Autor Wątek: Pyrkon 2015  (Przeczytany 37166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 22, 2014, 13:49:18 pm »
Cytat: GR0t
Gdzie piramida = trójkątne logo RPGC, "in god we trust" = "in RPG we trust", IBoM = RPGC. Pisząc "można" mam na myśli, że zrobię bez marudzenia, bo pomysł mi się podoba i nawet będę się przy tym dobrze bawił.

Yes, yessss!
Da się gdzieś przemycić trybik? :}
Milion Lat W Lochu

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 22, 2014, 13:51:10 pm »
Da się gdzieś przemycić trybik? :}
Nope, metaliczne przekładnie pozostają w Klasztorze.
PS. Jak nie pyknie z powyższym motywem, to też go kradnę na własne (nasze) potrzeby :3
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 22, 2014, 15:02:53 pm »
xilkowy konkurs - a, chyba że w ten sposób, wtedy ma to sens.

koszulinka - jak długo kostka jest na tle promieni i posiada oko, sam kupuję. Mam sentyment do tamtego gimpowego szkicu który robilem całe pięć minut (z czego dwie na otwarcie się tego badziewia).
Z napisami to już w ogóle możnaby pokombinować, jak "in gods we trust" albo "in dice" (EDIT: i'm watching you, scum' tez się nada), kwestia co zgarnie największą ilość heheśmieszków.
Potem (w sensie, długo potem) na podobnym motywie możnaby zrobić SPowe, w stylu jak kostka (tylko nie trójkolorowa, ale sama błękitna) z trybem w tle jako klasztorna, kostka fioletowa z ideogramem maski jako nasza oraz czerwona kostka z inoskiem jako królestwa :d

stanowisko i kasa - to dopiero kwiecień 2015, więc czy jest sens coś ładować (i ile) to podejrzewam, że byśmy wiedzieli w okolicach nowego roku, jak kilka miechów działalności mielibyśmy już za sobą. W chwili obecnej bowiem nie miałoby żadnego, tylko niepotrzebne generowanie kosztów. Ale ta, trzeba by się zorientować co i jak, a potem dopiero zastanawiać czy i na co się decydujemy, by zrobić sobie najlepszą reklamę.

nonprofit or antiprofit - przepisów nie znam, myślałem raczej o wspomnianym trawieniu przez gorycz i ból dupy. Ale jak mówicie, że to nie problem, to nie jest to problem.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2014, 15:24:41 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 22, 2014, 16:48:06 pm »
Cieszę się, że Barn wszystko wyjaśniła. Oczywiście chodziło mi o konkurs, który zareklamujemy na Pyrkonie, a on sam będzie trwał wcześniej i skończy się np. w sierpniu.

Co do nagrody, to właśnie myślałem o koszulkach, do których wzór zaprojektowałby GuRt :)
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 22, 2014, 17:09:16 pm »
Osobiście lubię styl GuRta, oczywiście jestem za tym by potencjalne koszulki powstawały bez nachalnego wtrącania się osób trzecich.


Osobne kostki mają więcej sensu, w końcu w większości systemów potrzebujesz te trzy do dwudziestu kości. Tylko bez Innosa, kula ognia/płomień będzie w sam raz ( moje zdanie, nie wiem co reszta moich by powiedziała).

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 22, 2014, 17:32:33 pm »
Co do stanowiska, to również uważam to za zbędną rzecz, bo co możemy zaoferować? Chyba, że Wy macie coś w zanadrzu. Ja tu stricte na temat Gothica chciałem coś tworzyć i ewentualnie w to mogę się merytorycznie zaangażować. Cała reszta to Wasza działka i ja mogę tylko pomagać w organizacji :D

Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 22, 2014, 19:31:20 pm »
Nie wiem już, o czym był ten wątek, ale:
Tylko bez Innosa, kula ognia/płomień będzie w sam raz ( moje zdanie, nie wiem co reszta moich by powiedziała).
Ja naprawdę mam nadzieję, że nie chcecie czarnych koszulek z płomieniami.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 22, 2014, 19:33:31 pm »
Nie no zajebiste! Gdzie mogę takie kupić?

MrFros

  • Wiadomości: 57
    • Zapraszam na mój kanał YT
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 10, 2014, 00:22:22 am »
zawsze można pobawić się w krawca i zmodyfikować kimono, trochę nad tym kiedyś myślałem ale doszedłem do wniosku że pierwszy cos play raczej zrobię z klimatem post apokalipsy. Jedynie magowie i bractwo śniącego skojarzą się z gothic'em, bo zbroja jakakolwiek raczej odpada, raz za trudna, dwa rycerze itp. są nie tylko w gothic'u. A zrobienie stoiska nie wiem czy nie jest darmowe w końcu cały Pyrkon to stoiska  które przyciągają nowych konwentowiczów. Wiem też że mając stoisko ma się darmowy wstęp na teren konwentu. A mając cosplay płaci się połowę ceny.
PS. jak nie macie cosplay'u to przebierzcie się za człowieka śpiwór :D
Akolita Podziemia

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 10, 2014, 00:47:03 am »
człowiek-śpiwór? Czerw?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 10, 2014, 10:10:11 am »
koszty pancerza idą w kilka-kilkanaście tysięcy, więc nie polecam, za tyle to mamy kampanię billboardową :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 10, 2014, 11:10:37 am »
Nie wiem czy jest sens robienia panelu o Gothicu. Prawie wszyscy, którzy interesują się RPG grali w tą grę lub przynajmniej o niej słyszeli i ją znają.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 10, 2014, 11:27:48 am »
Zacznijmy od tego, że najpierw wypadałoby się dowiedzieć, jak wygląda kwestia kosztów przeprowadzenia wykładu, czy cyklu wykładów. Wiedząc to, możemy wtedy dyskutować o tematyce danych wykładów i kto by je mógł prowadzić. To samo ze stoiskiem. Bo samo "zróbmy to, nie róbmy tamtego" nic nie zdziała.

Dlatego warto, aby jedna chociaż osoba skontaktowała się z ludźmi organizującymi Pyrkon i luźno spytała o kwestie, co trzeba zrobić (jakie są tego koszty), aby jakiś wykład lub cykl zaprezentować w czasie trwania konwentu i to samo ze stoiskiem. Potem mając te wiadomości możemy dyskutować, czy nam się chce coś zrobić na Pyrkon i czy nam się to opłaca.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 10, 2014, 21:23:41 pm »
Cytuj
Zacznijmy od tego...

Ja tam bym zaczął od od otwarcia czegokolwiek, bo póki co to mamy foroum z 10 aktywnymi userami i "trwające prace", które stają się niemal tak samo legendarne jak te z GSowym ŚP.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

MrFros

  • Wiadomości: 57
    • Zapraszam na mój kanał YT
Odp: Pyrkon 2015
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 10, 2014, 23:05:55 pm »
Nie wiem czy jest sens robienia panelu o Gothicu. Prawie wszyscy, którzy interesują się RPG grali w tą grę lub przynajmniej o niej słyszeli i ją znają.

Nie koniecznie musi być Gothic może być to ogólny temat RPG, tylko jakiś kierunek trzeba obrać. Byłem na kilku panelach i powiem że może być cokolwiek byle coś o czym mało ludzi słyszało ciekawostki itp.
Akolita Podziemia