeszcze możliwe.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 27, 2015, 17:22:53 pm »
Ej dobra, to jest już nas trójka: Ja, Cyc i Xilk. Jeszcze się dowiem, czy ode mnie nikt się nie wybiera i można już coś próbować zaklepać, o ile w ogóle jest to jeszcze możliwe.
Gadałem z kumplem z poznania, że jak rezerwować coś, to już teraz. Poza tym, nie wiem jak u mnie będzie. Kolega mówił, że niby może mnie przenocować w pokoju w akademiku (choć pewności nie ma), ale na razie od niego cisza... Ten kolega mówił też, że w samym akademiku można wynająć pokój za 12 zł za dobę. W sumie, nie taka zła opcja.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 27, 2015, 17:26:12 pm »
A wszyscy planujecie być na całości? Jakbym wpadał z partyzanta, to bym podjechał rano i zdupcał z miasta nietoperzy do siebie wieczorem/nocą, kwestia który to byłby dzień jest raczej otwarta.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 27, 2015, 17:33:14 pm »
Na partyzanta byłem w tamtym roku i było to dla mnie za mało, dlatego właśnie planuję nocleg, bo dwa razy jeździł nie będę.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 27, 2015, 17:45:30 pm »
O! Podrzuciłeś mi świetny pomysł na podtytuł dla filmu. To się będzie sprzedawało samo z siebie! "50 twarzy Maniaksa: Nienasycenie"  8) <dźwięk liczonych szekli>

A co do pyrkonu samego w sobie - no, ja jeszcze nie byłem ani razu, nie wiem ile wynosi moja optymalna dawka erpegeiny i kwasu fantazylowego, więc bezpiecznie mi będzie wpaść na jeden dzień. Chciałeś obejrzeć więcej na samym pyrkonie, załapać się na więcej prelekcji, czy po prostu dłużej posiedzieć z ekipą?
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 27, 2015, 18:11:06 pm »
O! Podrzuciłeś mi świetny pomysł na podtytuł dla filmu. To się będzie sprzedawało samo z siebie! "50 twarzy Maniaksa: Nienasycenie"  8) <dźwięk liczonych szekli>
albo jeszcze lepiej - "50 twarzy maniaksa: nienasycone żądze"  8)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 27, 2015, 18:27:23 pm »
A co do pyrkonu samego w sobie - no, ja jeszcze nie byłem ani razu, nie wiem ile wynosi moja optymalna dawka erpegeiny i kwasu fantazylowego, więc bezpiecznie mi będzie wpaść na jeden dzień.
Zrobiłem tak w zeszłym roku i też byłem niezadowolony z braku czasu.

Chciałeś obejrzeć więcej na samym pyrkonie, załapać się na więcej prelekcji, czy po prostu dłużej posiedzieć z ekipą?
W moim przypadku, chyba wszystko z tego co wymieniłeś. Ja jechałem na Pyrkon 2014 na jeden dzień w sobotę. Głównie, by zobaczyć się z ludźmi z forum i na kilka prelekcji wpaść. I tak, jeden dzień to dla mnie za mało... Byłem na czterech prelekcjach, z czego jedno to był kompletny niewypał (BHP Magii, który okazał się reklamą książki i to w dodatku nudną reklamą). Z ludźmi z ŚP pogadałem kilka godzin, ale i tak fajnie byłoby się spotkać dłużej. Niestety, w tamtym roku byłem ograniczony czasowo, bo sama podróż pociągami w dwie strony zajęła mi aż 3 godziny... A jeszcze przydałoby się doliczyć co najmniej godzinę na transport w moim mieście i jeszcze trochę czasu "stracone" na stanie w kolejce, aby wykupić wejściówkę.

Zatem w tym roku, jeśli się uda, to planuję chodzić tylko na te prelekcje, które mnie naprawdę zainteresują, a resztę czasu poświęcić na spotkania z ludźmi z ŚP. Dodatkowo część z tego czasu spoza prelekcji pewnie upłynie na graniu w gry planszowe, a przynajmniej w jeden tytuł (ciekawe, czy Barneyek przeczytała chociaż instrukcję do Magii i Myszy ;D).
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 27, 2015, 19:29:50 pm »
Chciałeś obejrzeć więcej na samym pyrkonie, załapać się na więcej prelekcji, czy po prostu dłużej posiedzieć z ekipą?

I to, i to. Jeśli mam parę ciekawych prelekcji zaliczyć, to obowiązkowo dwa dni, a po Pyrkonie zawsze można ze znajomymi się zgadać między jednym, a drugim dniem. To jest zajebiste rozwiązanie. Zwłaszcza, jak razem wynajmujecie coś, to już w ogóle można się nagadać.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 27, 2015, 19:51:52 pm »
Zamawiam zdjęcie Maniaksa z cycatą cosplayerką.
Klasztor - Fechtmistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 27, 2015, 21:00:40 pm »
Niełatwym zadaniem jest przyłapać go z tylko jedną, ale zobaczymy, co da się zrobić.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 02, 2015, 21:24:19 pm »
spanie na hali noclegowej jest takie se.

Bo hala noclegowa nie służy do spania. Służy do zaznaczenia swojego terenu poprzez rozłożenie karimaty. Wyśpisz się w pracy >:^}

P.S. GuRt, na jeden dzień się nie opłaca, ledwo się zdążysz rozejrzeć, seryo.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2015, 21:27:19 pm wysłana przez Barneyek »
Milion Lat W Lochu