Autor Wątek: seria Mass Effect  (Przeczytany 31298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: seria Mass Effect
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 08, 2016, 08:31:57 am »
i to w 4k, dzięki czemu wygląda niesamowicie, ale jeśli nie macie monitora/tv 4k, to tego nie zauwazycie


/dla wszystkich bóldupców, powyższy tekst zapodaje sam narrator w trakcie prezentacji, pozdro/

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: seria Mass Effect
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 08, 2016, 10:29:23 am »
I tak wygląda nieźle. Klimatycznie miejscówka przypomina połączenie bazy Zbieraczy z Ilos.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: seria Mass Effect
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 08, 2016, 11:45:32 am »
nie no, jest całkiem spoko, ale to zasługa przede wszystkim fajnie pomyślanego oświetlenia a nie rozdziałki 4k jak próbuje wmówić sony :P Ale temat PS4 Pro to temat na osobną dyskusję :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: seria Mass Effect
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 08, 2016, 11:55:07 am »
gra wygląda dobrze, frostbite w końcu, postacie nie wyglądają na plastikowe jak w battlefront cie czy DA:I.
POSTACIE NAUCZYŁY SIĘ BIEGAĆ. Nie przypomina to tej padaczki z poprzednich części.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: seria Mass Effect
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 08, 2016, 22:13:04 pm »
No proszę.

Męski i żeński protagonista ME Andromeda to nie będą zupełnie oddzielne postaci, tak jak męski i żeński Shepard, tylko... rodzeństwo. Jeśli wybierzemy męskiego bohatera, to jego siostra też będzie się kręcić w okolicy i na odwrót. W dodatku, okazuje się, że żołnierz w pancerzu N7 którego było widać na pierwszych trailerach to ojciec dwójki głównych bohaterów.

Ciekawe, czy w takim razie dodadzą opcję romansu kazirodczego xD

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: seria Mass Effect
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 08, 2016, 22:39:35 pm »
szczerze to bardziej bym się spodziewał wątku poszukiwania zaginionego ojca or shit like that. Choć z drugiej to bioware, nie bethesda.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: seria Mass Effect
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 31, 2016, 01:42:07 am »
Chciałem odpalić ME 3, wyskakuje mi jakieś sprawdzanie daty premiery...wtf? Po akceptacji ciągle wywala błąd z tym sprawdzeniem. Co to w ogóle jest, nie grałem z 2 lata i origin wpieprzył jakieś gówno do weryfikacji gier, które k... nie działa...
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: seria Mass Effect
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 07, 2016, 19:56:56 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YfCdUIk7Ueg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YfCdUIk7Ueg</a>
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: seria Mass Effect
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 07, 2016, 20:33:38 pm »
Jaram się jak Ziemia pod ostrzałem Żniwiarzy :D

Potwierdzono przy okazji, że w Andromedzie będzie podatne na zniszczenia środowisko, swobodne korzystanie z plecaków odrzutowych i multiplayer dla czterech osób.

No, jest też wygląd okładki na PC.


Na PS i Xboxa wygląda trochę inaczej.

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: seria Mass Effect
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 09, 2016, 13:00:58 pm »
https://www.facebook.com/GodEmperorTrump/videos/848107621982736

Czyżby zapowiedź kolejnej części ME, zaraz po Andromedzie? :V

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: seria Mass Effect
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 10, 2016, 17:32:00 pm »
Nawet Angry Joe nie widzial tego klipu:

https://www.youtube.com/watch?v=KsHHiWqgbw8

Oto w skrocie o czym tutaj ta klacz nawija dla tych co nie kumaja kanadyjskiego:

(click to show/hide)

Moje odczucia sa nastepujace:

Pakujemy sie na Arke z tego samego powodu, co Biblijny Noe bo wiemy o zagladzie naszego swiata. Czyli poczatek gry moze sie dziac przed wydarzeniami z ME3 i jest to solucja na przetrwanie ludzkosci w razie gdyby Shepard nie podolal. Albo po wydarzeniach z ME3 okazuje sie ze nie ma innego wyjscia. Ziemia nie nadaje sie do odbudowy tak jak reszta planet i wspolnymi silami Topowe rasy z gry pozostawiajac Quarianow i Gethow na Rannoch wyruszaja szukac lepszych waronkow do zycia. 

Po 600 latach budzimy sie na Arce i okazuje sie ze zboczyla z kursu i nie jestesmy tu gdzie mielismy byc. Tez slyszalem taka nerdowska teorie niepotwierdzona przez Bioware. Arka zboczy z kursu, cos zlego sprawi, ze w naszych rekach bedzie znalezienie domu dla rasy ludzkiej i przejmiemy paleczke po glownym Pathfinderze.

Zapowiada sie ciekawie tylko, ze zabraklo mi arki na Asari...to chyba znaczy, ze sporo z nich zostalo wybitych na Thessi i w ogole podczas walki z Reapersami. Co rowniez moglo by wskazywac na fakt, ze gra bedzie sie toczyla po wydarzeniach z ME3. Zwlaszcza, ze na jednym z trailerow poczatkawych sama Shepardzica nas zegna, zyczac powodzenia.

EDIT: Mac Walters z BioWare potwierdzil, ze na Andromede zostana wyslani przed wydarzeniami z ME3 zaraz po wydarzeniach w ME2. Wiec skoro w trailerze widac Salarian, Krogan i Asari...mozliwe ze Turianinow nie bedzie albo przecisnie sie kilku w luku bagazowym.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2016, 17:50:07 pm wysłana przez PredAlien »
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: seria Mass Effect
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 10, 2016, 18:49:27 pm »
O matko, jakie to oklepane i nudne.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: seria Mass Effect
« Odpowiedź #117 dnia: Listopad 10, 2016, 19:31:08 pm »
Uwaga material moze zawierac mniejsze lub wieksze spoilery co do Andromedy wiec czytacie na wlasna odpowiedzialnosc.

A to wywiad z tym ziomkiem (Mac Walters) z BioWare co jest tam wysoko dyrektorem jakims od tworzenia wszystkiego i 101 niby dotyczacych Andromedy pytan:
https://www.youtube.com/watch?v=B-Ef8FD_GU4

A ponizej wybralem te wg mnie najciekawsze i postaralem sie je dla was przetlumaczyc na Polski. Z gory sorry jak trzeba bedzie wypic za bledy.

(click to show/hide)

No i to wszystko. Moglem z nr pytan troche pogmatwac sie ale co tam.

HP jest generalnie oklepane i nudne. Wstac rano, wylac sie, umyc, ubrac, zjesc, do pracy i po pracy i pograc albo ponarzekac albo cos innego az w koncu spac, nie wyspac sie i tak w kolko. A na stare lata pytac sie: I po co to wszystko bylo? Potem sie umiera i dopiero jest przeje...Mozna oczywiscie wczesniej zejsc. HP rozne scenariusze pisze, nie koniecznie lepsze niz ten z ME Andromedy. Oby gra byla warta skladania pod nia nowego buildu, bo wlasnie do tego sie szykuje pomalu...(mam bardzo stary zlom)

Milego Wieczoru!
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: seria Mass Effect
« Odpowiedź #118 dnia: Listopad 10, 2016, 20:45:04 pm »
umówmy się mog, ME nigdy z o oryginalności nie słynęło :P Zresztą, to ogólnie problem bioware, tylko DA2 siię ponoć jakoś wyłamywało

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: seria Mass Effect
« Odpowiedź #119 dnia: Listopad 20, 2016, 22:08:05 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KsHHiWqgbw8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KsHHiWqgbw8</a>

hymm, zaczynam się jarać.


Tak sobie rozmyślałem, czy Shepard wiedział o Andromeda Initiative, stwierdziłem, że nie, bo co jeśli żniwiarze by się o tym dowiedzieli?
Ale, przecież Shepard żegna ekspedycje na Andromedę, więc wiedział. Gracz tego w sumie nie uświadczył, bo podróż na Andromede wystartowała między ME 2 i a 3, a jak dobrze pamiętam, dzieli je rok?

Ciekawi mnie jak zostanie wyjaśniona kwestia space magic. Całą ta arka podróżuje przy pomocy konwencjonalnego napędu FTL, a jak dobrze kojarzę, takie napędy trzeba było co jakiś czas rozładowywać np. w studniach grawitacyjnych gwiazd, nawet najnowocześniejsze statki potrzebowały robić to co kilka dni, a oni lecą 600 lat.

Chyba, że użyli jakiegoś engine ze żniwiarza. :V
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.