Autor Wątek: Pokazujecie światu jaką lubicie muzykę za pośrednictwem odzieży?  (Przeczytany 2251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Temat bliźniaczy do Sentowego tylko, że o muzyce.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Pokazujecie światu jaką lubicie muzykę za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2014, 21:20:13 pm »
Czasem. Głównie jeśli wybieram się na jakieś muzyczne eventy. Ale tylko jeśli chodzi o koszulki. Reszta wizerunku metala/rockmana mnie nie kręci.

Koszulki muzyczne mam dokładnie cztery - po jednej Hendricksa, Tool, Led Zeppelin i Deep Purple. Chodzi też za mną zakup tej.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pokazujecie światu jaką lubicie muzykę za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2014, 22:17:55 pm »
jeden plakat McCartneya wiszący na drzwiach wywieziony z koncertu w Wawie oraz koszulki Queenu, które co jakiś czas kupuję, jak poprzednia wygląda już tak, że wstyd nosić. Akurat teraz z taką zostałem i waham się między powtórnym zakupem białej z kolorowym logo zespołu, czarnej z tym samym wzorem lub białej z okładką płyty Innuendo
Generalnie zespoły uważam za zdrowsze niż gry, zwłaszcza że i wzory ciekawsze

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Pokazujecie światu jaką lubicie muzykę za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2014, 04:21:57 am »
Trzy koszulki z wyhaftowanym logo "NIN" w różnych kolorach, jedna koszulka NIN z motywem Year Zero, sprana koszulka Kultu z Salon Recreativo, koszulka z flexowym napisem "knż kazik na żetony", koszulka inspirowana utworem Kultu "Idiota Stąd" z napisem "KUTAS NA PRĄD" z fallicznym motywem i małymi piorunami, koszulka TPN 25 stylizowana na logo TVN, gdzieś znajdzie się jeszcze żółta koszulka Metalliki z zasobów ekipy technicznej - chyba pokazuję światu, jaką muzykę lubię. Nie wliczając Metalliki, bo to był prezent.

PS. Kupiłbym trasową koszulkę NIN na koncercie w Katowicach, ale pokurwiło ich równo z cenami, za półtora stówy mogę sobie narobić własnych wzorów, sztuk kilka.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Pokazujecie światu jaką lubicie muzykę za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 20, 2014, 15:18:24 pm »
Koncertówki to dramat, bo na McCartneyu było to samo. No ale i tak kupilismy, by mieć prezent na dzień ojca.

A co do metallici - ojtam, mogło być gorzej, mogłes dostać kręcącą się wokół motywu 'nothing else matters' :D

swoją drogą, traktujecie koszulki jak 'zobowiązanie' (tzn coś o tym zespole umiecie powiedzieć, a nie akurat dwa tytuły ktore znacie z radia z całej 40-letniej dyskografii) czy odwrotnie, bierzecie bo ładne?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Pokazujecie światu jaką lubicie muzykę za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2014, 15:37:05 pm »
kupuję koszulki jak lubię zespól i słucham go dość często. Oczywiście zwracam tez dużą uwagę na wygląd.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2015, 00:01:21 am wysłana przez Fenrir »
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Pokazujecie światu jaką lubicie muzykę za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2014, 15:50:33 pm »
Mam jedną koszulkę Nirvany, której już prawie nie słucham, bo wyhaczyłem za dwaiścia złoty.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Pokazujecie światu jaką lubicie muzykę za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2014, 16:42:12 pm »
Jedna koszulka MaSu. Z napisem "Dude. I'm just here to rock \m/". Dosyć ironiczna, gdyby się tak zastanowić. Napis wygląda na jakąś prasowankę i powoli odchodzi mimo prania z zaleceniami, raczej niewarta tych około stu złotych. Koszulki z napisami też nie są za fajne. [/buyers_remorse]

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Pokazujecie światu jaką lubicie muzykę za pośrednictwem odzieży?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 21, 2014, 11:59:45 am »
@metallica/metalliki/metallici - nigdy nie miałem pojęcia, jak odmieniać.

@koncertówki - dramat o tyle ciężki, że nie byłem przekonany co do ich legitności - wcale się nie pokrywały z wzorami znanymi z nin.com, co dodatkowo mnie odpychało. Zwłaszcza, że widziałem różne oficjalne koszuliny, które naprawdę miały interesujące wzory z rozmieszczeniem trudnym do odtworzenia przy do-it-yourself tiszertach (bo najczęściej oferują ci nadruk na środku klaty i o określonych wymiarach maksymalnych) - i taki produkt byłby jeszcze wart uwagi. Ale nie wtedy, kiedy za 120PLN jakiś Mati chce mi opchnąć koszulkę z gołym logo NIN - albo czarną czapkę z daszkiem z tymże klasycznym logiem za stówę (to już wolę chodzić w swojej beżowej czapce z napisem "GURT" z Iraku, podziękował). Ogólnie to bardziej opłaca się już brać coś z oficjalnego sklepu, choćby trzeba było dosolić sporo za transport (zawsze można się zgadać z kimś jeszcze na wspólne zakupy).

swoją drogą, traktujecie koszulki jak 'zobowiązanie' (tzn coś o tym zespole umiecie powiedzieć, a nie akurat dwa tytuły ktore znacie z radia z całej 40-letniej dyskografii) czy odwrotnie, bierzecie bo ładne?
Ciekawe pytanie. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, bo tak się składa, iż o tych zespołach, którymi się obwieszam, mógłbym powiedzieć więcej, niż o sobie - ale to chyba normalne, że bierze się (albo robi sobie) koszulki ulubionych zespołów.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.