Autor Wątek: Tour de France  (Przeczytany 1744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Tour de France
« dnia: Lipiec 11, 2014, 22:55:15 pm »
7 etap za nami Trentin wygrał, drugi Sagan a nasz Kwiatek dopiero na 22 miejscu.

Wątek do dyskusji o TdF
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Tour de France
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2014, 23:31:29 pm »
Ktoś mi wyjaśni czemu Tour de France jest w UK?
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Tour de France
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 11, 2014, 23:55:56 pm »
Pewnie z tego samego powodu, dla którego rajd Dakar od jakiegoś czasu odbywa się... w Ameryce Południowej. Nie śledzę TdF, ale obstawiam, że w Anglii mają miejsce tylko niektóre jego etapy. A dlaczego? Jak nie wiadomo, o co chodzi, to wiadomo, o co chodzi.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Tour de France
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2014, 19:35:10 pm »
Cytuj
Ktoś mi wyjaśni czemu Tour de France jest w UK?

Po pierwsze dwie ostatnie edycje wygrali Brytyjczycy, a więc to jest niejako ukłon w ich stronę. Kolejna sprawa, to że Tour liczy na tyle dużo etapów, że śmiało można 2-3 przeprowadzić w innym kraju coby zyskać na popularności i zarobić trochę pieniążków. Gorzej jak Polacy swój 7 etapowy wyścig zaczynają we Włoszech.

Jeżeli chodzi o sam wyścig to Kwiatkowski może wygra jakiś pagórkowaty etap, ale w wysokich górach nie ma żadnych szans z najlepszymi. Taki kolarz idealny na klasyki, ale wieloetapówki nie są dla niego.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Tour de France
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2014, 18:19:21 pm »
Wczoraj Rafał Majka wygrał etap wyścigu TdF. Polecam obejrzenie jego ucieczki na podjeździe. Coś pięknego.
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak